rozpocet $8 million trzby celosvetovo $213,928,762(17.11.2006)

Jeden ze 100 filmů, které musíte vidět, než umřete. Jeden ze 100 největších filmů všech dob časopisu Entertainment Weekly. Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire. Celosvětově divácky úspěšný film. Pulp Fiction stojí a padá na hláškách, dialozích a černém humoru. Hlášky - to bych musel ocitovat celý scénář. V dialozích jde především o skvělé vypozorované a vypointované rozdíly mezi uvažováním a mluvou mužů a žen, ať už jde o Lízátko (při rozhovorech Willisova Butche s manželkou jsem málem brečel smíchy), Honey Bunny, nebo Miu. Z černého humoru je skvělý např. monolog kapitána (Christophera Walkena) ohledně zlatých hodinek po Butchově pradědečkovi, nebo náhodný výstřel Vincenta v autě:). Nezapomenutelný Marsellus mluvící hlasem Václava Vydry. A ta hudba! Trailer k filmu (přímý odkaz): http://www.youtube.com/watch?v=wZBfmBvvotE(3.8.2009)

Mistrovské dílo Quentina Tarantina a jeho nejlepší snímek. Skvělé obsazení (hlavně Bruce Willis se mi velice líbil). Typický Tarantino, i když ne až taková jatka jako třeba Kill Bill. Sedm nominací na Oscara hovoří za vše (Škoda, že promněnil jen scénář). Zkrátka jeden z kultovních filmů, který by němel žádnému divákovi utéct.(26.9.2007)

Scénář: Quentin Tarantino .. Uznávám, už není moc co dodat. Snad jen, že nejvíc miluji Zlaté hodinky.(21.5.2007)

"Přiveď mrzáka."(16.9.2007)