poster

Pondělky na slunci

 • Španělsko

  Lunes al sol, Los

 • Francie

  Lundis au soleil, Les

  (Francie)
 • Itálie

  Lunedì al sole, I

  (Itálie)
 • anglický

  Mondays in the Sun

Drama

Španělsko / Francie / Itálie, 2002, 115 min

Scénář:

Ignacio del Moral

Kamera:

Alfredo Mayo

Hudba:

Lucio Godoy

Producenti:

Jaume Roures
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kleopatra
  ****

  Nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř a Santa, nepsaný vůdce a autorita v hloučku propuštěných přátel, o tom ví své. Čas plyne a naděje na práci je to, co sice umírá poslední, ale po letech je už pěkně vyšeptalá a není ji moc čím živit. Přesto se chlapi navzájem drží, ne plácáním po zádech a kecy, že jistě bude líp, naopak vzájemným špičkováním si dávají najevo, že jeden každý ví, o čem TO je. Moment, kdy zapíjejí smrt kamaráda a Santa naleje do urny s popelem frťana, jen dokládá, že to není strnulá truchlohra. A ještě něco ........ Javier Bardem, doporučuji věnovat filmům s ním zvýšenou pozornost, stojí to za to.(31.1.2006)

 • T2

  Rozpočet $4miliónyTržby USA $153,256Tržby Celosvetovo $9,832,663(2.12.2009)

 • sochoking
  *****

  Spomenul som si na časy, ked' som bol nezamestnaný a schádzali sme sa u kámoša a vždy niekto mal krabičku Startiek alebo Marsiek a vyhulili sme ju spolu a pri nej premýšľali odkiaľ splašiť prachy. Pripomenul som si i chvíle, kedy mi nič iné nezostávalo, len čumieť na telku a aspoň tak nemyslieť na hlad, ale ked' i v tej blbej televízi vám všetko pripomínalo, že ste lúzerom a nemáte prachy. Ked' blbý smiech niekoho v reklame vás nutkal si to hodiť... Chvalabohu, že tu robotu mám. Idem sa nachystať a valím na nočnú. Po tomto filme sa mi bude hned' lepšie pracovať...(3.9.2012)

 • Lynn
  ****

  Film, který se na začátku tváří jako nezávazná komedie, ale jak jde hlouběji a hlouběji divákovi pod kůži, uvědomíte si kolik hořkosti a bolesti ukrývá. Ale přitom je ta bolest vykoupena na konci sluncem, ovšem bez sebemenšího sentimentu. Přesně tento typ filmů mám nesmírně ráda...(7.8.2005)

 • betelgeuse
  ***

  Hodně typický "oscarový" film o skupince nezaměstnaných, který se nezvrhává v taškařici ve stylu "Do naha!", ale na druhou stranu ani moc nekouše. Solidní (komicko-dramatická) jistota. A výborný Bardem.(14.7.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace