Joo tak tohle můžu ve dne v noci. Není to jen nostalgie i když tenhle film si nevybavuji, že bych jako fagan viděl, ale za to dobře si vybavuju tu dobu kdy dětství bylo dětství a ne hon za novým iphonem, ephonem a startphonem. Hned bych si střihnul nějakej ten závod i když ten poryv byl teda docela drsnej. Jo a fintu fň si vybavuju, byla to docela častá hláška, hlavně na táboře. "Jak chceš zbalit Martinu, když tě nechce?" "Nestarej se, použiju fintu fň" "Nad nima vyhrajeme jedině když použijeme fintu fň". Prostě i když tomu filmu chybí nějaký větší napětí a tempo, ta pocitovka z dětství se v něm rochní a tudíž spokojenost.(29.7.2013)

• zette

Tento detsky film me zaujal snad jen prostredim a druhem sportu, jakym se hosi zabyvali. Jaromir Borek dal prednost neokoukanym a prirozene mladym hercum, kteri vsak nevychazeji z prumeru. Dejova linie taky prosta, vtipu malo. Osmdesata leta u nas nabidla daleko lepsi filmy pro deti a mladez, cekal jsem vice.(2.11.2013)

Skvělý film z dětského prostředí, který se zabývá jachtingem.(25.6.2008)

Nostalgie :-D Na těchto filmech jsem vyrůstala .... a tento patří k hezkým :-D(10.2.2012)

Zvítězí jachta Fiškuntálek, nebo jako obvykle Viktorka? Záleží na tom, jak se zachová "Ucho" a zda borec Olda použije fintu Fň. Hlavně nevytahovat spinnaker.(20.5.2009)