• Gimp
  *****

  Když Adam začne pochybovat i o svých snech tak se teprve ukáže jak moc reálné a drsné to je. Komičnost becmonosti. Jaký si to uděláš takový to máš. Ale kdeže? Jak uboze jsi byl zrozen a vychován takový jsi a budeš. Nejsou náhody a šťastné konce. Jen naše bizarně malé touhy a přízemní choutky, naše nudné a závistivé cobykdyby životy, modlitby a prosby, aby se ten druhý měl stejně na hovno jako já.(3.12.2008)

 • Adam Bernau
  *****

  Film, který už nikdy nechci vidět. Film, ze kterého mi bylo špatně. Film, po kterém zbývá jen nasadit si provaz a odkopnout židli.(4.6.2011)

 • playboxguest
  ****

  Kurvva, to bylo dobré! Skoro jsem u toho pocítila krizi středního věku :-)(26.7.2012)

 • Rob Roy
  ****

  Kritika společnosti očima jedince, který se dostal do životní fáze jednoho velkého stereotypu. Který si ale zároveň z nemalé části zavinil sám a v některých sekvencích mu to dává film pořádně sežrat. Jaký si to uděláš. Mlýnek systému je tvrdý, ale zároveň jaký si to uděláš, takový to máš...90%.(28.11.2007)

 • AngelAngie
  *****

  Není to dodat .. v duchu připojuji ještě 2 hvězdičky .. :D // 7x //(31.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace