Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lavran
  **

  Žádné překvapení pod sluncem.Téměř dvouhodinové, vetché a křečovité paběrkování o sexu, které je pod svou černobílou maskou stejně ploché jako filmové plakáty podsouvané do každého druhého záběru. A přitom prvních 10-15 minut dávalo tušit výjimku z pravidla... nestalo se.(26.5.2008)

 • Galadriel
  ***

  Z tohohle filmu jsem mírně (teda spíš i víc) na rozpacích. Film je zajímavě natočený i odehraný, jenže obsah se mě tedy vůbec nedoknul a "humor", který se ve filmu objevuje mi přijde místy až nejapný. Ale rozhodně to stojí za shlédnutí, aby si mohl každý vytvořit svůj vlastní názor. Ten můj je hodně subjektivní a je mi jasné, že se to spoustě lidí líbit bude.(15.3.2005)

 • Cervenak
  ****

  "Na lečo se vykašli, udělej řízky." Jeden z najmilších filmov o láske a prvom sexe vôbec. Zároveň jeden z mála znesiteľných českých filmov prvej dekády 3. tisícročia. "Hele, nohy!" :-)(26.8.2007)

 • Tosim
  ****

  Narozdíl od jiných filmů o sexu má Nuda inteligenci, se kterou ke zvolené látce přistupuje. Zajímavé bylo obsazení Miroslava Donutila a zvolení černobílého obrazu. Herci (neherci) sedli do svých rolí opravdu perfektně a vážný závěr filmu mě příjemně překvapil, což ale nezabránilo tomu, že jsem se zhruba v půlce filmu lehce nudil. P.S. Pupendo nebylo výrazně horší, jen prostě jiné. Rohlík, rohlík...rohlík ;-)(15.12.2003)

 • charlosina
  *****

  Byla to láska na první pohled. // Tyhle absurditky, zdánlivě trapné a přitom vypointované, by měly být častěji.(8.10.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace