Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dadel
  ***

  První polovina filmu je vyčerpávající, jste zavaleni tunou informací, případně naopak informováni nejste, protože si tvůrci myslí, že toto již dávno znáte. Kevin Costner je po značnou část ve filmu úplně zbytečný. Teprve asi po dvou hodinách film přestane připomínat oživlou stránku z wikipedie a začne připomínat film, Kevin Costner se stane skutečnou postavou s nějakými motivacemi a film se vydrží některým dílčím otázkám věnovat i déle než jednu minutu. Závěrečný proslov je pak čistou esencí všech klasických amerických soudních dramat. Film ve mě vzbudil touhu přečíst si o vraždě JFK nějakou knihu, nemyslím to ale jako pochvalu, ale jako znamení toho, že film selhal._____Jen pro zajímavost - film šel v našich kinech již v roce 1992 - pro tehdejší diváky a hlavně obdivovatelky Costnera musel být film hodně velký mindfuck, protože tehdy tu určitě většina lidí tápala i v tom, jak se liší CIA od FBI...(30.11.2013)

 • MISSha
  *****

  Špičkově natočená konverzačka na téma jak to možná bylo s vraždou prezidenta Johna F. Kennedyho,která se od nynějška řadí k nejlepším historickým a životopisným snímkům co jsem viděla.(14.3.2011)

 • B!shop
  *****

  Dalsi perfektni film od Olivera Stonea. Sice toci dost kontroverzni filmy, ale tohle uz bylo precejen trochu moc, se divim, ze mu to dovolili. V podstate prvni dve hodiny filmu je sled rozhovoru a vyslechu, prolozeny dobovejma materialama a zobrazeni toho, co dotycna postava rika. Za tu chvily do vas Stone naboucha tolik informaci, ze by se zdalo, ze se clovek v tom mnozstvi jmen a teorii ztrati, ale kupodivu se tak nestalo. Pak se dej prenese k soudu, kde Costner po chvily predlozi svou zhruba 30 minut dlouhou teorii a ktera zni, jak kdyz je to, co nam Stone nabizi, pravda. Ale treba skutecne je. Film se celej nese v dost rychlym tempu, takze za ty tri hodiny ani na chvily nenudi a je tu silena spousta znamejch tvari, ze ani nedokazu urcit, kdo hral nejlip. Jediny, co se mi zdalo trosku divny, ze Costner zacne jen tak vysetrovat az po trech letech od atentatu a lidi, ktery vyslycha, si vse do detailu pamatujou. Strhujici drama.(16.8.2006)

 • Boss321
  *****

  Na otázku, která nebude patrně nikdy zodpovězena:,,Kdo zastřelil J. F. Kennedyho?", nám Oliver Stone odpovídá touhle verzí, která působí velmi věrohodně. Docela se divím, že scénář neobdržel Oscara. Herecké výkony jsou skvělé, hlavně Kevin Coster (jaký on měl taky špatný film ze začátku 90. let?), Kevin Bacon a T.L Jones (Oscara za vedlejší roli by si jistě zasloužil). Zkrátka a jednoduše slušný kus vynikající filmařiny nám předvedl Oliver Stone, který nejen režíroval, ale i napsal scénář.....(2.12.2007)

 • Pumiiix
  *****

  Vynikající konspirační film, který jsem měl možnost vidět v DC o megadélce 3h17min. Mohu přitom říci, že pár krátkých hluchých míst se přeci jen najde, ale celkově je film obsahově a informačně neskutečně plný. Olivek Stone točit umí, takže se i na pomalé pasáže vyšetřování hezky dívá a herecky ansábl (Kevin Costner, Kevin Bacon, Tommy Lee Jones, Joe Pesci) dostal režisér hodně kvalitní. Chtěl bych vědět, jako mnoho dalších lidí, jak se atentát na JFK doopravdy stal.(24.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace