• johnys
  *****

  Po filmu U pokladny stál, Ducháček to zařídí zřejmě nejlepší komedie s Vlastou Burianem propracovaná do detailu. Tradičně precizní Marvan, i další osazenstvo filmu nadmíru vhodně zvoleno.(4.8.2005)

 • heyda
  *****

  Klasika všech klasik. Jako vždy perfektní Vlasta Burian. Jeho humor je neopakovatelný. Samozřejmě sám by to asi neutáhl, takže poklona i Zitě Kabátové, Jaroslavu Marvanovi a dalším. Kdybych měl Přednostu stanice zaškatulkovat do filmů pro pamětníky, tak bude patřit k tomu nejlepšímu a tak si zaslouží nejvyšší hodnocení a mé doporučení!!!(17.9.2009)

 • Enšpígl
  *****

  Zřejmě bych tento film upřednostnil jako nejlepší Burianovskou komedii. Opravdu počet hlášek v tomto filmu je ohromující, stejně jako vtipných scén.(7.7.2006)

 • Terva
  *****

  Kult. CITÁT - My spolu nemluvíme. On mi jednou poslal vlak s uhlím dopředu, a to se nedělá!........(12.11.2012)

 • ClintEastwood
  *****

  Burianovka, která se po pomalejším začátku (i když scéna v restauraci je fantastická) rozjíždí na plné obrátky. Když pan Ťopka vystoupí jako černý pasažér na nádražní stanici - roztáčí se kolotoč neuvěřitelných událostí plných skvělého humoru a roztomilých omylů. Souboje Burian versus Marvan - to je koncert mistrů.(12.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace