Možnosti dialogu

Československo, 1983, 12 min

Jan Švankmajer

Jan Švankmajer

Jan Klusák

Prostřední "povídka" - Dialog vášnivý - byla brilantní. Zbylé dvě byly Švankmajerův průměr.(21.1.2007)

no bohužel nesdílím většinové nadšení, můj mozek ještě nevyspěl natolik, abych slintal blahem u něčeho podobného... pointa těch krátkých příběhů mě ani v jednom případě neoslovila, takže ty hvězdy jsou vlastně jen za zpracování, které je samozřejmě působivé... to ale většinou nestačí. 50%(14.12.2008)

Geniální. A téma naplněné snad na 170 %.(16.6.2006)

Dialog věcný: Naprosto nekompromisní a kulervoucí záležitost; Dialog vášnivý: Naprosto nekompromisní a kulervoucí záležitost; Dialog vyčerpávající: Naprosto nekompromisní a kulervoucí záležitost; Celkově: Naprosto nekompromisní a kulervoucí záležitost.(7.10.2007)

Fantastická ukážka českej animácie vytvorená jedným z najlepších umelcov súčasnosti. Poetické, miestami nechutné, surreálne ladené a predsa si tam každý dokáže nájsť to svoje. Či už pocit, obraz, alebo myšlienku.(20.4.2011)