poster

Pulp Fiction: Historky z podsvětí

 • USA

  Pulp Fiction

 • Slovensko

  Pulp Fiction: Historky z podsvetia

Krimi / Thriller

USA, 1994, 154 min (SE: 168 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BadoXXII
  *****

  KULT jak sviňa! Každoročne si to pozriem minimálne raz a pri každom jednom pozretí sa cítim ako vo filmovom nebi. Niet tu hluchej minúty, hláškuje sa nonstop celý film a...komu sa to nepáči tak pár zfetovanejch negrů s kleštěma a letlampama mu zmení názor!(12.8.2011)

 • novoten
  ****

  Nedotknutelná aura, která až překvapivě ubližuje. Jakkoli je Travolta k sežrání a Willis bezchybný, gloriola nejkultovnějšího kultu mi negativně zalezla pod kůži natolik, že si Pulp Fiction asi už neumím užít bez menších předsudků. Slabší čtyři hvězdy a nutnost další projekce.(26.1.2006)

 • Nathalie
  ***

  Zajímavé- coby příznačný kult určité éry, nikoli jako film.(1.3.2007)

 • Gemini
  *****

  Máme radost? To si piš, že máme radost, takovýhle film patří do zlatého fondu kinematografie...jedním slovem geniální, dvěma slovy Winston Wolf:) Takže, vážení přátelé, nezapomeňte, že úcta k starším je projevem vychování, a proboha v tom nehledejte hlubší smysl, takové to nahlédnutí do světa drsných gangsterů, kteří i přes svůj amorální život mají jistý zvrácený kodex cti. Nebijte mě, tohle mi tvrdil jeden "intelektuál" z našeho gymplu. Co jsem mu na to mohl říct jiného než: Enyky benyky kliky hec...(20.1.2003)

 • CheGuevara
  *****

  Pulp Fiction si své kvality opravdu nemusí dokazovat svojí kultovností. Tarantinova brakovka oproštěná od kultovní aury obstojí bez nejmenších problémů.(30.4.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace