Co říci a neopakovat se? To je dost těžké. Film Pulp Fiction totiž v polovině 90.let dolova převrátil celý Hollywood naruby a snad celé filmové diváctvo strnulo v úžasu. A u takových filmů je pak opravdu těžké je pochválit a být stále ještě originální. Co s tím? Nic. Prostě se budu opakovat! Pulp Fiction je jedinečným způsobem originální a nezaměnitelný film. Jeho dějové uspořádání by stálo za hlubší rozbor, ale já napíšu jen BRAVURNÍ. I scénář by se mohl (ba přímo měl) proklepat ze všech stran, ale já napíšu jen GENIÁLNÍ. Herci? Willis, Travolta i Jackson už měli pár (možná i více :)) ) rolí, v nichž se divákům vetknuli hluboko do povědomí. Ale tímhle filmem se stali NEZAPOMENUTELNÝMI. No a co samotný rejža, ulítlý Quentin Tarantino? Před Pulp Fiction "jen" Gauneři a scénář k Pravdivé romanci, což jsou skvělé filmy, ale přesto jej ani po nich snad nikdo neznal. Po Pulp Fiction vám ale odpoví skoro každé malé dítě: "Jó, Quentin? To je ten bývalý maniak z videopůjčovny, že? Ten co točí tak skvělé a ulítlé filmy, že? Jen škoda, že jich netočí víc." Prostě dneska jej znají už snad i kanibalové v džungli někde na Nové Guineji. No nic, nebudu už to prodlužovat - Pulp Fiction je LEGENDA!!(9.6.2003)

Taky si myslím, že lízání je úplně jinej sport, než masáž nohou..........(30.4.2003)

... aneb jak skrze brakovou pulp popkulturu dojít zasloužené nesmrtelnosti. ♫ Hodnocení písničkového OST: 5/5(20.3.2005)

Čo dodať k filmu, ktorý skoro celý dokážem recitovať naspamäť a ktorý ma aj pri pätnástom pozretí stále rovnako dobre pobaví? Je to klišé, uctievať tu Tarantina, všetci vieme, že v poslednej dobe Quentin húli priveľa trávy a má mylnú predstavu o vlastnej coolovosti, ale Pulp Fiction tak či onak zostáva jedným z troch najlepších filmov 90. rokov. A na Civala, ktorý tomu nerozumie, treba poslať bandu negrov s kliešťami a letlampou. "Aby si kluci trochu zablbli."(3.4.2007)

Jednou se mě zdálo toto. Byl jsem v obřadní síni na sobě slavnostní hadry přede mnou Quentin Tarantino s dvěma prstýnky, za mnou John Travolta a Samuel L. Jackson. Kouknul jsem se vedle sebe a tam bylo položený na stojato DVD s dlouhým bílým závojem, které neslo název Pulp Fiction. Najednou začal Quentin Tarantino mluvit :"Enšpígle, slibujete, že budete film Pulp Fiction milovat v dobrém i zlém do konce svého života?" a já řekl "ANO". Pak jsem se vzbudil a zjistil jsem, že to byl jen nádhernej sen. Svůj "snový" slib však dodržím - slibuji.(15.7.2007)