Na jednej strane skutočne perfektné herecké výkony, na druhej nudný scenár. Nie, viac tomu dať nemôžem. Kamarátka mi hovorila že "je to lepšie ako Samotáři", ale to ani náhodou. Čo treba ešte pochváliť je štýlovosť filmu. Inak je to ale Nuda kdekoľvek.(26.11.2004)

• LiVentura

Nuda v Brně=nuda v Brně... :-((((3.1.2010)

Vynikající snímek, který provětral stojaté vody českého filmu. Věčná škoda, že nešel do klání o Oscary místo Želar. Ale nakonec i Čeští lvi ukázali, kdo skutečně umí.(24.1.2005)

Film o posraných vztazích a posrané lásce v naší posrané moderní době. Jsou tu i slabší místa, ale všechno to vynahrazují ony okamžiky hlubokých pravd a výborné herecké výkony s citovatelnými hláškami.(16.1.2005)

.. úžasné, úchvatné a dechberoucí ..(22.5.2008)

• - Krajský přebor, kde se seznámili Olinka (Kateřina Holánová) se Standou (Jan Budař), se konal ve Vyškově. Vyškov leží v Jihomoravském kraji. Ovšem Standa bydlí u Bruntálu, který se nachází v kraji Moravskoslezském, a tudíž na jihomoravském přeboru nemá jako závodník co dělat. (hermiona)

• - Natáčení bylo přerušeno na jeden den kvůli svatbě Pavla Lišky, kterou oslavil na farmě u Bolka Polívky v Olšanech. Po třech dnech slavení se štáb vrátil k natáčení, nicméně zjistili, že hlavní kameraman se tak opil, že celou svatbu zaznamenal na zbylí filmový materiál určený pro film. Štáb tak musel prosit o nový. (Ukko)

• - Standovi visí nad postelí plakát filmu Perníková věž (2002). (MTHRFCKR)