I přes značkou délku Director's cutu mě dokázal Stone udržet ve střehu a každou novou indícii sem hltal jako malej kluk. Špička v žánru politických thrillerů.(9.7.2008)

Krásné, krásné, krásné... a celé to jen podtrhuje moje vlastní smýšlení na tento atentát, kdy taky věřím tomu, že historka s jedním osamělým střelcem je ta nejvěší blbost, jakou si mohla CIA vymyslet... skvělý Kevin Costner a Tommy Lee Jones ve filmu o mém nejoblíbenějším prezidentovi a postavě z historie, kterou obdivuji, tomu nemůžu dát míň než plné hodnocení: *****(3.2.2006)

Kdo se bojí Olivera Stonea? A jak to vlastně tedy Olivere bylo? Dal bych pět hvězdiček, kdybys nám to řekl všechno. Nebo padesát. Bílých v modré. Ale třeba natočíš pokračování... Perla mistra fabulací. Ale jen výborný film. A k pravdě popravdě tak daleko... Pět si nezaslouží.(4.9.2005)

|| Scenár: Oliver Stone, Zachary Sklar / Predloha: Jim Garrison - On the Trail of the Assassins, Jim Marrs - Crossfire: The Plot That Killed Kennedy | Hudba: John Williams | Distribúcia: Warner Bros. | Štúdio: Le Studio Canal+, Regency Enterprises | Rozpočet: 40 miliónov $ | Tržby: 205,405,498 $ || Najsilnejšou devízou eposu Stone-a o JFK je jeho schopnosť upútať pozornosť na neuveriteľných 206 minút, s tým, že divák nestratí záujem o ďaľšie informácie. Costnerové monológy patria medzi tie najťažšie, ktoré herec môže dostať, v jeho prevedení sú ale chirurgicky presné. Nechápem, ako som sa k tomu dostal až teraz. Pre mňa výnimoční film. 95% | Blu-Ray, THX, HU DTS |(23.4.2014)

Sice je Stone paranoidní blázen, ale zároveň bravurní filmař. Mistrovský střih a kamera - úvodní hrátky s dokumenty a dotáčkami + Williamsova hudba jsou bravurní (rekonstrukce jízda JFK Dallasem). Dobrý Costner (výborný dabing Donutila) + další herci (Jones mě zrovna moc nezaujal, ač byl nominován na Oscara - byl ovšem nominován za vedlejší roli, tak mu ho vyfoukl Jack Palance za Dobrodruhy z velkoměsta a ne Hopkins za jehňátka).(7.6.2003)