Jen blázni spěchají

Fools Rush In

Iba blázni sa ponáhľajú

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1997, 104 min

Salma mě očarovala, takže nemůžu jít s hodnocením pod 3*. Bez její krásy a Perryho komedianství by z takového ohraného námětu nikdy nemohla vzniknout tak příjemná a oddechová podívaná, jakou Fools Rush In bezesporu nabízí..(23.7.2012)

Milá romantická komedie. Salma Hayek je tu hezká a Matthew Perry je sympaťák. Pobavila i ta drsná mexická rodina, co dávala Perrymu zabrat.(25.8.2013)

• tron

„Verte mi, cikám najrýchlejšie na celom svete.“ Americký režisér Andy Tennant nakrútil pravdepodobne len jeden vydarený film (a to chytľavú realistickú rozprávku s Drew Barrymoreovou VEČNÝ PRÍBEH), ale to by nemusel byť najvýraznejší problém romantickej komédie IBA BLÁZNI SA PONÁHĽAJÚ. Tým je nápad urobiť párik zo sitkomového Chandlera Binka (Matthew Perry) a ženskej z DESPERADA (Salma Hayeková). Chémia nefunguje a scenár je o ničom, to všetko sme už videli a lepšie.(7.7.2007)

• kingik

Salma Hayek a Mathew Perry k sobě vůbec neladí. Hayeková se pokouší hrát, ale Matthew Perry se svým sitcomovým herectvím ji to dost kazí. Vše spěje k očekávanému konci a nějak to už víckrát vidět nemusím.(24.2.2009)

Sympatický a vtipný Perry v kombinácii s krásnou Hayek s neodolateľným prízvukom, dávajú dokopy výbornú romantickú komédiu. Režisér to naozaj dobre zmixoval. Naozaj sa mi tento film zapáčil a ja osobne ho radím na popredné miesta v kombinácii spomínaných žánrov. Scéna v rade na záchod, či oznamovanie tehotenstva ale aj tie ďalšie boli skutočne dokonalé. A aby som nezabudol, soundtrack bol tiež veľmi počúvateľný :) (95%)(23.9.2011)