Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gemini
  ****

  Jo jo, není nad pořádný Svěrák:) Herecká sestava špičková, Janem Třískou počínaje a Bolkem Polívkou konče... a nezapomenutelné scénky s "tatínkem" Zdeňkem Svěrákem... asi můj nejoblíbenější film této rodinné autorské dvojice.(26.3.2003)

 • NinadeL
  *****

  Pavlásková by měla víc hrát :)(17.2.2009)

 • Gilmour93
  ****

  Z výkonů pánů Třísky a Polívky mě začalo úplně bušit srdce.. Hodně sentimentu, nejmíň podbízivé líbivosti ve Svěrákově celovečerní tvorbě a tolik záběrů F.A.Brabce z ptačí perspektivy, že se to klidně mohlo jmenovat Přelet nad Igorem Hnízdem..(11.1.2010)

 • RHK
  *****

  Již klasický film se spoustou typicky Svěrákovských humorně - laskavých hlášek, které uvádím místo komentáře: "Ponechejte ho v chlapecké třídě." ... "Slovan jsem a Slovan budu! - Až jindy Lakatoši." ... "Opakuji: Neolizujte železné zábradlí!" ... "Je-li ruka nastřelena, tak v žádném případě." Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=Mp0Lt9-Oz1Y(25.11.2011)

 • Dever
  ***

  // Production Companies: Filmové Studio Barrandov //(10.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace