Černá můra alkoholikova v praxi(19.1.2013)

• Marthos

Nuda. Předmluva filmu je vhledem do socialistické současnosti, jejíž vývojový ukazatel diváka seznamuje s moderními technologiemi, aplikovanými v malém okresním městečku kdesi v Čechách. Záblesk přichází s postavami šmelinářů a několika demižony metylalkoholu, aby nosnou kriminální linii vzápětí pohřbili (ne)sympatičtí příslušníci VB a takřka nulová akce, nahrazená nekonečným vysedáváním u telefonu. Nehledě na fakt, že s přítomným hereckým obsazením šlo rozehrát mnohem zajímavější film. Šanci zaujmout má jen Dana Medřická a někteří herci v epizodních rolích (Kemr, Hlinomaz, Fišer, Effa). Zjevná nadčasovost tématu je však ku prospěchu celkové hodnoty snímku.(5.1.2014)

• Wacoslav1

Nepijte to!!! Ale jo vnímám tu pokus o netradiční krimi příběh, ale mě to bohužel z výjimkou závěrečnýho pátrání po místu svatby moc nechytlo. Námět zajímavej, ale zpracování povrchní a nedotažený.35%(7.4.2016)

• rt12

Methyalkohol je svinstvo, nemusíme se ani koukat na film. V televizních zprávách jsme o tom v minulém roce slyšeli dost a naštěstí jsou Ti grázlové za mřížema.(28.5.2014)

Povedal by som, že tento film v dnešnej dobe zmrazí úsmev na tvári kdejakému vyznavačovi alkoholu. "Není-li že pravda." A vraj, že je to agitka. Dokonca poplatná dobe. DEJA VU ??? (13.9.2012)(13.9.2012)