Počkej, až zhasnu (TV film)

Komedie

Česko, 2002, 72 min

Není co dodat, ten film je úžasný!(17.3.2007)

Výborný scénář Ivo Pelanta, ale výsledek není až tak jednoznačně podařený. Nicméně Barbora Hrzánová je tady naprosto dokonalá (už dlouho nedostala takhle zajímavou, zábavnou postavu a myslím, že si to tady plně vynahradila). Radek Žák průměrný. Místy jsem mu vůbec nevěřil. Milena Dvorská jako vždy přesná.(2.5.2003)

• igi B.

Ufuf... Zajímavý - leč dosti nezvládnutý námět. Typická českotelevizní záležitost bez jakéhokoli přesahu. Herci hrají přehrávají - a nic. Škoda.(19.2.2006)

Velice dobrý (a na ČT docela odvážný) příběh Ivo Pelanta, kterému uškodilo jen laciné televizní provedení. Nicméně ocenění Hrzánové jsou maximálně zasloužené. Díky Gzpubu za DVD!(23.9.2009)

• Vodnářka

Není to špatnej film, ale strašně mi vadí všechny ty rádoby uvědomělý filmy, kdy Hrzánová na konci řekne, "No a co, že je psychicky nemocnej, mně je s ním dobře.".. Vždyť realita je úplně jiná a tvářit se, že by bylo fajn, kdyby naše společnost všechny mentálně postižené začala brát jako sobě rovné, je hodně zjednodušený pohled...(25.5.2011)

• WANDRWALL

Záměr dobrý, takových případů jsou stovky, ale realizace katastrofální. Hrzánová hrát neumí, a jako žena může přivábit jen málokoho. Mě dokonale odpuzuje!(25.5.2011)

Může obsahovat stopy SPOILERů. Příběh o tom, jak Mirek ke štěstí přišel. Dávám 4/5, jelikož film byl na české poměry vkusně vtipný, skvěle zahraný i zrežírovaný. Především musím pochválit Barboru Hrzánovou - ale není žádnou novinkou, že hraje skvěle. Zajímalo by mě, jestli se někdy stalo na erotické lince, že jim tam volal nějaký podobně postižený člověk a chtěl si povídat o něčem jiném, než o neexistujících přednostech telefonistky či jejímu "vyvrcholení".(30.3.2013)

V rámci TV formátu skvelé - a to: napísané, vypointované a najmä zahrané. Kvoli výkonom všetkých zúčastnených 5 TV hviezdičiek !(3.2.2009)

Dobrá komedie, ale nějak postrádá osobnosti, kteří byli zárukou výborné zábavy.(9.11.2010)

Jak me je Barbora Hrzánová nesympaticka tak tohle je vcelku povedeny kousek. 70%(9.1.2008)

Báru mám ráda a ani tahle role tomu neubrala :-)(17.6.2010)

Naprosto dokonalý český film s Barborou Hrzánovou. Krásný dramatický příběh z celkem aktuálního tématu. Radek Žák se do své role opravdu převtělil, úžasné. Krásné zakočení s pointou. Perfect!(29.4.2013)

Celkem zajímavě natočenž příběh. Bára Hrzánová zde velice dobře hraje dívku "na telefonu". Každopádně bych řekla že konec není moc dobrý, myslím, že je takový neuvěřitelný a nikdy by se to v životě nestalo. Film však určitě stojí za podívání se. Hodnotím čtyřmi hvězdičkami.(19.2.2006)

Originální příběh, zábavné zpracování. Ideální release pro TV.(6.1.2008)

Bára Hrzánová, skvělá dcera skvělého tatíka. Ví, že není hezká a s tím pocitem i ztvárňuje svoje role. I tohle je doslova její koncert. Svým uměním se ta holka vlastně stává krásnou. Bohužel námět i scénář této porevoluční magority jsou někde v prdeli. Škoda potom plýtvat talentem. Dovedete si představit, že holka z erotické linky vyhledá dementa s IQ 42 a padoucnicí a potom si s ním chce zašukat? I když je to Bára, taková zaprclá s psíma očima? Já tomu nevěřím.(3.8.2011)

• insurgentes

To byla vážně debilita...(25.12.2010)

• Tominecek

Ocenění ELSA 2003 v kategorii "Původní domací televizní dramatická tvorba – herečka (Barbora Hrzánová)", udělená Českou filmovou a televizní akademií.(30.1.2009)

Jako TV produkt dobrý. Ještě budeme na takové snímky rádi vzpomínat ...(17.2.2013)

jedinečná Bára!!!(8.5.2013)