Vzpomínám si na netečného ředitele školy, po večerech pilně sledujícího dovezené porno. Dále matku-tyranku a šlápotu, vysmívající se "nefunkčnímu" kloučkovi.(5.4.2010)

• Enšpígl

Já nechápu, když to byla kriminálka, proč se půlka filmu věnovala šikaně a celkovým poměrům v domově mládeže ?? Proč se neukazovala práce naší kriminálky ? Roden (hraje poldu) vždycky někam přiběh vystresovanej jak kráva a to bylo všechno. A co měla znamenat ta prologová vražda ? Já si v první fázi myslel, že ta holka má orgasmus. Drtivý bylo, jak ten sériák šel vždycky za nějakou holkou a funěl takovým způsobem, že by ho slyšeli až v ústavu pro hluchý, ale dotyčné děvče šlo jak kdyby mělo místo uší jabka.(27.3.2014)

Moje hodnocení tu bude určitě působit jako pěst na oko ale mě je to jedno. Nečekal sem vůbec nic a dostalo se mi syrové kriminálky která se s ničím nepáře. Nebál bych se ani to hodit do škatulky české exploitation:-) Je tu ponižování , šikana , násilí , nahota a účes Káji Rodena. Ženy jsou zde neustále odhalené a celkem pěkné... Debut režiséra Petra Šíchy lze sotva označit za zdařilý (text distributoa) - mě to tak nepřišlo jelikož sem se královsky bavil. Takže spokojenost maximální.(31.1.2009)

Musim říct, že na tu dobu hodně dobře natočený snímek. Nečekal jsem od toho moc, ale byl jsem celkem mile překvapen. 70%(23.5.2012)

Pokus o dramatickou rekonstrukci případu Jiřího Straky (včetně titulní hlášky). Lepší průměr, trochu laciný pokus o pohled do psychologie vraha.(13.7.2007)