Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LiVentura
  **

  Hloupost s neutěšeným dějem a poselstvím.... pan Ondříček se dost dobře nevyjádřil.! Výstup pana Trojana opět na jedničku.. .-)(1.9.2008)

 • castor
  **

  Dobře si pamatuju tu dobu, kdy jsem studoval prvák na VŠ, s kolegou z přednášek jsme se dohodli, že nového Ondříčka zkusíme.. a po projekci procedil jen prosté: "To byla sračka."(7.12.2005)

 • movie
  ***

  Pár geniálních vtípků se tu určitě najde, ale co se zbytku týče, nejedná se o nic výjímečného. Mnohem lepší a zajímavější je třeba soundtrack Jana P. Muchowa a jeho One Hand Band nebo Onříčkova starší dílka Samotáři a Šeptej!(23.11.2003)

 • Cival
  **

  Obrovské zklamání. Už dlouho jsem se v kině takhle nenudil. Ondříček s Macháčkem napsali absolutně dementní scénář, kterému samozřejmě chybí rozumný příběh, ale i jakákoliv jiná jednotící linie. Vymysleli si jen pár rádoby vtipných gagů a vyšinutých postav, které jsou buď okoukané z jiných filmů, nebo trpí nějakou úchylkou, jejíž zajímavost se "implicitně rovná nule". Ptám se "PROČ". Proč narvat tolik blbostí do jednoho filmu a proč jim nějak nevtisknout řád a smysl? Proč prohospodařit výbornou kameru, slušnou režii a pár dobrých herců (Dlouhý, Taclík) v tak hloupém filmu? Proč se máme znova divát na tupého Macháčka, když už to přestalo být vtipné na konci Samotářů? Proč máme platit v kině za jakousi lacinou scenáristickou exhibici, pro níž nemají autoři zjevně nadání ani schopnosti? Nevím! Ale je mi jasné, žeJedna ruka netleská výborně funguje jako důkaz, že na napsání filmu je potřeba trochu víc, než se jen zhulit, vyvalit na papír pár trapných vtipů, obšlehnout několik starších filmů a vložit do nich nějaké ty samoúčelně efektní scénky a dobrou hudbu....(28.9.2003)

 • Anthony
  ***

  Pokud jste srozuměni s tím, že jdete na crazy komedi, nebudete hledat smysluplný příběh, ale půjdete se především bavit, máte velkou šanci, že budete spokojeni. Je samozřejmě otázka, zda se vám vtipné scény budou zdát skutečně vtipné - v mém případě to tvůrcům vyšlo takřka stoprocentně. Bonusem jsou pak výborné herecké výkony - především Ivan Trojan je v určitých chvílích geniální - nevím zda studoval spoustu hodin dokumenty z třetí říše, ale to co ke konci předvede v patřičném nasvícení, mě dohnalo až k slzám.(7.10.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace