Blesk (TV film)

Scénografie:

Vincent M. Cresciman

Kostýmy:

Linda Matheson

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

Tak jsem přemýšlela, proč si na tuhle roli vybrali úplně béčkovýho ER, ale pak mě napadlo, že je to právě proto. A sice :-) ... aby bylo zcela zřejmý, že i takovej hňup (a že ho ER snad ani nemusel hrát), může zažít něco "zvláštního", co změní život od základu jemu i jeho okolí; a to okolí na něco podobnýho samosebou vůbec nebude připravený, natož zvědavý. V tom měla asi bejt naděje pro další hňupy. Ti ale na takový věci zase nevěří (takže teď dost popírám tu svou tezi). No nic... Jako film se mi to nelíbilo, ale zase úplně pomlouvat to taky nechci. Myslím, že to mohl být pěkný film, kdyby ho natočil někdo jinej a s jinýma hercema (bezezbytku).(20.1.2014)

• Lacike

Taky jednoduchy Hallmarkovsky film o chlapikovi, ktory bol zmrd ale po par minutach v klinickej smrti sa vrati spät na zem a zacne sa spravat slnieckovsky. Ale v dedine, kde ho ma kazdy za parchanta to ma tazke. A okrem toho este rozobera, co behom smrti v nebi zazil a zistuje, ze ziskal zvlastne schopnosti. Tema sice pre mna nie je dvakrat zaujimava, ale tesim som sa na Robertsa v kvalitnej ulohe. Sice sa snazi, ale typovo sa sem vôbec nehodi. Este ten parchant zo zaciatku mu ide dokonale ale naivku som mu neveril ani na sekundu. 5/10.(10.10.2016)

Láska je to, co dělá rozdíl v tom, kdo jste...(17.4.2016)

Je to film podle skutečné události , který je poučením pro nás všechny , kreří tápeme , hledáme , nechápeme , nevíme a někdy snad i trochu nalézáme . Je to velmi dobře natočeno a otázka odkud jsme a kam směřujeme má zde částečnou odpověd . Pro mne je to jeden ze zásadních filmů . Takže pro mne výjmečný film . nechápu jak může někdo napsat , že je to odpad .(8.12.2012)