Věčný příběh

EverAfter

Večný príbeh

Romantický / Komedie / Drama / Fantasy

USA, 1998, 116 min

Pěkné, ale někdy jen to nesačí. Bohužel to nebylo moc originální - téma s popelkou je už ohrané, ale místy zajímavé a chytlavé.(1.12.2009)

Jedna z mnoha verzí, populárního příběhu o "Popelce". Není to špatné ale Disney je Disney.(13.1.2013)

Musím složit američanům poklonu. Svižný remake Popelky se jim opravdu povedl. Příběh neztratil na kráse a to je dobře...(4.9.2005)

Pri návšteve mojej rodiny niekedy pred pár rokmi na Vianoce som sa dozvedel, že večer predtým pozerali v televízii tento film a veľmi sa im páčil. Čo ma prekvapilo, pretože starší ľudia sú navyknutí na klasické rozprávky a novým kúskom ich už nik nenaučí. Tak nakoniec som bol ten starý pes, ktorého novým kúskom nenaučíš, ja, pretože som na filme nenašiel nič výnimočné a rozprávkovo kúzelné. Ale aspoň ma nesklamal.(10.1.2013)

• Rex Mundi

Až na drevenú Drew Barrymore to nie je zlý film, no stačí vidieť raz a dosť. Prežila som to, ale tie 2* sú tak akurát, možno aj s odretými ušami.(1.7.2005)