Dvě tváře lásky

Mirror Has Two Faces, The

Dve tváre lásky

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1996, 121 min

Remake filmu francouzského režiséra André Cayatta Dvoustranné zrcadlo (Le miroir a deux faces, 1958)(11.8.2011)

Pokiaľ nemáte problém s tým, že Barbra Streisand si ako režisérka namýšľa, že by ju chcel zbaliť niekto ako Jeff Bridges a dáva tak nádej ďalším mnohým, sotva priemerným ženám v kine a pred tv o ich naplnení sna o krásnom princovi, tak vám na filme inak nič výrazne prekážať nebude. Rovnako, ako mne. Ale Streisandku by som asi vážne nikdy nebalil. Videné už dávnejšie, ale na príjemné filmové zážitky sa nezabúda.(17.8.2013)

tradicna romantika, skoda toho prehnaneho konca. no a .. sorry ale mne Barbra neni moc sympaticka...(22.8.2008)

Film, který zahřeje nějaké to opuštěné, nebo láskou ztrápené srdíčko. Příjemná a únosná romantika. Skvělé herecké výkony. Idealní pro sledování s rodiči, nebo podobnými puritány ;-)(9.5.2006)

Ty nepoužíváš make-up? Proč? Vypadala bych stejně, akorát v barvě. V mojí barvě něco neměli? Družičky nenosí černou. Neměl bych přinést něco pro tvou matku? Jo, dřevěnej kůl a krucifix. A při líbání má znít hudba!(9.9.2010)