101 dalmatinů II: Flíčkova londýnská dobrodružství

101 dalmatíncov 2

101 dalmatíncov 2: Patchové londýnske dobroružstvá

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2003, 70 min

Bohužel, velký odvar prvního geniálu! Rozverné dobrodružství jednoho z původních 15 štěňat z prvního dílu pro děti. Je jednoduché o tom napsat, že to je špatné, protože to má špatnou grafiku a plive to na originál. Ale, to by mohl napsat pouze člověk, který neměl žádný přístup k zákulisním informacím obou dílů. První díl byl revoluční ve styl animace, a ve druhém díle se pokusily o animaci, které nebyla obvyklá. Ano, právě bráním Disneyho pokračování, co se to se mnou stalo ? :-) Po příběhové stránce to je (bohužel) velice průměrné. Já jsem na to asi moc hodný, ale mě to prostě přijde pořád, jako slušný animák pro děti, při kterém se nebudou bavit jenom oni. PS: Geniální překlad z Cruela de Vil na Cruella de Mon z prvního dílu je tady opomenut :-((27.2.2015)

Jedničku sem znal už jako malej podle knihy ale tahle dvojka byla pro mě až doteď velkou neznámou. No a co k ní říct? Je celkově slabší a nudnější než jednička, příběh narozdíl od jedničky není moc originální (podobný jsem v různých obměnách viděl už mockrát).. Pobavily mě ale některé hlášky a celkem jsem měl rád i hlavního hrdinu Flíčka.(30.12.2013)

Zo začiatku sa film dost ťahal, samé klišé, bez nápadu. Od polky však sa naňho dalo celkom pozerať, málinko vtipu, miestami síce trochu uletené. Hodnotenie: 55%(10.7.2013)

• kaylin

Rozhodně lepší než druhý hraný film, ale je to v podstatě jedno a to samé. Prostě jde o to, jak Cruella zase zkusí unést všechna štěňata. Nic se v tomhle ohledu nezměnilo a nic nového a zásadního nebylo do filmu přineseno. Je to roztomilé, ale popravdě po několikerém koukání se na puntíkatou hordu, je to spíš ubíjející.(13.4.2016)

Příběhově je to stejné jako jednička, možná že dvojka je více akčnější. Je zde stále známá záporná postava Cruela, která se nesnaží o nic jiného než o to, že chceš zabít štěňata a použít jejich kůži na všechno, co je jí milé. Naštěstí je tu jeden ze 101 dalmatinů - Flíček, který se se svým idolem Bleskem o všechno postará.(12.4.2015)