Český film jde kvalitativně dolů. Díky tomuhle filmu považuji Morávka za možného nástupce Formana a Menzela. Hřebejk má ve své tvorbě výkyvy, Svěrák nic nového nechystá, Gedeon tuším také ne, tak by mohl pokračovat právě Morávek. V tomhle filmu doslova září Pavel Liška, podle mně nejlepší herec z mladé generace.(22.11.2004)

Film o posraných vztazích a posrané lásce v naší posrané moderní době. Jsou tu i slabší místa, ale všechno to vynahrazují ony okamžiky hlubokých pravd a výborné herecké výkony s citovatelnými hláškami.(16.1.2005)

Vynikající snímek, který provětral stojaté vody českého filmu. Věčná škoda, že nešel do klání o Oscary místo Želar. Ale nakonec i Čeští lvi ukázali, kdo skutečně umí.(24.1.2005)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $508,304(31.10.2008)

No tak... Kdo naváže na Nudu a pustí se cestou necestou Nudou vyšlapanou ? Morávek konečně čechům ukázal, jak se má dělat film. A JAKÝ FILM ! Jeden z mála porevolučních filmů, které se dají vůbec srovnat s kvalitou českého filmu v 60. letech. Donutil konečně dostal příležitost, aby ukázal, že opravdu umí... Ostatní herci taky ukázali... že umí. Morávek taky umí, kameraman taky umí... Už se těším, co nám předvedou příště. Všechno se stane dneska v noci...(25.4.2005)

• - Vladimír Morávek a Jan Budař se jednoho dne při natáčení filmu ošklivě pohádali a komunikovali společně jen tak, že si navzájem psali jednoduché věty na malé papírky. (Ukko)

• - Ve scéně, kdy jde opilý Miroslav Norbacher (Miroslav Donutil) tunelem, vzpomíná na scénu se žárovkou v puse a komentuje ji slovy: "Ty vole, Láďo, kdes na tom byl?" což je narážka na scenáristu a režiséra filmu Vladimíra Morávka. (Marten77)

• - Natáčení bylo přerušeno na jeden den kvůli svatbě Pavla Lišky, kterou oslavil na farmě u Bolka Polívky v Olšanech. Po třech dnech slavení se štáb vrátil k natáčení, nicméně zjistili, že hlavní kameraman se tak opil, že celou svatbu zaznamenal na zbylí filmový materiál určený pro film. Štáb tak musel prosit o nový. (Ukko)