Oliver Stone si opět vybral zajímavé a silné téma a nebojí se šťourat do věcí, které by radši spousta lidí viděla uklizené někde u ledu. Látka je lákavá, herecké obsazení (ať už hlavní role, nebo ty vedlejší) velice slibné, režie kvalitní a nápaditá (líbí se mi prostřihy skutečných záběrů s těmi Stoneovými) a hudba naprosto trefná. Kevin Costner podává přesvědčivý výkon a ukazuje, že je velmi kultivovaným hercem, který měl v té době skvěle rozjetou kariéru. V menších anebo úplně malých rolích si zahrají Oldman, Pesci, Jones, Bacon, Candy, Matthau či Sutherland a všichni obstojí. Jediné, co mi na filmu vadí je jeho délka. 190 minut je opravdu dost i na takto rozsáhlý a dějově nabitý snímek, protože některé pasáže (není jich ale mnoho) jsou nudnější. Závěrečná Garrisonova rekonstrukce případu ale byla skvělá a zanechala ve mě silné dojmy. Stone opět nezklamal.(18.7.2010)

Kvalitní filmová podívaná. Stone a jeho další z ožehavých témat americké historie a opět kvalitně zpracované. Dobrý scénář, skvělá práce s kamerou (černobílé autentické flashbacky - fantazie a zlepšují celkovou autenticitu filmu), výborný střih a kvalitní herecké výkony.(1.9.2004)

Oliver Stone ve formě a se skvělými herci v rukávě. JFK je filmem odsuzujícím Ameriku a její postupy při atentátu na jejího prezidenta Johna Fitzgeralda Kennedyho. Nikdo pořádně neví jak to všechno bylo a Oliver Stone pravděpodobně vzal tu nejrealističtější a přitom zajímavou variantu do které obsadil úžasné herce do všech důležitých rolí. Klíčovým se stal Kevin Costner, který vystupuje charismaticky a ničeho se nebojí. Ostatní jako Kevin Bacon, Tommy L. Jones, Gary Oldman, Ron Rifkin a třeba ještě Vincent D´Onofrio. Neskutečně dlouhý film, který se v druhé polovině snad věnuje už pouze soudnímu dramatu, kdy jeden muž tvrdí celé americe, že není možné to co tvrdí ostatní. Je to těžký boj člověka za spravedlnost proti všem, kteří se snaží utajit co potřebují. Jedna ryba proti proudu neobrátí proud.(18.2.2007)

Kdo se bojí Olivera Stonea? A jak to vlastně tedy Olivere bylo? Dal bych pět hvězdiček, kdybys nám to řekl všechno. Nebo padesát. Bílých v modré. Ale třeba natočíš pokračování... Perla mistra fabulací. Ale jen výborný film. A k pravdě popravdě tak daleko... Pět si nezaslouží.(4.9.2005)

|| Scenár: Oliver Stone, Zachary Sklar / Predloha: Jim Garrison - On the Trail of the Assassins, Jim Marrs - Crossfire: The Plot That Killed Kennedy | Hudba: John Williams | Distribúcia: Warner Bros. | Štúdio: Le Studio Canal+, Regency Enterprises | Rozpočet: 40 miliónov $ | Tržby: 205,405,498 $ || Najsilnejšou devízou eposu Stone-a o JFK je jeho schopnosť upútať pozornosť na neuveriteľných 206 minút, s tým, že divák nestratí záujem o ďaľšie informácie. Costnerové monológy patria medzi tie najťažšie, ktoré herec môže dostať, v jeho prevedení sú ale chirurgicky presné. Nechápem, ako som sa k tomu dostal až teraz. Pre mňa výnimoční film. 95% | Blu-Ray, THX, HU DTS |(23.4.2014)

• - Tommy Lee Jones a Oliver Stone byli narozeni ve stejný den. (Kulmon)

• - Earling Carothers Garrison, který si na počátku šedesátých let změnil jméno na "Jim", nebyl ani zdaleka takovým nablýskaným rytířem, jak se ve Stonově filmu zdá. Kolem jeho osoby bylo mnoho záhad, včetně několika podezření na napojení na organizovaný zločin, který sám vyšetřoval. Ani jeho zapálené bádání nebylo tak černobílé, jak snímek prezentuje, přestože je pravdou, že na tomto poli patřil k těm nejproslulejším. (Gyshin)

• - V roce 2006 byl JFK vyhlášen jako 5. nejkontroverznější film všech dob. (Kulmon)