poster

Jen blázni spěchají

 • USA

  Fools Rush In

 • Slovensko

  Iba blázni sa ponáhľajú

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1997, 104 min

 • Derek
  ***

  skrz na skrz priemerna romanticka komedia kde scenaristi nevytazili naplno potencial o strete dvoch roznych kultur (prva spolocna rodinna vecera je vtipna, ale potom sa mexickej rodiny dockame minimalne). perry (s rozbiehajucou sa karierou vdaka "priatelom") a hayek su spolu skvely ale skoda ze sa scenaristi s filmom viac nepohrali lebo takto ide o len dalsi prirastok do radu romcom-ov...(29.3.2014)

 • Jeanne
  ***

  Poněkud nuda, která spojuje místy sentimentální příběh s jindy bláznivou komedií. Možná by si to pro příště měli rozmyslet - realisticky? nebo bláznivě? :) Na druhou starnu - může se to i podařit - když se to umí natočit. Střídání jímavých částí s nevázanou legarcí se povedlo třeba v Cartouchovi s J.-P. Belmondem!(5.1.2004)

 • Chrustyn
  ***

  Slušná a překvapivě inteligentní komedie, u které se divák nebude plácat do kolen ale i tak se velice dobře pobaví, díky sympatickému hereckému obsazení v čele s vtipným Matthewem "Chandlerem" Perrym a sexy Salmou Hayek.(15.2.2010)

 • kingik
  **

  Salma Hayek a Mathew Perry k sobě vůbec neladí. Hayeková se pokouší hrát, ale Matthew Perry se svým sitcomovým herectvím ji to dost kazí. Vše spěje k očekávanému konci a nějak to už víckrát vidět nemusím.(24.2.2009)

 • Radyo
  ***

  Kdyby v tomhle filmu nehráli Salma Hayek a Matthew Perry, tak by nejspíše nestál za moc. Oni dva jej vytáhli přece jen o stupínek výše, Perry svými komediálními záblesky a Salma (stejně jako v jiných filmech) svým nepřehlédnutelným půvabem. Několik málo povedenějších scének nemůže diváka příliš nadchnout, ale v rámci poobědové relaxace - proč ne.(29.8.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace