poster

800 kulek

 • Španělsko

  800 balas

 • anglický

  800 Bullets

Komedie / Western

Španělsko, 2002, 124 min

 • DanRichter
  ****

  Tentkorát jsem si četl komentáře až po shlednutí filmu, takže jsem mohl bez nějakých zlých očekáváních zkouknout tuto zdařilou komedii...film není vyloženě westernem,jen je vsituovan do western.městečka, kde se před xxx-lety natáčely westerny, a nyní už je toto místo jen jako muzeum pro turisty. A v něm se odehrává tato hořká, a místy neotřelá komedie, kde se opravdu nechodí daleko pro drsné a vulgární hlášky, a to nemluvě o některých vyobrazených scénkách (celkem jsem se třeba divil, že prošlo, jak se učil ten malej mačkat prsa). Parta vysloužilých kaskadérů zde nostalgicky vzpomíná , a i přes svůj věk se stále snaží žít "po svém". Jejich životy obrátí onen malý klučina, který přijede do městečka , aby poznal svého udajně zesnulého dědečka. A rozjíždí se plno humorných a, jak jsem již říkal navybíravých scének, které doprovází dobrá hudba, dobré herecké výkony i svižné tempo filmu. K uplné spokojenosti mě chybí líp provedený závěr, ten trošku filmaři dle mě "zbytečně vyhrotili" , a udělali ho až příliš patetickým a "divokým". I tak film ale doporučím všem, co se rádi baví u komedií(21.9.2009)

 • mat.ilda
  *

  Titulkový úvod mně nasliboval divočinu, při které jsem natěšeně poposedávala, div jsem si nemnula ruce, po chvíli jsem se však musela zabavit sama - přemítáním, zda matka s babičkou, při vší úctě ke španělským ženám, nebudou předvojem travesti show, které musí zákonitě následovat... tak nebyly. Rozjela se přehlídka opilecko-chlapáckého chvástání za doprovodu pestrobarevného mumraje divoko-západních karikatur a já se ztotožnila jen s jedinou hláškou hlavního hrdiny: "...je třeba využít přestávek mezi průsery"... bohužel, jelo se bez nich, s jedinou výjimkou, která nastala v 1,20 hod. a skončila podáním telegramu v 1,33 hod. filmového času. Ještě by se slušelo vyzdvihnout jeden geniální záběr anfas - profil, ten však spolehlivě zazdí jeden z nejtrapnějších konců, co jsou k vidění. Věřím tak jedině tomu, že se celý štáb při natáčení dobře bavil, škoda, že já nemohu říci totéž...(2.6.2013)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,560,000(12.7.2010)

 • S.Quentin QUALE
  ***

  Další Igelsiův komunitní kousek, tentokrát z westernového městečka, do kterého utajeně před svou matkou přijíždí malý chlapec hledat svého děda, jež jako vyhaslá hollywoodská hvězda hraje každodenní westernovou show pro návštěvníky fingovaného divokého západu. Jedná se o taškařici pohrávající si s mezilidskými vztahy a jednotlivými náturami uvnitř zaběhlého kolotoče, který vyvrcholí až obří reálnou přestřelkou s policií po vzoru amerických legend. Iglesia má za sebou určitě lepší kusy, tohle jen průměr. 60%(26.5.2013)

 • Balet
  ****

  09. 05. 2007: Tvůrci si očividně nebrali vůbec servítky... Moc se mi to líbilo. Samozřejmě konec nic moc, ovšem jinak jsem se dloouho tak dobře nepobavil, aniž bych to vlastně čekal (na film jsem přepnul náhodou, když začínal a nechal jsem ho tam v domnění, že se jedná o Kapsy plné dynamitu...).(9.5.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace