Dvě tváře lásky

Mirror Has Two Faces, The

Dve tváre lásky

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1996, 121 min (SE: 110 min)

Remake filmu francouzského režiséra André Cayatta Dvoustranné zrcadlo (Le miroir a deux faces, 1958)(11.8.2011)

Nejlepší je Jeff Bridges, jeho chvílemi zmatený kukuč byl skutečně zábavný. Jinak klasická romantika nic víc nic míň. Lauren Bacall byla svého času za roli nominovaná za vedlejší roli na Oscara a hodně lidí jí to přálo (asi že byla stará a Oscara ještě neměla), ale na konec vyhrála Juliette Binoche za Anglického pacienta, a té jsem to přál já.(20.7.2003)

Dnes již klasika romantického filmu, musím uznat, skvělé herectví, láska v rozpacích?!! On chce milovat, ona také...(27.1.2010)

"To mi chceš říct, že se tě pořád ještě ani nedotkl ??" - "No, jednou jsem upadla a on mě zvednul.. Počítá se to ??" ;)(22.9.2016)

Muž a žena dvaja chytrý a múdri ľudia si myslia, že môžu žiť bez sexu len ako priatelia, ale zabúdajú, že tak sme boli stvorení, aby aj telesne sme po sebe zatúžili. Barbra aj Jeff boli skvelí.(28.4.2011)