Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Madison
  ***

  Úprimné ,,svěrákovské" emócie vyrážajúce z priemerného deja tej pravej československej filmovej nudy. Zároveň ide chvíľami o príjemný film z nášho prostredia a Jan Tříška predvádza v úlohe svojrázneho učiteľa obdivuhodný výkon, ale existujú omnoho lepšie aj keď nie ,,naše" filmy, ktoré sú maximálne nedocenené a starnú kdesi v zaprášenom kúte filmových archívov - to jest, skromný názor človeka, ktorý sa nevie až tak bytostne vžiť s trápnym československým ,,zaostalým" pohľadom na vec. PS: Neuveriteľne krásna orchestrálna hudba, ktorá mi pripomínala Morriconeho hudobné sekvencie a vedela som si ju skôr predstaviť pri nejakej sentimentálnej americkej drámičke než v československom filme :-)(4.11.2010)

 • Psema
  *****

  Můj nejoblíbenější film Jana Svěráka.(29.1.2007)

 • Galadriel
  *****

  Mám ráda filmy Jana a Zdeňka Svěráků a tenhle je můj nejoblíbenější. Roztomilé situace, výtečný Jan Tříska, Zdeněk Svěrák (napadá mě situace, kdy přijede zablácený domů), ale výjimečně (na český film) mi nevadí ani představitelé dětských rolí.(10.11.2003)

 • T2
  ****

  velmi mile prekvapenie od Sveraka, možno po druhom pozretí pôjdem vyššie /80%/(7.9.2008)

 • Hrabka
  ****

  Skvělý film, který ovšem postupem času docela omrzí. Přestože se jedná o prvotřídní filmovou práci, celkový pocit z filmu mi brání dát plné hodnocení. Zajímavý děj plný několika příběhů. "Jmenuji se - Igor Hnízdo", "Kde jsou moje blatníky?" 80%(23.12.2007)

 • - V úvodu filmu při scéně, kdytatínek (Zdeněk Svěrák) dokončí opravu rádia, matka (Libuše Šafránková) přistoupí ke stolu, aby rozložila ubrus, a otec se synem (Václav Jakoubek) kvapem uklízí nářadí ze stolu, je dobře viditelné, že zůstane pod ubrusem jeden hřebík neuklizený. (milanko8)

 • - Ve filmu si vedle Jana Třísky zahrála i jeho žena Karla Chadimová, se kterou po pádu železné opony přijeli zpět do země z amerického Los Angeles. (M.B)

 • - Nápad natočit film vznikl v Košicích při dotáčení snímku Jako jed (1985), kdy se tvůrci bavili historkami ze školních let. (Zdroj: Rozmarná léta filmu) (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace