poster

Kočičí oko

 • USA

  Cat's Eye

 • slovenský

  Mačacie oko

Komedie / Horor / Thriller / Povídkový

USA, 1985, 94 min

 • nash.
  **

  Líbil se vám film?.... přečtete si Kingovy povídky, které byly jejich předlohou... jsou mnohem lepší přestože se Teauge snažil...(1.7.2004)

 • honajz
  ****

  Tři Kingovy povídky, které volně propojuje mezi scénami probíhající tajemná kočka (která nakonec má určitou roli). Skutečně kvalitou jsou povídky nevyrovnané a nejlepší je ta první, částečně druhá, a ta poslední je jen do počtu, ale stále to má oldschoolový feeling, jinak řečeno atmosféru osmdesátek, kdy nastoupovaly VHS kazety, a v této souvislosti je to jeden z lepších filmů té doby a na toto téma.(12.6.2012)

 • MM_Ramone
  ***

  Snímok "Mačacie oko" je súborom troch sfilmovaných poviedok, ktoré napísal známy americký spisovateľ Stephen King. V poradí prvá je "Nefajčiari, a. s.", po nej nasleduje "Rímsa" a nakoniec "Generál". Prvé dve pochádzajú zo zbierky "Nočná smena", odkiaľ je tá tretia bohužiaľ netuším. Ale to je vcelku jedno. Ako poviedkový film to funguje dobre. Celé je to prepojené sympatickou mačacou líniou, sú tam odkazy na ďalšie Kingove diela, hrajú v tom dobrí herci vrátane malej Drew Barrymore, je to spracované odľahčenou, zábavnou formou... príjemná horrorová oddychovka pod taktovkou Stephena Kinga. ***(2.4.2015)

 • Chrustyn
  **

  Podivně poskládaný horor, jehož jediná povídka není vyloženě dobrá.(25.9.2011)

 • Radyo
  ***

  Docela obstojný povídkový horůrek s mladou Drew Barrymoreovou v hlavní roli může celkem dobře zaplácnout hodinu a půl vašeho volného času, pokud se zrovna nudíte.(24.7.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace