poster

Dealer

 • Dánsko

  Pusher

Krimi / Thriller

Dánsko, 1996, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 3DD!3
  ****

  Občas jsem měl pocit jako by Pulp Fiction točil Greengrass. Výborní herci, výborné charaktery a parádní atmosféra.(29.10.2010)

 • swamp
  *****

  Na tenhle režisérský debut Refna jsem dlouho čekal a jeho naprostá surovost a reálnost (debutu, ne režiséra) je jeho největší zbraní. Prostředí, ve kterém se potácejí hlavní postavy, na diváka dýchne a vymanit se z něj zkrátka nedá.(28.5.2011)

 • klerik
  ****

  Husté a drsné. Príbeh jednoduchý, ale o to pôsobí skutočnejšie. Skvelá práca s prostredím. Hlavný hrdina je sympaťák a jeho chovanie je príjemne ľudské aj v tých najvypätejších chvíľach...(28.5.2012)

 • T2
  **

  Rozpočet DKK 6 miliónovTržby USA $4,440Tržby Celosvetovo $4,440▐ Tieto filmy o drogách a špinavom podsvetí mi nikdy moc nesedeli a hlavne podané v takomto surovom štýle, aj keď to má správnu dravosť nie je to pre mňa žiadna slasť, ale režisér Nicolas Winding Refn sa v tom ponurom štýle prezentácie príbehu asi pekne vyžíva podľa jeho filmografie. /40%/(13.11.2012)

 • Slasher
  ****

  Refn poprvé = po všech stránkách kvalitní "malá" gangsterka o zkurveném týdnu v životě dánského dealera, natočená na autentický pouliční feeling. Výborný je Mikkelsen jako potetovaný holohlavý blb ve vedlejší roli.(4.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace