poster

800 kulek

 • Španělsko

  800 balas

 • anglický

  800 Bullets

Komedie / Western

Španělsko, 2002, 124 min

 • Pennyzka
  **

  Westernovky prostě nemám v lásce a zvlášť ne takový úchylný. Co víc říct...(20.5.2008)

 • DanRichter
  ****

  Tentkorát jsem si četl komentáře až po shlednutí filmu, takže jsem mohl bez nějakých zlých očekáváních zkouknout tuto zdařilou komedii...film není vyloženě westernem,jen je vsituovan do western.městečka, kde se před xxx-lety natáčely westerny, a nyní už je toto místo jen jako muzeum pro turisty. A v něm se odehrává tato hořká, a místy neotřelá komedie, kde se opravdu nechodí daleko pro drsné a vulgární hlášky, a to nemluvě o některých vyobrazených scénkách (celkem jsem se třeba divil, že prošlo, jak se učil ten malej mačkat prsa). Parta vysloužilých kaskadérů zde nostalgicky vzpomíná , a i přes svůj věk se stále snaží žít "po svém". Jejich životy obrátí onen malý klučina, který přijede do městečka , aby poznal svého udajně zesnulého dědečka. A rozjíždí se plno humorných a, jak jsem již říkal navybíravých scének, které doprovází dobrá hudba, dobré herecké výkony i svižné tempo filmu. K uplné spokojenosti mě chybí líp provedený závěr, ten trošku filmaři dle mě "zbytečně vyhrotili" , a udělali ho až příliš patetickým a "divokým". I tak film ale doporučím všem, co se rádi baví u komedií(21.9.2009)

 • d-corso
  ****

  Nebýt přehnaně patetického "westernoveho :- )" závěru, bylo by to ode mě za plný počet.Partička životních ztroskotanců si plní alespoň část svých snů ve westernovém městečku. Ten film je o kráse života v kterém si chcete dělat to, co vás zrovna napadne. Ten film je o volnosti a svobodě. Jak jsem napsal na začátku je to patetické, ale je to ((ten závěr) především smutné. Doporučuji všem, kteří ještě na kanále FILM+ neviděli dobrý film."Chayenne, v našem městečku tě nechceme"(1.8.2006)

 • pabulator
  ****

  Alex opět nezklamal u jeho filmů se vždycky výborně bavím westernové městečko divočejší než divoký západ sám.(31.5.2013)

 • Balet
  ****

  09. 05. 2007: Tvůrci si očividně nebrali vůbec servítky... Moc se mi to líbilo. Samozřejmě konec nic moc, ovšem jinak jsem se dloouho tak dobře nepobavil, aniž bych to vlastně čekal (na film jsem přepnul náhodou, když začínal a nechal jsem ho tam v domnění, že se jedná o Kapsy plné dynamitu...).(9.5.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace