poster

101 dalmatinů II: Flíčkova londýnská dobrodružství

 • USA

  101 Dalmatians II: Patch's London Adventure

 • Slovensko

  101 dalmatíncov 2

 • Slovensko

  101 dalmatíncov 2: Patchové londýnske dobroružstvá

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2003, 70 min

 • Lovely.Bones
  ***

  Bohužel, velký odvar prvního geniálu! Rozverné dobrodružství jednoho z původních 15 štěňat z prvního dílu pro děti. Je jednoduché o tom napsat, že to je špatné, protože to má špatnou grafiku a plive to na originál. Ale, to by mohl napsat pouze člověk, který neměl žádný přístup k zákulisním informacím obou dílů. První díl byl revoluční ve styl animace, a ve druhém díle se pokusily o animaci, které nebyla obvyklá. Ano, právě bráním Disneyho pokračování, co se to se mnou stalo ? :-) Po příběhové stránce to je (bohužel) velice průměrné. Já jsem na to asi moc hodný, ale mě to prostě přijde pořád, jako slušný animák pro děti, při kterém se nebudou bavit jenom oni. PS: Geniální překlad z Cruela de Vil na Cruella de Mon z prvního dílu je tady opomenut :-((27.2.2015)

 • Streeper
  ***

  Příběhově je to stejné jako jednička, možná že dvojka je více akčnější. Je zde stále známá záporná postava Cruela, která se nesnaží o nic jiného než o to, že chceš zabít štěňata a použít jejich kůži na všechno, co je jí milé. Naštěstí je tu jeden ze 101 dalmatinů - Flíček, který se se svým idolem Bleskem o všechno postará.(12.4.2015)

 • Pierre95
  ****

  Tenhle film jsem měl jako malej stašně rád....Povedené ..:)(20.5.2012)

 • DinoRaptor
  ***

  Jedničku sem znal už jako malej podle knihy ale tahle dvojka byla pro mě až doteď velkou neznámou. No a co k ní říct? Je celkově slabší a nudnější než jednička, příběh narozdíl od jedničky není moc originální (podobný jsem v různých obměnách viděl už mockrát).. Pobavily mě ale některé hlášky a celkem jsem měl rád i hlavního hrdinu Flíčka.(30.12.2013)

 • kajas
  **

  Slabý odvar původního filmu, menší diváci se ale určitě výborně baví.(6.6.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace