poster

Možnosti dialogu

 • anglický

  Dimensions of Dialogue

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie

Československo, 1983, 12 min

Režie:

Jan Švankmajer

Scénář:

Jan Švankmajer

Hudba:

Jan Klusák
(další profese)
 • Morien
  *****

  Té vášni toho Honza moc nedal teda. Nažhavená z úvodní debatní orgie, čekala jsem víc. Možná to bylo tím, že tam ve skutečnosti opravdu o nic jiného nejde. Žádné být či nebýt, pch. Jen starý dobrý in-and-out. Ovšem věcný dialog byl skutečně vyčerpávající, stejně jako vyčerpávající byl věcný.(21.12.2009)

 • hippyman
  ***

  no bohužel nesdílím většinové nadšení, můj mozek ještě nevyspěl natolik, abych slintal blahem u něčeho podobného... pointa těch krátkých příběhů mě ani v jednom případě neoslovila, takže ty hvězdy jsou vlastně jen za zpracování, které je samozřejmě působivé... to ale většinou nestačí. 50%(14.12.2008)

 • xxmartinxx
  *****

  Většinou mám radši, když Švankmajer něco říká, než když prostě "blbne". Ale tohle mě opravdu bavilo sledovat. Vlastně je to první jeho film, který bych chtěl delší, aby prozkoumal víc možností dialogu než jen ty tři. 4 a 1/2(11.1.2014)

 • Gianni_B
  *****

  Geniální. A téma naplněné snad na 170 %.(16.6.2006)

 • kobejn
  *****

  Věrohodně působící interpretace různých druhů dialogů, nejlépe asi působil závěrečný vyčerpávající dialog...(28.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace