Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kiddo
  **

  Banální, stokrát omletá myšlenka předžvýkaná samoúčelným efektním stylem pro jistotu stopadesátkrát, aby ji pochopil i ten nejposlednější moula.(10.9.2010)

 • Brouk
  *****

  Natural Born Killers... Hmmm... Jak ho ale do háje hodnotit??? Jako nadsázku? Jako projev člověka - v tomto případě scénaristy, co není úplně "normální" / Tarantino :-) / Režiséra? Herecké výkony? Hudbu? Nick Cave co by spoluautor hudby je zárukou totální depky vždy a všude.. Ať je to jak je to, tak mě ten film děsí a fascinuje zároveň... vím, že o to asi šlo... nadsázka, média,ale přeci........ O.Stone svým kvalitním režijním zpracováním vysloveně "brnká" a mám strach o labilní jedince... :-) Herecké výkony jsou exceletní, ale na to jsme už přeci od Pana Režiséra Stonea zvyklí.... :-)(27.12.2004)

 • TheMaker
  *****

  :::::::::::::::::::::::::::::::::::: Tento film buď budete milovat nebo nenávidět. Pro mne je to krásný romantický film o dvou rebelech, kteří jsou sami sebou a nebojí se žít. Jeden z nejlepších filmů na země-kouli ,-) :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::(24.2.2009)

 • M.a.t.t.
  *

  Pre obyčajného diváka prakticky nestráviteľný experiment. Možno, že si daný námet vyžadoval zbesilejšiu formu ale to Stonea neospravedlňuje, pretože výsledok je mimoriadne chaotický a skôr ako proklamovanú satiru na násilie pripomína formálne dokonalý no prázdny klip. Ale ani tá forma ma až tak nepresvedčila, jedinou výnimkou bol pokus o sitcom a vzbura v priamom prenose, zvyšok je nepresvedčivý. Palec dole.(15.8.2007)

 • sud
  *

  Ve filmu mi nedá práci fandit antihrdinům či ne právě příkladným hlavním postavám, pokud jsou mi sympatičtí. V tomto případě mi ústřední duo (Juliette Lewis mi, až na vzácné výjimky, nebyla nikdy sympatická) tak strašně pilo krev, že jsem si přál, ať je co nejdříve sejmou. 25%.(8.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace