poster

Blesk (TV film)

 • USA

  Saved by the Light

 • Slovensko

  Zachránilo ma svetlo

Drama

USA, 1995, 87 min

Režie:

Lewis Teague

Kamera:

Alan Caso

Střih:

Tina Hirsch

Kostýmy:

Linda Matheson
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

 • Lord.Jim
  ***

  Tak jsem přemýšlela, proč si na tuhle roli vybrali úplně béčkovýho ER, ale pak mě napadlo, že je to právě proto. A sice :-) ... aby bylo zcela zřejmý, že i takovej hňup (a že ho ER snad ani nemusel hrát), může zažít něco "zvláštního", co změní život od základu jemu i jeho okolí; a to okolí na něco podobnýho samosebou vůbec nebude připravený, natož zvědavý. V tom měla asi bejt naděje pro další hňupy. Ti ale na takový věci zase nevěří (takže teď dost popírám tu svou tezi). No nic... Jako film se mi to nelíbilo, ale zase úplně pomlouvat to taky nechci. Myslím, že to mohl být pěkný film, kdyby ho natočil někdo jinej a s jinýma hercema (bezezbytku).(20.1.2014)

 • sator
  ***

  Láska je to, co dělá rozdíl v tom, kdo jste...(17.4.2016)

 • fafejt001
  *****

  Je to film podle skutečné události , který je poučením pro nás všechny , kreří tápeme , hledáme , nechápeme , nevíme a někdy snad i trochu nalézáme . Je to velmi dobře natočeno a otázka odkud jsme a kam směřujeme má zde částečnou odpověd . Pro mne je to jeden ze zásadních filmů . Takže pro mne výjmečný film . nechápu jak může někdo napsat , že je to odpad .(8.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace