Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Renton
  *****

  Scénář: Quentin Tarantino .. Uznávám, už není moc co dodat. Snad jen, že nejvíc miluji Zlaté hodinky.(21.5.2007)

 • DaViD´82
  *****

  ... aneb jak skrze brakovou pulp popkulturu dojít zasloužené nesmrtelnosti. ♫ Hodnocení písničkového OST: 5/5(20.3.2005)

 • Djkoma
  ***

  Velmi nadhodnocený snímek, od tvůrce, který je v očích mnoha osob největším režisérem všech dob a jeho snímky jsou automaticky minutu před svým ohlášením kultovními. Šílenost QT nebere meze a v Pulp Fiction předvádí jeden ze svých zajímavých režijních výkonů, který si mě však nezískává. Ani jedna scéna mi nepřijde poutavá, první část doslova o ničem a co se týče tance Travolta- Thurman raději bych to přetočil než viděl znovu. Nechápu, co všichni tak skvělého vidíte na v podstatě obyčejných příbězích, kterým je věnována trochu větší brutalita a drsnějí napsané dialogy.Pokud právě drsné hlášky a hra se slovíčky stačí divákovi je to smutné. Ve chvíli, kdy se objeví Bruce Willis a jeho příběh film trochu roste se svou kvalitou, ale příliš dlouho to netrvá. Je mi jasné, že jsem snímek měl vidět bez dabingu v originále, ale neměl jsme (bohužel) tu příležitost a teď už o ní nestojím. QT je pro mě nezajímavý a doufám, že se jednou ztratí ve své "malé" videopůjčovně.(31.12.2007)

 • Mr.Apache
  ****

  "Přiveď mrzáka."(16.9.2007)

 • Marius
  *****

  Tento film definoval pojem KULT.(9.8.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace