poster

Jízda

 • anglický

  Ride, The

Komedie / Drama / Romantický / Road movie

Česko, 1994, 90 min

Režie:

Jan Svěrák

Kamera:

F. A. Brabec
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bassator
  ****

  80%(27.2.2009)

 • Pluhy
  *****

  Léto, kabriolet, pohoda a Aňa Geislerová. Jízda je nejenom perfektní letní film za pakatel, ale rovněž moje nejoblíbenější Svěrákovina. Prosluněnou náladu zpříjemňuje za kamerou F.A Brabec a soundtrackem Buty. Sundáme tedy z auta střechu, do rádia hodíme "Mám jednu ruku dlouhou" a nejbáječnější léto může začít.(20.8.2010)

 • Ramirez85
  ****

  Poprvé jsem to viděl na začátku léta, zrovna když jsem skončil své putování základní školou- takže se mi tím filmem strefili do toho rebelantského období, kam tenhle film sedl jak prdel na hrnec. Geislerku jsem nikdy moc nemusel, ale tady jí to docela slušelo. No největší hvězdou pro mě byl Pastrňák a písničky od Buty: "Do Tramtári- do Tramtári- do Tramtáriééé" a samozřejmě "Najdem si místo, kde se dobře kouří..."(15.8.2012)

 • dobytek
  **

  Nejvíc ze všeho na tomhle filmu nesnášim tu písničku od Buty. A jinak je to stejně takový nic, co nenadchne, ale ani neurazí. Jako road-movie je to těžkej podprůměr. Špalek hrál jak dřevo, Pastrňák taky... Pro mě typickej 2-hvězdičkovej film.(25.2.2010)

 • venus
  ****

  Je tam ten správný feeling, slunce, rozmary a výjimečnost. Minimalistický koncept se stylem nostalgických devadesátek. Do totálního rozstřelu mi ale chyběly promyšlenější dialogy. Slovem mi to bohužel neznělo.(29.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace