poster

Freonový duch

 • anglický

  The Freon Ghost

  (festivalový název)

Pohádka / Mysteriózní

Československo, 1990, 92 min

 • Stegr
  ***

  60%(27.1.2008)

 • Kryton
  ****

  Nekoukal se Al Gore na tuto pohádku? Nu pokud ne at si jí sežene! Muže jí pak pouštět na svých přednáškách , všichni by zpívali a ještě by lidi více oslovil. Pěkné písničky a pohádka , která mě jako malého moc bavila. Pan Brodský jako duch je paradní!(27.11.2008)

 • Tommassi3
  ***

  "Bojí se, že by lidé přestali vyrábět plyny, aby je vyhladověli !! Aby se rozplynuli !!"(1.1.2014)

 • WANDRWALL
  **

  Jak by film mohl po obyvatelstvu chtít, aby se chovalo ekologicky, To je přání, poněkud přitažené za vlasy, ne? Film by měl být osvětou, když ji nedokáží uchopit a užít lidé ve školství, politici, pracoviště, rodiče? Překvapilo mě, jak byla v čase natáčení hezká Jitka Asterová, a už se tomu manželovi od jiné herečky nedivím, že se do ní tehdy nešťastně zamiloval, ale nakonec byl rád, že má aspoň Zedníčkovou. Byl to akt rozumu, protože Jitka Asterová je mnohem starší, než ten kluk, takže to byla ona, kdo byl z těch dvou rozumější. A Zedníčkové se na začátku moc nelíbil, ale pak si dala říct. Jako herec ve filmu "Freonový dcuh" vyniká V. Brodský, z herečk se mi nejlépe vyjevila Karolína Pospíšilová.(16.9.2010)

 • hirnlego
  ***

  Jedna ze zásadních pohádek mého dětství - jeden čas jsem se kvůli ní dokonce chtěla dát ke Greenpeace, takže výchovný účinek solidní.(26.10.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace