• MáŠa
  ****

  vtipné to je, ale místy je Burian až za moc velkého debila(4.1.2014)

 • Webb
  ****

  Postupně dávkovaná zábava s Vlastou Burianem. Film má dobrý scénář a hudbu. [8/10](11.4.2009)

 • T2
  *****

  Vlasta Burian v nezabudnuteľnej úlohe prešibaného podvodníka bez groša v kapse. V jeho prípade je jedno sa najesť bez koruny a na druhej strane zahrať aj nemotorného prednostu stanice a zmiasť tak náprotivok inšpektora Kokrhela v podaní výborného Jaroslava Marvana.(25.12.2007)

 • Falko
  ***

  Uplne chapem, preco je tato komedia jedna z najoblubenejsich, ale tentokrat som sa len parkrat pousmial. Uznavam, ze Burian bol perfektny herec, ale ani on ma nedokazal az tak rozosmiat. Ak by som dal 4 hviezdicky, klamal by som sameho seba len preto, aby som sa prisposobil k väcsinovym hodnoteniam, takze za 3... 28.06.2009 ___ Vlasta Burian - (Ťopka) +++ Zita Kabátová - (Julie, přednostova žena) +++ Antonín Zacpal - (Přednosta stanice Anatol Jelen) +++ Jaroslav Marvan - (Generální inspektor Kokrhel) +++ Václav Trégl - (Skladník Pivoda) +++ Theodor Pištěk - (Restauratér Hejhal) +++ Hudba: Jára Benes +++(28.6.2009)

 • Tosim
  *****

  ANO - druhý nejlepší film Vlasty Buriana. Vrcholná forma hlavního představitele i scénáře, tohle dílo by vydalo na sebraný svazek vtípků s tématem železnice, nádraží, jízdní řády atd. Navíc ostatní herci-nahrávači, Jaroslav Marvan, Václav Trégl nebo třeba Čeněk Šlégl, jsou taky perfektní...(15.8.2002)

 • - Filmová zastávka se jmenovala Mokré nad Soupravou, jak tu bylo uvedeno. Nikde u nás však skutečně neexistovala a neexistuje. (Robbi)

 • - Nádraží v Mokré nad Soupravou je ve skutečnosti stanicí Praha-Jinonice. (HJ-FILIP)

 • - Scéna, ve které Burian přijímá telegraf je založena na osobní zkušenosti Jaroslava Marvana, který se do podobné situace dostal na počátku 20. let, kdy pracoval jako poštmistr na Podkarpatské Rusi. Řekl o tom Burianovi, který to poté použil v tomto filmu. (Kulmon)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace