• Gemini
  **

  Nepříliš vtipná a pro děti nepříliš poutavá podívaná, a to proti paní Poledňákové zásadně nic nemám. Pro zamýšlenou cílovou skupinu byl zábavnější i seriál O Zvířatech A Lidech.(4.6.2006)

 • argenson
  ****

  "Já tu mám jenom vyfotit kozičky. Barevně. A na výšku." Smůlou tohohle filmu je doba vzniku. Na přelomu let 1989-1990 lidi zajímaly jiný věci než filmy, takže kinem tahle komedie prošla bez většího zájmu a v pozdějším televizním reprízování už neměla šanci získat si víc pozornosti. Pravda, příběh o opičáku Amosovi se trochu tříští a je to mírně zmatené, sourozenci Morávkovi mě víc bavili ve filmu Vracenky, přesto je to podívaná pro mě náramně zábavná. Mimo jiné i proto, že vidíme osvědčené herce v komediálních rolích, pro ně zcela nezvyklých (Macháček, Jirásková, Štěpánková), kteří navíc na útěku před zvířaty předvádějí na svůj věk úctyhodné tělocvičné výkony. Takže, chtěla-li Poledňáková tvořit vícegenerační rodinné filmy, mě osobně tohle baví víc než S tebou mě baví svět.(4.1.2009)

 • Kothy
  ***

  Docela obstojný český dětský film z konce 80. let o dvojčatech, které udělají v Zoo pěknou neplechu. I když se tam objevují i němečtí herci.(5.11.2015)

 • sidzej
  ***

  S velrybou ci polepsovnou sa to pochopitelne zrovnavat neda ani v najmensom ale jedno sa Polednakovej upriet neda- vedela navodit pohodovu rodinnu atmosferu. Zamerne pisem vedela, pretoze to co predvadza v dnesnej dobe je na zaplakanie. Pribehova zlozka filmu je vcelku priemerna a nema ambicie stat sa oblubenou ceskou klasikou. Napriek tomu, ze je to viac-menej film na jedno pozretie to bolo prijemne stravenych 90 minut. 65%(2.7.2009)

 • Crocuta
  **

  Jakkoliv mám rád Miroslava Macháčka a nevadí mi Marie Poledňáková, tenhle film mne moc nenadchl...(9.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace