poster

Jackie Brown

 • Česko

  Jackie Brownová

 • USA

  Jackie Brown

 • Slovensko

  Jackie Brownová

Krimi / Drama / Thriller

USA, 1997, 154 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Galadriel
  ****

  Je to jiné než všechno ostatní od Quentina... Je to na škodu? Podle mě ne... Tohle není, ani nemělo být další Pulp Fiction a myslím, že to je dobře, protože druhé Pulp Fiction už prostě nikdo natočit nemůže. Takže výsledek - výborná krimi s několika originálními nápady (bez nich snad Tarantino ani netočí :-)), dobrým příběhem a spádem, kdy 2,5 hodiny filmu utečou, jako by nic...(18.8.2006)

 • Djkoma
  **

  Už je tomu nějaký rok, co jsem Jackie Brown viděl na HBO, ale nikdy nezapomenu, jak mě na dlouho odradil tento snímek od všeho obsahující iniciály QT. Ani hvězdy nejsou všechno, ani ve videopůjčovně se nenaučíš všechno (možná čistit záchody QT umí úžasně...).(19.6.2004)

 • RHK
  ****

  Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire. O poznání méně je zde násilí, ale stále výborný scénář, to je třetí Tarantinův celovečerák. Příběh černé letušky a hodně drsného obchodníka se zbraněmi je především výbornou kriminálkou trochu připomínající legendární podraz. Akčnější Tarantinovky však mám raději. Trailery: http://www.csfd.cz/film/8850-jackie-brown/videa/(17.11.2009)

 • genetique
  ***

  Tarantinovka ako vyšitá by to bolo, kebyže sa celý film zostrihá na kvalitné dve hodinky a nebolo by v ňom toľko hluchých miest. Pre mňa po Four Rooms '' najslabší Quentinov film, ale zase určite stojí za zhliadnutie. Bál som sa, že mu dochádza dych, ale on nám to patrične vyvrátil. Samuel je ako vždy perfektný, svojim výkonom ako aj rečovým prejavom dá v každom filme najavo 'who's the man'. 65%.(3.11.2006)

 • Kulmon
  ***

  Tímto Tarantinovým dílem jsou trochu zklamán. Film se sice podobně jako ty předchozí hemží dobrými hláškami, Samuel L. Jackson je zase velmi přesvědčivý a samotnému Tarantinovi nemůžu po režijní stránce nic vytknout. Ale příběh je strašně rozvleký, a přitom nijak zvlášť zajímavý, a ani konec to nespraví nějakou vtipnou originalitou. Je to sice jeden z mých nejlepších tříhvězdičkových filmů, ale nakonec zůstane jen u těch tří.(2.2.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace