Nastala chyba při přehrávání videa.
 • charlosina
  *****

  Po několikerém zhlédnutí zvedám na plný počet, protože je to prostě perfektně ulítlá komedie.(8.10.2006)

 • troufalka
  *****

  "Nemusíš říkat všechno co si mysíš!" "Aha! To mě nenapadlo!"                                                                                  Krásný absurdní humor, který mi přesně padl do noty. Vychytaná erotická scéna!(12.1.2015)

 • Cival
  **

  Obrovské zklamání. Už dlouho jsem se v kině takhle nenudil. Ondříček s Macháčkem napsali absolutně dementní scénář, kterému samozřejmě chybí rozumný příběh, ale i jakákoliv jiná jednotící linie. Vymysleli si jen pár rádoby vtipných gagů a vyšinutých postav, které jsou buď okoukané z jiných filmů, nebo trpí nějakou úchylkou, jejíž zajímavost se "implicitně rovná nule". Ptám se "PROČ". Proč narvat tolik blbostí do jednoho filmu a proč jim nějak nevtisknout řád a smysl? Proč prohospodařit výbornou kameru, slušnou režii a pár dobrých herců (Dlouhý, Taclík) v tak hloupém filmu? Proč se máme znova divát na tupého Macháčka, když už to přestalo být vtipné na konci Samotářů? Proč máme platit v kině za jakousi lacinou scenáristickou exhibici, pro níž nemají autoři zjevně nadání ani schopnosti? Nevím! Ale je mi jasné, žeJedna ruka netleská výborně funguje jako důkaz, že na napsání filmu je potřeba trochu víc, než se jen zhulit, vyvalit na papír pár trapných vtipů, obšlehnout několik starších filmů a vložit do nich nějaké ty samoúčelně efektní scénky a dobrou hudbu....(28.9.2003)

 • Enšpígl
  ***

  Hercům tleskali obě ruce, filmu už jedna ruka netleskala .(8.6.2006)

 • Galadriel
  ***

  Není to sice taková bomba, jako Samotáři (srovnání se prostě nelze vyhnout navíc tenhle film se asi kultovním nikdy nestane), ale i tak jde o docela zábavný plný skvělých hlášek ("Já to říkal, že ty ptáci maj ňáký divný zobáky", "To je normální houbovej čaj", nebo scéna, kdy Jirka Macháček čerpá energii ze stromu...).(15.11.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace