Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  ***

  // Production Companies: Filmové Studio Barrandov //(10.5.2011)

 • genetique
  *****

  Obyčajne mám tendenciu písať obšírnejšie komentáre. Tu stačia len hviezdičky a snáď ešte povedať, že treba vidieť aspoň raz za rok. Nezunuvateľný film na každé obdobie, na akúkoľvek náladu! 100%.(31.8.2007)

 • ajuska
  *****

  Jeden z nejlepších českých filmů, má podmanivou atmosféru, kvalitní scénář a naprosto bezchybné obsazení. "Jen si pískej, fašisto."(24.1.2007)

 • T2
  ****

  velmi mile prekvapenie od Sveraka, možno po druhom pozretí pôjdem vyššie /80%/(7.9.2008)

 • Sarkastic
  *****

  Opravdu milý film, odehrávající se v poválečném Československu, který divákovi velice dobře nastíní atmosféru a také život lidí tehdejší doby. Idyla a naděje z filmu přímo sálá a velice dobře ji podporuje hudba (Dvořákova Novosvětská vám bude znít v uších ještě pěkně dlouho) a také velmi líbivá kamera. Panu Třískovi byla napsána role přímo na tělo, ale rozhodně stojí za zmínku taky Zdeněk Svěrák či Bolek Polívka. U filmu se vždycky uvolním, zasměju a rozhodně se k němu budu neustále vracet. 5*, moc hezký film.(16.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace