Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kleopatra
  ****

  Neskutečné milé překvapení, které jsem nečekala ani v nejmenším a odkládala střet s Nudou, až do chvíle kdy nuda k Nudě sedla .... A sedla! Nic šokantně ulítlého, urputně nezávislého a nakonec nahony realitě vzdáleného, naopak milé, v mnohém povědomé, tu trpké, tu sladké a ve své prostotě vlastně originální podání jedné noci a tisíce lásek. "Kafíčko?"..... "Rajčata?".(31.12.2006)

 • Jamal
  ***

  Byl to předposlední film na prvním filmovém maratonu, tudíž jsem byl už pěkně unavenej. PO těch dnech prosezených v kině. Viděl jsem jen bílou a černou a myslel si, že už jsem zbarvoslepnul. Určitě bych si příběh víc vychutnal, kdybych byl trošku více čilejší. Grafik plakátu v podání Martina Kaisera, dobrá práce. (( ::(16.11.2005)

 • B!shop
  *

  Tenhle film je nuda. Pro me velke zklamani.(1.1.2005)

 • LiVentura
  **

  Nuda v Brně=nuda v Brně... :-((((3.1.2010)

 • genetique
  ***

  Pomerne príjemná štúdia a analýza časti životov ľudí v určitej časti paneláku v Brne počas jednej noci. Vybočuje z klasických tragikomédií, na ktoré sme od Čechov zvyknutí. Aj napriek tomu, že na taký počet príbehov, ktoré sa vo filme vyskytujú je stopáž iba niečo cez hodinku a pol, sú príbehy vykreslené dopodrobna a aj odpsychologizovanie postáv je kvalitne podané. Len ten celkový príbeh akosi nie počas celého filmu pútal. 65%.(27.11.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace