Řezníci

Mäsiari

Komedie / Drama

Dánsko, 2003, 100 min

• WANDRWALL

Díky za seznámení se s fádním životem některých řezníků v Dánsku.(11.8.2010)

Super, nasmál jsem se. Mads Mikkelsen opět podal velice slušný výkon. Skvělý černý humor, avšak s docela předvídatelným sledem událostí. Ale rozhodně je to film který se mi velice líbil jak hereckým obsazením, tak režií. Anders Thomas Jensen (Adamova jablka*****) mě začíná hodně zajímat a už se chystám na Blikající světla.(6.3.2013)

• hygienik

Sú 2 možnosti. Buď nechápem dánsky humor, alebo Dáni nevedia robiť komédie.(10.12.2009)

Masakr :) Mads Mikkelsen v roli řezníka posedlého slávou..jako komedie to na mě příliš nepůsobilo, ale i tak to zapůsobilo..(3.8.2009)

8/10Takovy maly s(y)urovy film o malomeste se vsemi jeho zakoutimi a nejdivnejsimi charaktery. Divak nevi, jestli by mel byt znechucen, postrasen nebo rozradostnen - zadny z pocitu kvalitniho zazitku nedokaze nabyt vrchu. Humor je tak specificky - to specificnosti opravdu nemyslim samotnou jatecnost, ale dialogy kolem - ze to muze mezi "hlavni" latkou zapadnout, coz je urcite skoda. Ale taky se musim priznat, ze ten konec se mi nelibil - scenarista se bal ukoncit film nejak jinak, takze jsme se dockali jine hruzy. A docela by me zajimalo, zda si sami dali - nebo aspon ochutnavali, coz se pri vareni obvykle dela, ale zde se to ani v jednom zaberu nedovime.(26.8.2011)