poster

Dealer

 • Dánsko

  Pusher

Krimi / Thriller

Dánsko, 1996, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • misterz
  ****

  Mierne nadpriemerná exkurzia do podsvetia a sveta drog. Film ukazuje až desivo reálne problémy dealerov, ich chvíľkové radosti obyčajne sprevádzané nepríjemným šokom, strach a nedôveru, zúfalstvo a klamlivú nádej. Toto všetko nám vytvára sakra hlbokú sondáž do mysle feťáka a priekupníka. Za zmienku stoja aj herecké výkony všetkých hlavnejších postáv bez výnimky a dejová linka ktorá ani chvíľu nenudí, pretože sa v nej stále niečo deje na princípe vyrieši sa jeden problém, príde druhý. S filmom som preto spokojný, odporúčam. 75/100(13.8.2014)

 • Renton
  ***

  Scénář: Jens Dahl, Nicolas Winding Refn .. Dánský Jirka Macháček v drogovém horem pádem pádem pádem.(4.11.2009)

 • giblma
  ****

  Maďarský film Bence Fliegaufa, který se u nás objevil pod stejným festivalovým názvem, je kousavější.(3.1.2015)

 • liskam
  ***

  Ani dobrý, ani špatný. Prostě průměrný film, díky kterému člověk nahlédne do světa drog. Ale že by se o tom světě dozvěděl něco nového a nebo že by fungoval jinak, než svět ve kterém žijeme mi ostatní.?? Tak to určitě ne. Je fakt, že když dlužíte bance splátky hypotéky, nebo přestanete platit telefon, nikdo vás za to nezabije. Přesto vám společnosti, které mají tohle na starosti a vy jim budete nadále dlužit (drobáky, rozhodně to nenechají dojít do 230 000.-) dokážou udělat ze života peklo. Za mě 60%(7.4.2013)

 • 6thSun
  ****

  70%(3.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace