• Handle
  **

  Ničím Vás to neoslní a to je škoda, prostě průměr po všech stránkách...(16.3.2011)

 • Bart
  **

  Je zajímavé, že při propagaci filmu Jak se krotí krokodýli se při výčtu skvělých komedií, které Poledňáková natočila (S tebou mě baví svět, Jak vytrhnout velrybě stoličku...) nikdo nezmiňuje, že mimo jiné natočila také tuhle slátaninu, které nepomohlo ani dobré herecké obsazení.(6.3.2006)

 • Hadža
  *

  Machacka nemusim a tenhle film uz vubec ne!(3.1.2009)

 • argenson
  ****

  "Já tu mám jenom vyfotit kozičky. Barevně. A na výšku." Smůlou tohohle filmu je doba vzniku. Na přelomu let 1989-1990 lidi zajímaly jiný věci než filmy, takže kinem tahle komedie prošla bez většího zájmu a v pozdějším televizním reprízování už neměla šanci získat si víc pozornosti. Pravda, příběh o opičáku Amosovi se trochu tříští a je to mírně zmatené, sourozenci Morávkovi mě víc bavili ve filmu Vracenky, přesto je to podívaná pro mě náramně zábavná. Mimo jiné i proto, že vidíme osvědčené herce v komediálních rolích, pro ně zcela nezvyklých (Macháček, Jirásková, Štěpánková), kteří navíc na útěku před zvířaty předvádějí na svůj věk úctyhodné tělocvičné výkony. Takže, chtěla-li Poledňáková tvořit vícegenerační rodinné filmy, mě osobně tohle baví víc než S tebou mě baví svět.(4.1.2009)

 • rt12
  **

  Pro děti asi dobrý.(21.5.2014)

 • - Film se natáčel v ZOO Ústí nad Labem, část byla nafilmována také v Litoměřicích. (themic)

 • - Slovenka Marta Sládečková neovládá češtinu, proto postavu Emily nadabovala Zlata Adamovská. Vilma Cibulková zase v době dokončovacích prací filmu již točila film Čas sluhů (1989), a proto kuchařku v jeslích nadabovala Simona Stašová. A neherce Adolfa Kohutha, představitele koňáka, a Martu Boháčovou, která si zahrála (učitelku Mráčkovou, nadabovali Miloslav Štibich a Eva Jiroušková. (funhouse)

 • - Ve scéně, kdy se Burdová (Helena Růžičková) poleje mlékem ze šoku z tygra, mělo být mezi Helenou a tygrem bezpečnostní sklo. Pracovníci studia však sklo rozbili, nikdo si toho nevšiml a štáb začal natáčet, aniž by to vzal kdokoliv na vědomí. (Claude Speed)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace