poster

Dvě tváře lásky

 • USA

  Mirror Has Two Faces, The

 • Slovensko

  Dve tváre lásky

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1996, 121 min

 • rt12
  *****

  To, co Barbra a Jeff dokázali udělat, z tohoto jinak dost otřepaného námětu, je neuvěřitelné. Romantickou komedii podle mého gusta, ke které se ráda vracím.(18.5.2014)

 • Houdini
  ****

  Oscar 2 nominace: Herečka VR - Lauren Bacall, Píseň - "I've Finally Found Someone"(23.3.2004)

 • nash.
  *****

  S každou reprízou tenhle film stoupá v mém žebříčku nejlepších romantických komedií.. Streisandová, tak jak ji moc nemusím, i Bridges jsou ve svých rolích excelentní, originální zápletka je plná nejen skvělých dialogů a hlášek, ale také drobných až nenápadných legrácek, a také takových filmových synapsí předávajích pocity a emoce, baví mě každá jedna z postav, včetně řady těch vedlejších, baví mě každá jedna scéna, zkrátka film, který nemá slabé místo.. pro kleopatru: v tomhle filmu přece vůbec nešlo motiv změny ošklivého kačátka v sexbombu... nehledě na to, že byla Rose mnohem sympatičtější ve své původní podobě než po proměně (která byla ostatně několika dialogy shozena i ve filmu samotném) a v tomto ohledu Gregoryho zklamání zcela chápu.. taky jsem chtěl zpátky tu původní Rose.. :-)(2.5.2007)

Nastala chyba při přehrávání videa.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace