poster

Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda

 • USA

  Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd

 • Slovensko

  Blbý a ešte blbší: Ako sa stretli

 • Slovensko

  Blbý a ešte blbší: Ako Harry stretol Lloyda

Komedie

USA, 2003, 82 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Darth Sidious
  odpad!

  ...debilovina...(3.12.2013)

 • Bauer
  odpad!

  No tak tohle to je příšernost , nechutnost a totalní debilita!!!!! Neuvěřitelný!!!!Kdo neuvidí neuvěří.Na to jak sem se válel smichy u Blbý a blbější , tak u toho to filmu sem se 4 krát pousmál.Neuvěřitelně dementní snénář , příšerný herecký výkony.Kde proboha vyhrabali představitele Harryho a Llyoda??Nejspíš v krámě s dementama! .Nechci to vidět a ani o tom slyšet už nikdy v životě!!(21.9.2006)

 • Oskar
  **

  I buranská komedie může být svébytnou estetickou kategorií a IMHO není na místě udělovat každé z nich a priori odpad. První Blbý a blbější byl důkazem, že i něco takového může být vtipné. Málo komedií je tak nechutných, ale málo jich má tak pečlivě vygradované gagy. A tento prequel je sice o třídu slabší, ale stále ještě dost daleko od odpadní roury. 40%(25.9.2006)

 • swamp
  **

  "Oh, my God. Shit everywhere. There's shit everywhere! Dammit! There's shit on the windows! Oh, my God! My house is full of shit! He shit everywhere! Look what he did! He shit all over the walls! There's shit everywhere!" Tak tohle každému leží v žaludku? :) Mno, ale podívat se na to dalo..(1.1.2007)

 • Segrestor
  *

  Zásadní chybu vidím v tom, že tvůrci tak násilně roubovali dvě hlavní postavy (účesy, zuby, mimika, oblečení) na předlohu (Daniels/Carrey), že se nakonec musela vloudit ošemetná otázka: "a nebylo by lepší, kdyby to rovnou hráli ti původní exoti?" Ono to totiž paradoxně nebylo na původním filmu to nejlepší (ti xichti), šlo spíš o to, jaké laviny dokážou svou blbostí uvolnit. Zde se jaksi vyplýtvala veškerá snaha na tom, aby ti dva panáci vypadali co nejvíce jako předloha. Ne, takový kýč nemohu doporučit ani paní Šu... Ša... Šuka... Šakalový.(10.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace