Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ****

  Napriek tomu, že Stone sa do štýlu a lá Tarantino absolútne nehodí a nechápem, že si Quentin vybral, alebo teda súhlasil práve s ním, zvladol to na jednotku. Príbeh neobhraný, totálne zhúlený a rozorvaný, bez servítiek, hlavní hrdinovia sú tak rozpoltené osobnosti, že v priebehu filmu sa mi často menil názor na ich správanie a v závere by som nepohrdol ani jedným štýlom ukončenia. Réžo si vybral kvázi happyend, no každý to tu určite vidí inak. Proste takí normálne nenormálny film tu ešte nebol-nebude! 75%.(29.10.2006)

 • H34D
  ***

  Stejně jako Takové normální zabijáky nejde brát vážně, co se ospravedlňování a nabádání k násilí týče, tak bohužel nevyzní ani jako sofistikovaná satira. A stejně jako jeho samoúčelné vizuální vyblbování (zprvu jsem myslel, že černobílé a složené záběry dostanou později další rozměr) postrádá hlubšího smyslu, tak i ústřední myšlenka o přijmutí (popř. vymýcení) svého vnitřního démona poslouží jen v mezích tohoto filmu. Bez známek Tarantinova rukopisu a prázdnotou ve svém nitru je tento snímeček jen nenáročná, fajnová a cool zábava... 6/10(11.1.2010)

 • xxmartinxx
  ****

  Roztomilé samoúčelné nic, na které se hrozně pěkně kouká. Nevím, jestli si Stone myslel, že je tímto filmem nějak hlubokomyslný nebo cynicky trefný - i kdyby si to myslel, tak se mu to nepovedlo, ale Zabijákům to beztak nechybí - je to prostě drsná zábava, co se nesmí brát vážně. Jako takový ten film umím ocenit. Nicméně přemýšlet nad ním odmítám, to by dopadlo pro Stonea špatně.(14.7.2013)

 • Faustka
  *

  Tedy pánové... Co jste to namíchali? Ano... je to skutečně speciální mix, který ale nemusí sednout všem. Po takto vražedném koktejlu jsem jen totálně vytuhla.(4.3.2013)

 • Cival
  ****

  Podle mého trochu nepochopený film. Srovnávaný s tarantinovkami, přestože nejde o "pravdivou romanci" ale o zběsilou satiru na současný mediální prostor. Za mořem odmítaný jako oslava násilí, a přitom zjevně agituje za "vyhnání démonů" a harmonickou rodinu. Líbí se mi, že Stone použil tak zběsilé vyjadřovací prostředky, jaké si téma žádá.(7.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace