800 kulek

800 balas

800 Bullets

Komedie / Western

Španělsko, 2002, 124 min

09. 05. 2007: Tvůrci si očividně nebrali vůbec servítky... Moc se mi to líbilo. Samozřejmě konec nic moc, ovšem jinak jsem se dloouho tak dobře nepobavil, aniž bych to vlastně čekal (na film jsem přepnul náhodou, když začínal a nechal jsem ho tam v domnění, že se jedná o Kapsy plné dynamitu...).(9.5.2007)

Další Igelsiův komunitní kousek, tentokrát z westernového městečka, do kterého utajeně před svou matkou přijíždí malý chlapec hledat svého děda, jež jako vyhaslá hollywoodská hvězda hraje každodenní westernovou show pro návštěvníky fingovaného divokého západu. Jedná se o taškařici pohrávající si s mezilidskými vztahy a jednotlivými náturami uvnitř zaběhlého kolotoče, který vyvrcholí až obří reálnou přestřelkou s policií po vzoru amerických legend. Iglesia má za sebou určitě lepší kusy, tohle jen průměr. 60%(26.5.2013)

Nebýt přehnaně patetického "westernoveho :- )" závěru, bylo by to ode mě za plný počet.Partička životních ztroskotanců si plní alespoň část svých snů ve westernovém městečku. Ten film je o kráse života v kterém si chcete dělat to, co vás zrovna napadne. Ten film je o volnosti a svobodě. Jak jsem napsal na začátku je to patetické, ale je to ((ten závěr) především smutné. Doporučuji všem, kteří ještě na kanále FILM+ neviděli dobrý film."Chayenne, v našem městečku tě nechceme"(1.8.2006)

Alex opět nezklamal u jeho filmů se vždycky výborně bavím westernové městečko divočejší než divoký západ sám.(31.5.2013)

Dobrý a ve všech ohledech vtipný film. Čtyři hvězdičky dávám za divný nedotažený a křečovitý konec.(8.6.2005)