"Vtip nám chybí, vtip!"                                                                                                                                                              Padla tu několikrát otázka PROČ? Pokusím se odpovědět. Toto je ukázkový příklad, jak se nemá dělat humor. Co je platné skvělé obsazení, když chybí to podstatné? Praktická ukázka, jak se nemá dělat komerdie. Potěšily záběry Veverských Knínic i brněnského výstaviště.                                                                                                                                                      "Chybí nám perspektiva!"(16.1.2015)

• Idaho

Očekávaně příšerné.(9.1.2016)

• HenryS.

Hodně vtipné je, že 24.5. 2010 (krátce po otevření hradeckého koupaliště!) běží film v Kině Centrál v Hradci Králové. V jednodenním bloku v programu nazvaném "HRADEC (o) SOBĚ?!" potom běží Mooreův O kapitalismu s láskou, což se týká Mechova a jeho oveček mnohem více..(23.5.2010)

Rozkrádačky socialistického majetku, sny o rychlém zbohatnutí, imagiární kontrola, zahlazování stop. Asi takto ve stručnosti by se dala charakterisovat tato příjemná oddychovka která stojí na dobrých hereckých výkonech (Kemr, Mareš, Hrušinský a Fiala), a vtipných především zmateně orientovaných scénách, čas od času se podobný film dá zkouknout..Očumování Tatry 603 nemělo chybu, stejně tak jako Marešova Jawa 250, kterou nám svého času záviděl svět!(12.5.2006)

Tohle mě dostalo. Krásná stará česká komedie s kvalitními herci ale hlavně s tou typickou venkovskou povahou. Jako malý pamatuji naprosto stejné prostředí, když jsem býval o prázdninách u prarodičů na Vysočině... Tomuhle není co vytknout i když je to trochu režimová záležitost. A jako Pardubákovi se mi to líbí dvojnásob.(1.6.2011)