Věčný příběh

EverAfter

Večný príbeh

Romantický / Komedie / Drama / Fantasy

USA, 1998, 116 min

Každý príbeh sa dá povedať z viacerých pohľadov. V tomto filme sa o tom presvedčíte naozaj. Trochu "iné" rozprávanie o dievčatku zašpinenom od popola. Iné, hádam, už len tým, že je bez orieškov :) Príbeh sám o sebe je celkom fajn a hlavná podstata je zachovaná. Zlá macocha, dobrí sluhovia... Hodnotil by som inak v každom prípade, avšak, jedna hviezda navyše za moju obľúbenú a fantastickú Drew. Ďalšia hviezdička bohužiaľ dole za skutočný odklon od DaVinciho (ale aspoň som pochopil prečo je tu dopísané aj to Fantasy). Takže priemer, no v každom prípade odporúčaný, na chvíle keď sa cítite v pohode a rozprávka na večer vám pomôže ku kľudnému spánku :)(23.11.2007)

DOBRÝ FILM A NEMÉNĚ ZÁBAVNÝ A CITOVÝ BYL I PŘÍBĚH BYLO TO PĚKNÉ.(10.2.2006)

Potrpím si na české pohádky, ale tahle je rozhodně naprosto nejlepší z tech zahraničních ... předčí určitě i spousty tech českých. Jedna z mých nejoblíbenějších verzí Popelky ... ta je má oblíbená, ať už je ve formě muzikálu, moderního filmu pro teenagery nebo v podobě české klasiky. Tahle se neskutečně povedla a nikdy mě neomrzí. Se skvělou a krásnou herečkou, nádherným prostředím i celým příběhem. Je to netradiční, originální a rozhodně nenudí ... dopořučuji milovníkům popelčiných příběhů .... sní se nad tím krásně :-)(10.1.2013)

• Rex Mundi

Až na drevenú Drew Barrymore to nie je zlý film, no stačí vidieť raz a dosť. Prežila som to, ale tie 2* sú tak akurát, možno aj s odretými ušami.(1.7.2005)

• Tommassi3

"Řekněte mi jedno.. Milovala jste mě někdy jako svou dceru ??" - "Jak může člověk milovat trn v oku ??"(20.9.2014)