Věčný příběh

Večný príbeh

Ever After: A Cinderella Story

Romantický / Komedie / Drama / Fantasy

USA, 1998, 116 min

Nová a zajímavě přepracovaná verze starého a dobře známého příběhu o Popelce. Není to žádná pohádka, ale velmi slušná romantická komedie, kde se objeví třeba i postava vynálezce Leonarda da Vinciho.(23.9.2008)

Nic extra,ta nuda ke konci byla neskutečná.Ale na to že to je americká hraná pohádka to v celku ušlo.(24.7.2010)

Každý príbeh sa dá povedať z viacerých pohľadov. V tomto filme sa o tom presvedčíte naozaj. Trochu "iné" rozprávanie o dievčatku zašpinenom od popola. Iné, hádam, už len tým, že je bez orieškov :) Príbeh sám o sebe je celkom fajn a hlavná podstata je zachovaná. Zlá macocha, dobrí sluhovia... Hodnotil by som inak v každom prípade, avšak, jedna hviezda navyše za moju obľúbenú a fantastickú Drew. Ďalšia hviezdička bohužiaľ dole za skutočný odklon od DaVinciho (ale aspoň som pochopil prečo je tu dopísané aj to Fantasy). Takže priemer, no v každom prípade odporúčaný, na chvíle keď sa cítite v pohode a rozprávka na večer vám pomôže ku kľudnému spánku :)(23.11.2007)

Neobvyklá verze popelky, ale musím říct, že se vážně vyvedla. I když na naše Tři oříšky pro Popelku to nemá. Ale i tak mě film mile překvapil, Drew Berrymore byla výborná a teda velmi se mi líbil ten starý zarostlý kostel v lese.(5.7.2010)

Popoluška ako sme ju ešte nevideli. Zábavnosťou prekonáva väčšinu rozprávok tej doby a je to pravdepodobne najlepšia úloha Drew Barrymore od E.T. MIMOZEMŠŤANA ( a po CHARLIEHO ANJELOV ). Skvostné a moderné.(8.1.2011)