Věčný příběh

Večný príbeh

Ever After: A Cinderella Story

Romantický / Komedie / Drama / Fantasy

USA, 1998, 116 min

Celkem milý remake, ale víc dát nemůžu - přece jenom je místy trochu nudný..(8.7.2010)

Popelka v modernějším pojetí. Je to pohádka a docela dobrá.(9.3.2005)

Potrpím si na české pohádky, ale tahle je rozhodně naprosto nejlepší z tech zahraničních ... předčí určitě i spousty tech českých. Jedna z mých nejoblíbenějších verzí Popelky ... ta je má oblíbená, ať už je ve formě muzikálu, moderního filmu pro teenagery nebo v podobě české klasiky. Tahle se neskutečně povedla a nikdy mě neomrzí. Se skvělou a krásnou herečkou, nádherným prostředím i celým příběhem. Je to netradiční, originální a rozhodně nenudí ... dopořučuji milovníkům popelčiných příběhů .... sní se nad tím krásně :-)(10.1.2013)

• RHK

Jeden ze 100 nejlepších romantických filmů - 100 Greatest Romance Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(7.10.2012)

Musím složit američanům poklonu. Svižný remake Popelky se jim opravdu povedl. Příběh neztratil na kráse a to je dobře...(4.9.2005)

• - Portrét, který ve filmu kreslí Leonardo Da Vinci podle postavy Drew Barrymore, je ve skutečnosti inspirován pravým Da Vinciho obrazem "La Scapigliata". (HappySmile)

• - Přesně jak je zobrazeno ve filmu, skutečný Leonardo Da Vinci nosil obraz Mony Lisy všude s sebou až do své smrti. (HappySmile)

• - "Popelčiny" skleněné střevíčky vyrobil Salvatore Ferragamo. (HappySmile)