• NinadeL

Ta druhá * je v podstatě jen za film o filmu, který mi dodal odvahy a přesvědčení, že to vlastně dopadlo docela dobře (na to, jaká parta to dělala). Film náležící do stejného ranku jako Divoké včely, které navazují na zlé věci.(2.4.2009)

• 2Pac

Videl som uz vela divnych a tazkych filmov, tento vsak tromfol vsetky.na jednej strane skvele herecke vykony, na strane druhej na mna velmi az prilisny chaos. urcite si zapamatam scenu "tenkrat poprve" no nic ine si z tohoto filmu neodnasam.(20.2.2004)

• LiVentura

Nuda v Brně=nuda v Brně... :-((((3.1.2010)

• - Krajský přebor, kde se seznámili Olinka (Kateřina Holánová) se Standou (Jan Budař), se konal ve Vyškově. Vyškov leží v Jihomoravském kraji. Ovšem Standa bydlí u Bruntálu, který se nachází v kraji Moravskoslezském, a tudíž na jihomoravském přeboru nemá jako závodník co dělat. (hermiona)

• - Standovi visí nad postelí plakát filmu Perníková věž (2002). (MTHRFCKR)

• - Po třech dnech natáčení filmu ukončila jídelna stravující herce z finančních důvodů svoji činnost. Herci tak byli dlouhou dobu odkázání pouze na rohlíky s máslem a sýrem. (Ukko)