Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ****

  Aj keď sa to ťažko priznáva, toto Česi vedia najlepšie. Sociálno-kritická dráma s perfektne vsadenými prvkami komédie. Navyše s Polívkom, čo znamená garanciu úspechu. Príjemný filmík, hlavne teda ešte pre generáciu, ktorá so socializmom ešte mala niečo spoločné. Neviem, čo sa komu nepáčilo, snáď len ten pomalší sled udalostí. 80%.(19.11.2006)

 • StarsFan
  ***

  Zdaleka ne tak dobrý, jak bych po Pelíšcích čekala.(28.5.2006)

 • DaViD´82
  ****

  Velmi zábavné a dobře zahrané nic.(2.9.2007)

 • Niktorius
  ***

  Jarchovský to bez evidentní scénaristické konstrukce neumí. V tomto filmu je bohužel tento jeho nedostatek zřetelnější než třeba v Musíme si pomáhat.(14.8.2007)

 • novoten
  **

  Když se začne opakovat Holubová s dříve geniálním Duškem a nemají vás čím překvapit, tušíte zradu. Když se ale z Hřebejka poprvé stane otravný rutinér, je to skoro k pláči. S odstupem se tak Pupendo stalo předvojem krize českého filmu, kdy divák při zběžném zhlédnutí obsazení snímků jen málokdy nenarazil na jeden z osvědčených hereckých týmů nebo jejich kombinaci. Když pak taková situace nastane a vy jste otráveni, že vidíte pox-té scénu známou odjinud, nezbývá než čekat, až zase přijde Pavel Liška, rozčísne atmosféru svým nezapomenutelným výrazem a vepřovým hlasem pronese věčné moudro. Komplikovat nudně vystavěné rodinné vztahy volební urnou nebo sochařskou zakázkou, tomu říkám scenáristická bezradnost. Nafouknutá osobitá bublina totiž pořád zůstává jen bublinou.(17.4.2006)

 • - Pätkoruna, ktorú použil Bedrich Mára (Bolek Polívka) na pupendo Magde Břečkovej (Vilma Cibulková), mala rok výroby 1969. (Raccoon.city)

 • - Během natáčení hlavních scén v létě 2003 přišla do Prahy velká voda, která zkomplikovala natáčení zkomplikvala. Množství scén se mělo točit v zaplavených lokalitách. (DexMASTER094)

 • - Natáčelo se v Praze, konkrétně v místní části Lipence. Pouze Galerie Mánes se nacházela v části Nové Město. (TuristikaJi)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace