• Boss321
  *****

  Vlasta Burian skvělý jako vždy. Jaroslav Marvan, Čeněk Šlégl či Václav Trégl mu velmi zdatně nahrávají. Jeden z nejvtipnějších předválečných filmů se spoustu nezapomenutelných hlášek a scének (hlavně když se hádá Burian a Marvan tak to nemá chybu).(25.12.2007)

 • Aky
  *****

  Vlasta Burian skvělý, nepřekonatelný, neopakovatelný. Bez něj by dodnes bylo na světě o několik vagónů srandy míň.(25.2.2011)

 • boshke
  *

  Ne. Burian prostě ne. Už U pokladny stál mne nebavilo. Humor založený na nekonečných omylech vyplývajících ze záměny osob mně v principu nevadí, ale ne v této formě. Pro zasmání mi nestačí vidět Buriana, jak koulí očima a mluví z cesty. Jednu hvězdu za Marvana... 10%(19.9.2012)

 • Slartibarkfast
  *****

  Vlasta Burian v roli černého pasažéra, který prchajíc před generalním inspektorem převezme roli přednosty stanice. Celý film je vlastně dialog Vlasty Buriana s Jaroslavem Marvanem. Z toho pak pochází spoustu skvělých hlášek a nezapomenutelných přirovnání. 90%(23.11.2009)

 • Ainy
  *****

  Jedna z perel na filmovém náhrdelníku česko-slovenské tvorby :-)(27.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace