Soundtrack: 1. Misirlou - Dick Dale & His Del-Tones ,2. Royale With Cheese - John Travolta ,3. Jungle Boogie - Kool & The Gang ,4. Let's Stay Together - Al Green ,5. Bustin' Surfboards - The Tornadoes ,6. Lonesome Town - Ricky Nelson ,7. Son Of A Preacher Man - Dusty Springfield ,8. Bullwinkle Part II - The Centurians ,9. You Never Can Tell - Chuck Berry ,10. Girl, You'll Be A Woman Soon - Urge Overkill ,11. If Love Is A Red Dress (Hang Me In Rags) - Maria McKee ,12. Comanche - The Revels ,13. Flowers On The Wall - The Statler Brothers ,14. Personality Goes A Long Way - John Travolta ,15. Surf Rider - The Lively Ones ,16. Ezekiel 25:17 - Samuel L. Jackson ,(14.5.2011)

Jednou z Tarantinových hlavních kvalit je to, že se na jeho filmy můžu dívat znova a znova. A pořád skvěle baví a pořád v nich nacházám roztomilé drobnosti, kterých jsem si dřív nevšiml.(17.11.2009)

Klasika všech klasik, které jsem přišla na chuť až po 3. shlédnutí ..(20.5.2008)

Adrenalinová injekce v srdci, zlaté hodinky v konečníku, mrtvý černoch v autě a tuhnoucí úsměv na rtech - Tarantino se hned druhým filmem předvedl jako pastýř, který dokáže vést početné stádo hvězdných oveček a z mnoha segmentů složil vskutku nezapomenutelnou historku. 85% Zajímavé komentáře: Lima, pshimi, Dan9K, Džejkop, Lennnnna, cheyene, DiegoC.(29.5.2005)

Výraz "Kultovní" se asi na žádný jiný film nehodí víc. TOHLE je přesně ono. Navíc skvělý návrat Johna Travolty do "první ligy".(5.2.2003)

• - John Travolta se chtěl lépe vcítit do role člověka závislého na heroinu, a tak režisér snímku Quentin Tarantino pozval svého kamaráda, který měl s heroinem dlouhodobou zkušenost. Ten mu poradil, ať se pořádně opije tequilou a lehne si do bazénku s horkou vodou. Travolta radu poté vyzkoušel se svou manželkou v hotelové vaně. (Zdroj: G.cz) (Indy_Brabino)

• - V původním scénáři Butch (Bruce Willis) v televizi sleduje kreslený film Speed Racer. Ve filmu sleduje kreslený seriál Clutch Cargo (od r. 1959). (karlik4801)

• - Ve scéně, kdy Vincent (John Travolta) a Jules (Samuel L. Jackson) podstupují na zahradě sprchu, si v jednom záběru Jules rozepíná a sundavá kalhoty. V dalším záběru je však má opět na sobě. (Jirka_Globus)