poster

U-Turn

 • USA

  U Turn

 • Slovensko

  Ešte sa môžeš vrátiť

 • Slovensko

  U-Turn

Krimi / Drama / Thriller

USA / Francie, 1997, 125 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  ****

  Přesně takové zběsilé a zamotané příběhy mám nejraději. Když se v nich hereckým umem navíc ohánějí hvězdy typu Seana Penna A Nicka Nolteho, mé srdce plesá blahem. Až na tu občasnou nudu, které jsem se při sledování nevyhnul, ale která rozhodně nemusí postihnout každého.(27.3.2009)

 • Madsbender
  *****

  Film, ktorý stojí na parádnom vykreslení neuveriteľného Zapadákova v Arizone, vynikajúcich hercoch a scénkach, ktoré striedavo kolísajú medzi totálnou fraškou v Kusturicovom štýle a v závere takmer Lynchovským thrillerom. Ústredným mottom filmu je zjavne "smole neujdeš a na šťastie si musíš počkať".(23.4.2013)

 • Xmilden
  ****

  "Darrelle, každej den umírá 400 000 lidí. Proč nejseš jeden z nich?" Začátek luxusní, pak trošku film začne ztrácet tempo, přesto se jedná o výbornou podívanou.(12.10.2008)

 • Radyo
  ****

  Jedinečná práce s kamerou (prostřihy na detaily chvílemi skoro přivádějí v úžas) a skutečně silný (nejen emocionálně) závěr trochu vylepšují jinak ne až tak skvělý scénář. Námět je sice zajímavý, ovšem nebýt výkonů jednotlivých protagonistů (hlavně neustále bitý Sean Penn je fakt dobrý) a zmíněné kamery, asi by tenhle film zapadl jen do šedi průměru, byť Oliver Stone svou práci odvedl na solidní úrovni.(5.6.2003)

 • Aky
  ****

  Je pravda, že je to drama, thriller a krimi, ale v charakteristice chybí také označení komedie - což v každém okamžiku v podtextu je. Pološílený majitel autoservisu, milenec žárlivý už jen na to, že má holku, nepřetržitelná Bobbyho šňůra smůl, až po závěrečnou pointu včetně závěrečného zvolání - Arizona! Copak to není humor? Film stojí na hercích, zvláště skvělém Pennovi a nádherné Lopez.(17.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace