Dvě tváře lásky

Mirror Has Two Faces, The

Dve tváre lásky

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1996, 121 min (SE: 110 min)

tradicna romantika, skoda toho prehnaneho konca. no a .. sorry ale mne Barbra neni moc sympaticka...(22.8.2008)

• prome

Že já tu televizi během vánočních prázdnin vůbec zapínám. Jednu hvězdičku dávám jenom proto, že jsem to nevypl a nechal běžet dál.(3.1.2009)

Nejlepší je Jeff Bridges, jeho chvílemi zmatený kukuč byl skutečně zábavný. Jinak klasická romantika nic víc nic míň. Lauren Bacall byla svého času za roli nominovaná za vedlejší roli na Oscara a hodně lidí jí to přálo (asi že byla stará a Oscara ještě neměla), ale na konec vyhrála Juliette Binoche za Anglického pacienta, a té jsem to přál já.(20.7.2003)

• kingik

Tyhle filmy s obstarožními herci, jakkoli dobře hrajícími nejsou pro mě. A kromě toho v daném žánru už jsem viděl lepší perly než je tahle.(14.2.2009)

• mandes

rozpočet : ? tržby americke : $41,083,864(18.5.2007)

• - Lauren Bacall získala za svůj výkon ve snímku Zlatý Glóbus, Screen Actors Guild Award, San Diego Film Critics Society Award a Satellite Award pro nejlepší herečku ve vedlejší. Ve stejné kategorii byla nominována také na cenu BAFTA, avšak na tu již nedosáhla. (Terva)

• - Harrison Ford měl původně hrát postavu Gregory Larkina. (viperblade)

• - Dudley Moore měl původně hrát postavu Henryho. Nakonec ji získal George Segal. (viperblade)