Jen blázni spěchají

Fools Rush In

Iba blázni sa ponáhľajú

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1997, 104 min

rozpočet : ? tržby americke : $29,481,428(23.1.2007)

Jo jo, láska - "tisíckrát obehrané téma, klasická obehraná nuda,ničím původní a přínosné" a tak dál a tak dál.. Z každýho příspěvku tady by se dala vytáhnout minimálně jedna definice. A i proto, že jsem ještě další tři dny nechodila s broukem v hlavě a nevytáhla deset cigaret na zklidnění, se mi to líbilo. A ani já se za to nestydím, freddy.(3.8.2008)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $29,481,428Tržby Celosvetovo $41,581,428(28.4.2009)

Salma mě očarovala, takže nemůžu jít s hodnocením pod 3*. Bez její krásy a Perryho komedianství by z takového ohraného námětu nikdy nemohla vzniknout tak příjemná a oddechová podívaná, jakou Fools Rush In bezesporu nabízí..(23.7.2012)

Poněkud nuda, která spojuje místy sentimentální příběh s jindy bláznivou komedií. Možná by si to pro příště měli rozmyslet - realisticky? nebo bláznivě? :) Na druhou starnu - může se to i podařit - když se to umí natočit. Střídání jímavých částí s nevázanou legarcí se povedlo třeba v Cartouchovi s J.-P. Belmondem!(5.1.2004)

• - Otce Alexe (Matthewa Perryho) hraje John Bennett Perry, tedy jeho skutečný otec. (viperblade)

• - Role Isabel Fuentes (Salma Hayek) byla nabídnuta Jennifer Lopez. Ta roli odmítla ve prospěch filmu Anakonda (1997). (zuza99)

• - Pred tým, ako bol film nakrútený, na hranici medzi Arizonou a Nevadou nebola na ceste na Hooverovej priehrade namaľovaná čiara ani nápisy označujúce hranicu. Keď boli tieto nápisy a čiara urobené kvôli filmu, miestni úradníci sa rozhodli ich tam nechať aj po skončení filmovania a zostali tam až do roku 2005. (U_S_O)