poster

Řezníci

 • Dánsko

  De grønne slagtere

 • anglický

  The Green Butchers

 • Slovensko

  Mäsiari

Komedie / Drama

Dánsko, 2003, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • markuc
  ***

  Spravne sucha severska komedie-drama, takove mam rad, premyslel jsem i o 4*, ale videl jsem jiz lepsi - kazdopadne uces Madse vitezi :D(7.3.2010)

 • Radko
  **

  Dvaja pomocníci u úspešného mäsiara mali plné zuby jeho neustáleho buzerovania. Rozhodnú sa odtrhnúť sa a založiť vlastnú predajňu mäsa. Obchody sa však veľmi nehýbu, zákazníci nechodia, tovar sa začína kaziť. Náhoda napomôže zmene druhu mäsa a kšefty sa začnú dariť. Čierna komédia režiséra Blikajúcich svetiel, ťaží z neustáleho rozvíjania kanibalistického motívu, obohateného príchodom ženy a postihnutého brata jedného z hrdinov. Jednoduchá zápletka, tradičná forma, očakávané vyústenie, nemastný-neslaný humor a herecké výkony posúvajú celú komédiu do pásma mierneho podpriemeru.(10.2.2005)

 • Flynn
  ***

  Asi jsem od filmu čekal trochu více, hlavně když se tam objevili mí dva oblíbení herci. Bohužel se film tak nějak ne a ne rozjet.. některé situace jsou teda legrační.. ale spíše jen tak jako úsměvné. Škoda, potenciál to mělo fakt velký... ale Mads Mikkelsen je tady teda skvěle slizský :) to je prostě účes na oscara :)(15.10.2015)

 • Wilson
  ****

  Super, nasmál jsem se. Mads Mikkelsen opět podal velice slušný výkon. Skvělý černý humor, avšak s docela předvídatelným sledem událostí. Ale rozhodně je to film který se mi velice líbil jak hereckým obsazením, tak režií. Anders Thomas Jensen (Adamova jablka*****) mě začíná hodně zajímat a už se chystám na Blikající světla.(6.3.2013)

 • darkrobyk
  ***

  Na co stačila Švandrlíkovu Guláši ani ne půl hodina, je zde roztaženo do 100 minut. Popravdě moc jsem se nenasmál. Ne že by nebylo čemu - mohl jsem propukat v cynický řehot při pohledu na porcování mrtvol, prodávání masa z nich natěšeným zákazníkům či vyděšený výraz lékařky visící na háku...jenže černý humor vypadá přeci jen jinak. Směrem ke konci se mne stále víc a víc zmocňoval pocit, že sleduji tíživé existenciální drama, kde je všechno špatně. Milosrdný konec vše vyzvedl z temných vod, ale upřímně - je možné se těšit z pohledu na blázny? No, blázny, až na jednoho spíše psychopaty...(7.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace