ve světě posraných nestydů,děvkařských františků,vypatlaných šéfů,trapných plavek,dementních líbání jako bůch,sračkovitých anglických jahod vůbec celé té plejádě stupidní české filmografie,je MĚSTEČKO malým filmovým zázrakem,jen škoda,že český divák,jest lehce otupen.neber te si to tak pane kraus,nechť nevedí co činí a chápou velice pomalu:-)(23.12.2010)

Jan Kraus není Miloš Forman,ale on jím jistě ani být nechce, tento film beru jako velmi povedené sdělení, nepovedeným způsobem. Jan Kraus jako člověk má ,ale u mě 5*.(7.7.2006)

• jojinecko

Ján Kraus ako persóna mi je fest sympatický a jeho humor mám veľmi rád. Mestečko ma v podstate sklamalo, no keby sa neúmerne dlhý čas skrátil na povedzme hodinku a ponechali sa len tie najlepšie scény, idem s bodovaním vyššie...Takto bohužiaľ tie naozaj humorné a sarkastické scénky devalvuje až príliš veľké množstvo zbytočnej vaty...(14.1.2007)

• Klobouček

* za skvělého hostinského!!!(19.2.2008)

• Morien

Heh, asi se nezmůžu na nic jiného než heh.(1.4.2010)

• - Ve filmu se na malou chvíli objeví v roli pohřebáka Ivan Genov, který je ve skutečnosti provozovatelem Pohřební služby v Uhlířských Janovicích. Pro film zapůjčil i rakev. (tm004)

• - Film získal cenu amerických kritiků prestižního filmového časopisu Variety Critics Choice na MFF v Karlových Varech. (Redix)