poster

Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda

 • USA

  Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd

 • Slovensko

  Blbý a ešte blbší: Ako sa stretli

 • Slovensko

  Blbý a ešte blbší: Ako Harry stretol Lloyda

Komedie

USA, 2003, 82 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vojcl
  odpad!

  Už jednička byla na hranici snesitelnosti, ale tohle???? Tohle je opravdu příšernost nejhoršího druhu!!!! Nechutné, trapné a málo vtipné, příšerní herci a ještě stupidnější scénář.. Jestli můžete, vyhněte se tomuhle filmu za každou cenu!(26.12.2005)

 • MoiJe
  *

  Keby ma niekto priviazal pred telku, možno by som aj vydržala znovu, tak aspoň tá 1*. Sú aj horšie veci na svete.(29.1.2006)

 • kingik
  ***

  Ředitel Collins systematicky okrádá školu a chce získat stotisícový grant podmíněný založením zvláštní třídy, aby si mohl se svačinářkou Hellerovou koupit bydlení na pláži Waikiki. Harry s Lloydem jsou tedy zařazeni do zvláštní třídy. Od inspektora se dozví, že přijede sám zakladatel grantu, aby mu předal šek. A milý Harry s Lloydem překazí plány arogantnímu řediteli, a ještě se tak trochu zamilují do jedné slečny. Pobavil jsem se, ale zase ne nějak královsky, ale gagů je na skladě hodně a bylo poměrně z čeho vybírat. Navíc, Eric Christian Olsen a Derek Richardson jsou svým předlohám z předchozího filmu podobní a jejich mladší vydání Harryho a Lloyda táhne film velmi spolehlivě.(4.11.2010)

 • Smok
  ****

  Bavil som sa dobre a s prehľadom za 3,1415 čo ako ma učili sa zaokrúhľuje na 4*.(24.5.2009)

 • Tosim
  *

  Naštěstí to nebyla hovna, ale jen čokoláda. Ale v tom asi měl být ten vtip. Majitel koupelny vstoupí do místnosti a řve jak tur, že má všechno od sraček. Křičí čím dál víc a pořád a pořád přidává na intenzitě a... V tom bude asi ten problém. Autoři tohoto výpotku totiž spatřují legraci v něčem úplně jiném, než diváci s alespoň trošku vyšším IQ.(22.8.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace