Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Houdini
  ****

  Český Lev 5 : Nejlepší film, Režie, Herec HR - Jan Budař, Střih, Scénář + 2 nominace: Herečka HR - Kateřina Holanová, Herec VR - Miroslav Donutil(3.9.2004)

 • Gemini
  ***

  Tohle byl hodně JINÝ film, stejně jako snad všechno, co (nebo kdo) se v něm objevuje....a tentokrát jsem se s tím moc nesrovnal...po pravdě řečeno, zasmál jsem se jen "zkurveným rozjezdům" a to ještě jen proto, že s podobnými týpky jako byl Miroslav Donutil (mimochodem hodně kvalitní výkon) mám z oněch rozjezdů, jako asi každý kdo tenhle fenomenální institut aspoň jednou využil, bohaté zkušenosti... Možná to na mě bylo až moc "inteligentní"...subjektivní plus za "Ríšu se sametovým hlasem".(13.3.2005)

 • molotov
  *****

  Krásný malý film o malých věcech, ze kterých se skládájí ty velké.(5.4.2004)

 • Le_Chuck
  *****

  Nádhera, nádhera. Krásna, čistá, jednoduchá filmárčina.(22.6.2005)

 • Vodnářka
  **

  Vím, že jsem jedna z mála, ale opravdu jsem ve filmu to jeho opěvováné 'kouzlo' nenašla... Děj mi přišel suchý, o ničem... Prostě nuda.. Dvě hvězdičky jenom za herecký výkon Honzy Budaře a místy pěknou kameru..(16.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace