Útěk z Planety opic

Escape from the Planet of the Apes

Útek z planéty opíc

Rodinný / Sci-Fi / Drama

USA, 1971, 98 min

"Kolik ještě zbývá času? Někdo se už musí začít starat!!"                                                                                                   Opět dějový zvrat, který postrádá logiku - samice se nikdy nevzdá svého mláděte. Mnohem logičtější by bylo mládě matce přidat a tak ho zachránit. Ale kdepak, potřebujeme doják a pointu za každou cenu. Stále se mi ještě nedostalo vysvětlení, proč se lidé zázračně odnaučili mluvit?(18.9.2014)

• ilemas

Velmi slabé třetí pokračování slavné pentalogie, které už pomalu nemá co nabídnout.(27.2.2011)

Místy sice kapku zdlouhavé ale jinak je to hodně zajímavý film se zajímavým námětem. Jen tu chybí taková ta akčnost předešlých dílů. Místy je to celkem vtipné (hlavně ze začátku) ovšem konec je docela depresivní.(19.9.2014)

• BoPo

Kvalita ide z dielu na dielu dolu. Tento film len dokazuje, ako bol prvý diel série výborný.(21.3.2010)

Podstatně horší než 2 předchozí filmy....smutný konec...(25.1.2007)