• rt12
  **

  Methyalkohol je svinstvo, nemusíme se ani koukat na film. V televizních zprávách jsme o tom v minulém roce slyšeli dost a naštěstí jsou Ti grázlové za mřížema.(28.5.2014)

 • anderson
  ***

  Povedal by som, že tento film v dnešnej dobe zmrazí úsmev na tvári kdejakému vyznavačovi alkoholu. "Není-li že pravda." A vraj, že je to agitka. Dokonca poplatná dobe. DEJA VU ??? (13.9.2012)(13.9.2012)

 • Marthos
  **

  Nuda. Předmluva filmu je vhledem do socialistické současnosti, jejíž vývojový ukazatel diváka seznamuje s moderními technologiemi, aplikovanými v malém okresním městečku kdesi v Čechách. Záblesk přichází s postavami šmelinářů a několika demižony metylalkoholu, aby nosnou kriminální linii vzápětí pohřbili (ne)sympatičtí příslušníci VB a takřka nulová akce, nahrazená nekonečným vysedáváním u telefonu. Nehledě na fakt, že s přítomným hereckým obsazením šlo rozehrát mnohem zajímavější film. Šanci zaujmout má jen Dana Medřická a někteří herci v epizodních rolích (Kemr, Hlinomaz, Fišer, Effa). Zjevná nadčasovost tématu je však ku prospěchu celkové hodnoty snímku.(5.1.2014)

 • otík
  ****

  Velmi slušná detektivka o pančování alkoholu, podezření z vraždy a závodu s časem, zda se podaří zabránit otrávení svatebních hostů. I dnes je téma pančovaného alkoholu aktuální, navíc film má tempo i slušný scénář. Dobrá krimi jednohubka.(4.2.2013)

 • dr.fish
  ****

  Takový zamotaný příběh, trochu detektivka, trochu sociální drama. Od všeho trochu, ale díky tomu asi nejde tak do hloubky, jak by bylo třeba. Ovšem jako charakteristika budovaného socialismu, přístupu k látce a typologie jednotlivých postav tehdejší doby, tak to zase jako bylo velmi dobré...70%(8.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace