• LiVentura

Hloupost s neutěšeným dějem a poselstvím.... pan Ondříček se dost dobře nevyjádřil.! Výstup pana Trojana opět na jedničku.. .-)(1.9.2008)

Není to možná tolik stravitelné jako Samotáři, ale je to velmi zajímavé a především neskutečně úchylné. Škoda jen toho těžkopádného rozjezdu v úvodu filmu. Opět jsou tu výborné hlášky, brutálně černý humor a skvělé herecké výkony.(31.7.2003)

Zdařilá černá komedie. Bohužel po druhém shlédnutí jsem se bavil už méně, ale i tak výborné. Zaujmou hlavně skvělé ksichty (úmyslně nepíšu herci) - hlavně ty dvě holky - snad se jich ještě v nějakém filmu dočkám:-)(25.4.2003)

Nestačím zírat, Marek Taclík ve filmu a já ho žeru! Tady mě kluk jeden kudrnatá potěšil. První polovina, nebo první dvě třetiny, bůh ví, kdy se to vlastně tak nějak neznatelně zlomilo, mě bavily víc. Možná jestli tam toho přece jenom na jeden film nebylo natlačeno moc.(11.4.2010)

„SEJDEME SE ZA DESET MINUT.“ … „ALE JÁ NEMÁM HODINKY.“ … „DOBŘE, TAK ZA PATNÁCT.“ /// Možná nejšílenější (porevoluční) českej film, kterej ukazuje, že jíst lidi není správný. Ondříčkovo-Macháčkova exhibice, která se nevokouká. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) V devětadevadesátým jsem dělal jeden kšeft. 2.) Zjistím, že z Honzy Třísky by nebyl dobrej zpěvák (a že jednou rukou nezatleskám – a když, tak blbě!). /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE ne NAPĚTÍ ne(4.2.2016)