poster

Dvě tváře lásky

 • USA

  Mirror Has Two Faces, The

 • Slovensko

  Dve tváre lásky

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1996, 121 min (SE: 110 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kingik
  **

  Tyhle filmy s obstarožními herci, jakkoli dobře hrajícími nejsou pro mě. A kromě toho v daném žánru už jsem viděl lepší perly než je tahle.(14.2.2009)

 • petaspur
  ****

  Citově zdevastovaný profesor matematiky Gregory Larkin si po neúspěšných svazcích s atraktivními partnerkami vytvořil definici úspěšného vztahu. Dle jeho pochopení světa musí být takový vztah založen na intelektuálské úrovni s fyzicky akceptovatelnou partnerkou v cituprázdném antisexuálním vakuu. Vyvolené profesorce literatury Rose Morganové se navíc ten pomatený švihák zalíbil natolik, že si ho vzala. Pomalu ji však začíná nudit její role ve sterilním vztahu, který hodlá vylepšit zapracováním na svém zevnějšku, čímž přidá vědátorovi do dosud fungující rovnice novou zintegrovanou neznámou, která se nedá odstranit rutinním zderivováním.(21.11.2009)

 • Anderton
  ****

  Pokiaľ nemáte problém s tým, že Barbra Streisand si ako režisérka namýšľa, že by ju chcel zbaliť niekto ako Jeff Bridges a dáva tak nádej ďalším mnohým, sotva priemerným ženám v kine a pred tv o ich naplnení sna o krásnom princovi, tak vám na filme inak nič výrazne prekážať nebude. Rovnako, ako mne. Ale Streisandku by som asi vážne nikdy nebalil. Videné už dávnejšie, ale na príjemné filmové zážitky sa nezabúda.(17.8.2013)

 • PogoJoe
  ****

  Výborná romanticka stojící zejména na charismatu a výkonech ústřední dvojice a dokazující, že láska mezi mužem a ženou bez fyzické složky nemá příliš šancí přežít.(3.1.2009)

 • Orlau32
  *****

  Zapoměla jsem film okomentovat, tak to činím až dnes. Včera jsem v TV viděla film podruhé. Musím říci, že poprvé jsem se nijak nebavila (to proto, že jsem očekávala muziku s B.S.) a když nic nebylo, tak jsem byla zklamána. Ale dnes po 10 letech jsem se bavila ohromně ! Výkon obou herců byl úžasný, věrohodný, bylo znát, že i oni dva se náramně baví. Roli zahrali s chuti, nic nebylo přemrštěné, zkrátka za pár let (budu-li ještě naživu), ráda se na flm znovu podívám. A pokud ho vydají na DVD, ráda si ho koupím. Tak nějak se dělaly komedie, které k nám přicházely po válce z USA. Můžete se divit, že ve srovnání s některými těmi dnešními dávám většinou jen 1 nebo 2 * ?(11.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace