poster

Dealer

 • Dánsko

  Pusher

Krimi / Thriller

Dánsko, 1996, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 3DD!3
  ****

  Občas jsem měl pocit jako by Pulp Fiction točil Greengrass. Výborní herci, výborné charaktery a parádní atmosféra.(29.10.2010)

 • Jordan
  ****

  surový drogový dánsky akčný film točený dokumentárnym štýlom/kamerou na 35 mm ako debut "divokého" mladého autora, ktorého vykopli za akýsi "priestupok" z NYU, natočený na základe jeho krátkometrážneho predošlého filmu. stupňujúce nepätie, dusivá atmosféra, nebezpečné figúrky a všetko spejúce do nvyhnutného otvoreného konca. špina ulice a čistota kokaínu sa tu miešajú a vytvárajú drsný nočný koktejl.(11.9.2010)

 • H34D
  ***

  Drsný časy ve špinavých ulicích po Dánsku. Až příliš dlouho se téměř "nic" neděje, sledujeme týden života pouličního gangstera dealujícího drogy. Nakonec se však přeci jen něco semele a když se začně srát, tak pořádně! Jeden nepovedený "deal" následuje druhý, mafie je neúprosná, pravidla neznají bratra a náš hrdina směřuje pomalu ale jistě do pekel. Atmosféra měla nejspíš navodit pocit bezvýchodnosti a deprese, drsnou stylizaci podtrhuje pár brutálních scén, ale výsledek není ani tak příliš působivý. Charaktery nepůsobí zrovna dvakrát zajímavě, či prokresleně, film je v konečném důsledku veskrze prostý... Za mě nic moc. 5/10(6.6.2013)

 • klerik
  ****

  Husté a drsné. Príbeh jednoduchý, ale o to pôsobí skutočnejšie. Skvelá práca s prostredím. Hlavný hrdina je sympaťák a jeho chovanie je príjemne ľudské aj v tých najvypätejších chvíľach...(28.5.2012)

 • Chrustyn
  ***

  Syrově natočená exkurze do dánského podsvětí, ve kterém se jeden dealer snaží sehnat peníze pro svého šéfa. Jelikož se nejedná o vysokorozpočtový snímek nemůže divák očekávat nic velkolepého ale díky amatérskému pojetí má film slušně drsnou atmosféru a nebojí se prostředí drog ukázat bez příkras.(13.11.2009)

 • - Scény byly natáčeny chronologicky, tak jak jsou uvedeny ve filmu. (Witta)

 • - V restauraci, kde se setkávají Milo (Zlatko Buric) a Frank (Kim Bodnia), je fotka obklopena svičkama. Na fotce je Željko Ražnatović známý též pod přezdívkou Arkan, velitel polovojenské Srbské dobrovolnické gardy, srbský politik a jedna z nejvlivnějších postav srbského podsvětí. (Valmy23)

 • - Režijní debut Nicolase Winding Refna a první filmová role Zlatko Burice. (Witta)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace