Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda

Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd

Blbý a ešte blbší: Ako sa stretli

Blbý a ešte blbší: Ako Harry stretol Lloyda

Komedie

USA, 2003, 82 min

• Oskar

I buranská komedie může být svébytnou estetickou kategorií a IMHO není na místě udělovat každé z nich a priori odpad. První Blbý a blbější byl důkazem, že i něco takového může být vtipné. Málo komedií je tak nechutných, ale málo jich má tak pečlivě vygradované gagy. A tento prequel je sice o třídu slabší, ale stále ještě dost daleko od odpadní roury. 40%(25.9.2006)

• BadoXXII

Uff, tak toto bolo veľa aj na mňa.(7.6.2008)

• JohnnyD

Eric Christian Olsen skvelo napodobňuje Jima Carreyho a tam asi všetky klady končia. Je to tupé, bez humoru, s mizernou hudbou (stačí si spomenúť na geniálny soundtrack jednotky), postráda to inteligentnú absurditu pôvodného filmu, takmer vôbec tvorcovia nepracujú s mytológiou okolo Harryho a Lloyda (Frida Feltcherová len ako malé cameo?) a vlastne koniec koncov tu nie je prakticky nič, prečo by sa to oplatilo pozrieť, lebo i takí Shia LaBeouf, Eugen Levy, či Luis Guzman tu podávajú len priemerné výkony. Zbytočný film.(7.6.2008)

• sepp

Trapne a pokazene pokracovan - nevim co si producent sliboval od takove slataniny, navic s absenci Carreyho a Danielse, kteri jedini dokazali z prvniho dilu udelat komedii vybocujici z prumeru.(4.9.2003)

• bouncer

No, tak to je docela trapas...škoda, že to nedopadlo, protože v těch hercích vězí docela komediální talent, ale s tím hrozným scénářem nic dělat nemohli. Tu hvězdičku zato, že jsem se párkrát zasmál, jen už nevím čemu a to jsem to viděl včera (možná těm sra*kám...jojo, fekální humor :-)(12.2.2004)