• Wacoslav1
  **

  Nepijte to!!! Ale jo vnímám tu pokus o netradiční krimi příběh, ale mě to bohužel z výjimkou závěrečnýho pátrání po místu svatby moc nechytlo. Námět zajímavej, ale zpracování povrchní a nedotažený.35%(7.4.2016)

 • dr.fish
  ****

  Takový zamotaný příběh, trochu detektivka, trochu sociální drama. Od všeho trochu, ale díky tomu asi nejde tak do hloubky, jak by bylo třeba. Ovšem jako charakteristika budovaného socialismu, přístupu k látce a typologie jednotlivých postav tehdejší doby, tak to zase jako bylo velmi dobré...70%(8.3.2012)

 • LiVentura
  ***

  Krimi s kvalitním obsazením ale s nesdělením..(16.3.2011)

 • Radek99
  ***

  Režisér Miroslav Hubáček byl, spíše asi nevědomky, celkem vizionář, když viděl takhle daleko do budoucnosti. Optikou roku 2012 s jeho methyalkoholovou aférou a následnou prohibicí získává Černá sobota nadčasovější rozměr a trochu reálnější kontury, do této doby byla totiž jen průměrnou černobílou (a to nejen kvalitou obrazu) detektivkou s vynikajícím hereckým obsazením, jak už bylo u filmů té doby zvykem...(21.1.2013)

 • Snorlax
  ***

  Černá můra alkoholikova v praxi(19.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace