• Radiq

Poblbaná česká komedie od Poledňákové, která jen hýří rodinnejma filmama a nic jinýho neumí. Možná to pro někoho umí dobře, ale je to pizda. Film nebyl vyloženě špatnej, protože tam bylo hodně zvířátek, ale jak řikám - určeno pro jiné publikum, než su já.(8.10.2012)

• cariada

Komedie pro děti z prostředí ZOO o záměně dvou kluků dvojčat u dědy na prázdninách,který ale chce jen jednoho na hlídání.(3.4.2008)

• Bart

Je zajímavé, že při propagaci filmu Jak se krotí krokodýli se při výčtu skvělých komedií, které Poledňáková natočila (S tebou mě baví svět, Jak vytrhnout velrybě stoličku...) nikdo nezmiňuje, že mimo jiné natočila také tuhle slátaninu, které nepomohlo ani dobré herecké obsazení.(6.3.2006)

• sklennenka

Tak tato komedie Marie Poledňákové mne absolutně zklamala. Z celého filmu jsem schopna vnímat pouze nesmyslné pobíhání a úprky všech zúčastněných lidí i zvířat. Co se týče života představitelů živočišné říše, raději si pustím nějaký ten dokument. Tvorbu režisérky považuji za zdařilou do roku 1986.(3.6.2011)

Docela obstojný český dětský film z konce 80. let o dvojčatech, které udělají v Zoo pěknou neplechu. I když se tam objevují i němečtí herci.(5.11.2015)