• Crocuta
  **

  Jakkoliv mám rád Miroslava Macháčka a nevadí mi Marie Poledňáková, tenhle film mne moc nenadchl...(9.8.2007)

 • Andersis
  odpad!

  Nikdy se mi to nelíbilo.(10.9.2009)

 • zette
  ***

  Dalsi z rady blaznivych komedii Marie Polednakove, ktera mi kupodivu neni protivna. Zoologicka zahrada jako misto nataceni je pro deti velmi atraktivni a rada zvirat, ktera ve filmu vystupuji pridavaji na originalite. Herecke obsazeni je taky velmi dobre, v cele s vynikajicim Machackem v hlavni roli. Vsechny vyse uvedene prednosti jdou na ukor slabsiho pribehu.(12.8.2013)

 • Radiq
  *

  Poblbaná česká komedie od Poledňákové, která jen hýří rodinnejma filmama a nic jinýho neumí. Možná to pro někoho umí dobře, ale je to pizda. Film nebyl vyloženě špatnej, protože tam bylo hodně zvířátek, ale jak řikám - určeno pro jiné publikum, než su já.(8.10.2012)

 • PetrPan
  **

  Váhal jsem mezi dvěma až třemi hvězdičkami, nevýrazný snímek Marie Poledňákové o příhodách dvou chlapců - dvojčat v zoologické zahradě s pár dobrými gagy , např. "AHOJ ČÍČO", kterážto slova pronáší Helena Růžičková každodenně, vcházejíc do přípravny krmiva a zdravíc tím automaticky svou kočku, jenž vždy sedává na špalku za rohem, při útěku zvířat ze zoo, na výše zmíněném špalku sedí obrovský tygr, celkově je to však šedivý průměrný nepříliš nápaditý snímek(30.11.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace