No začátek agitka jak fík. Pak to přechází v něco úplně jiného, celkově v celkem trochu podivné všelico. Všechny tyhle filmy té doby jsou z dnešního pohledu hodně podivné. Kdo tu dobu nezažil, jen kouká. Nicméně právě proto mne to zajímá. Chci vědět, co a jak se tady točilo, chci vidět herce té doby. Dana Medřická byla skvělá. A celé to nebylo vůbec špatné. Docela zajímavý námět, který by v dnešní době již nebylo možné zpracovat. K závěru i docela napínavé. Bála jsem se nudy, ale ta zkrátka nepřišla.(25.7.2011)

• Radko

Poučenie občanov o nebezpečnosti pitia metanolu a možnosti poskytnutia prvej pomoci sú zvládnuté obstojne. Otázne je, či na populárno-náučný cieľ v oblasti zdravotnej prevencie bolo potrebné napasovať strohú, nepríliš zaujímavú kriminálno-policajnú líniu so sociálnym presahom.(21.1.2013)

Povedal by som, že tento film v dnešnej dobe zmrazí úsmev na tvári kdejakému vyznavačovi alkoholu. "Není-li že pravda." A vraj, že je to agitka. Dokonca poplatná dobe. DEJA VU ??? (13.9.2012)(13.9.2012)

Velmi slušná detektivka o pančování alkoholu, podezření z vraždy a závodu s časem, zda se podaří zabránit otrávení svatebních hostů. I dnes je téma pančovaného alkoholu aktuální, navíc film má tempo i slušný scénář. Dobrá krimi jednohubka.(4.2.2013)

• rt12

Methyalkohol je svinstvo, nemusíme se ani koukat na film. V televizních zprávách jsme o tom v minulém roce slyšeli dost a naštěstí jsou Ti grázlové za mřížema.(28.5.2014)