Oliver Stone opět válí. Když se k tomu přidá se svým životním výkonem Val Kilmer a navíc taky skvělá hudba, kterou Doors produkovali, nemůže to dopadnout jinak, než jak to dopadlo. Komu se Doors jako kapela líbili, měl by to shlédnout povinně.(31.7.2002)

Nie som žiadnym fanatickým (ani žiadny iným) fanúšikom americkej kapely „Doors“. Niektoré jej pesničky poznám a páčia sa mi a viem, že líder úspešnej kontroverznej skupiny sa volal Jim Morrison. Ale to je asi tak všetko. Plus ma dosť štvú pseudo rozporuplné filmy Olivera Stonea. Na strane druhej, mám rád kvalitné životopisné filmy, hudbu, Vala Kilmera a Meg Ryanovú a tento film, hoci absolútne ani náhodou nie je mojou srdcovou záležitosťou, je pôsobivý, mne osobne sa veľmi opáčil (ale mohol byť kratší) a je to asi prvý raz, čo mal nadrogovaný režisérov štýl logiku (snové pasáže v púšti). Viac na mojom ex-blogu: http://ivokucera.blog.sme.sk/c/159658/Doors-80.html(12.11.2006)

"You are the Doors..." Val Kilmer jako Jim Morrison ze sebe dostává to nejlepší. Přebírá na sebe podobu a charisma "ještěrčího krále", a to tak osobitě, že jsem měla pocit, že TAKHLE to fakt bylo... // Oliver Stone a Randall Jahnson připravili strhující podívanou na vzestup a pád legendárních The Doors... resp. na niterní pád Jima Morrisona. Podařilo se jim zachytit jeho vzdor, strach, útěky, touhu, deziluzi... a jeho konec. // Já snad ani nic víc od takového filmu nečekala.(1.9.2007)

Film, který zapříčnil opětovný zájem o Doors včetně legendárního Jima Morrisona. Val Kilmer se v Morrisona skutečně převtělil, fenomenální výkon bez zbytečného přehrávání, k čemuž mohla role svádět. Rovněž Meg Ryan si opravdově zahrála a zaujala, narozdíl od té jedné šablonovité pipky, kterou ztvárňuje v 90% všech svých filmů (tím neříkám, že ji nemám rád). Klobouk dolů Olivere!(4.7.2010)

The Doors byli pro mne donedávna španělská vesnice. Vyjma nějakého slavného Jima Morrisona jsem o nich věděl kulový. Pokud se zaměřím na jejich hudbu, tak kromě frontmanových textů se nic zázračného neděje, takže mne vyjma Riders on the Storm a Break on Through ani jeden song výrazněji nezaujal. Největším plusem celého snímku je beze spory kameraman a jeho vizuální hrátky, hotová slast pro oči. Co se týče negativ, tak vůbec netuším jak to bylo s Morrisonem doopravdy, ale pokud to byl stejná fetka jako zde Val Kilmer, tak o to méně mi je sympatický. Nic proti hippies rebelii, ale dělat ze sebe exota mastícího si vlastní ego básničkami a šňupáním koksu, to je opravdu i na mne moc. Vím, že za tohle budu ukamenován, ale The Doors je pro mne jen další biografie ve stylu "cesta ke slávě a smrti".(15.10.2009)