poster

Pláž

 • USA

  Beach, The

 • Slovensko

  Pláž

Drama / Dobrodružný / Thriller

USA / Velká Británie, 2000, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MM_Ramone
  ***

  Je "Pláž" najhorší film z dielne režiséra Dannyho Boylea, čo som mal možnosť vidieť? Zrekapitulujem si to: Jeho debut "Plytký hrob" sa mi hodne páčil. Kultový "Trainspotting" mi doslova vyrazil dych. Netradičný zombie horror "O 28 dní..." tiež nebol špatný. "Milionár z chatrče" dostal osem Oscarov. Toho hovorí za všetko. A ešte som videl aj "127 hodín" a bol som nadmieru spokojný. Takže, ano. Vyhulená "Pláž" s nevhodne obsadeným Leonardom DiCapriom je ten najslabší Boyleov film, čo som doposiaľ videl. ***(6.10.2016)

 • Superpero
  ***

  Z velice slibného nápadu se stal jen "zajímavý" film. Kdyby se na pár místech šikovně upravil děj a ta část kdy se z DiCapria stává magor byla dovedená, až do konce mohl to být brilantní film.(13.11.2005)

 • maxi6
  *****

  .....Pro mne příjemný snímek z exotického prostředí, kde není nouze o dramatické pasáže, nepředvídatelný děj, nezvykle a zajímavě uzpůsobený scénář, k tomu na míru vyšitá hudba. Za zmínku stojí efektní zobrazení myšlenkových pochodů DiCapria. Jeho zdařilé nasazení a zvládnutí celé role mě vřele překvapilo a rozhodně bych ho nezařazoval do škatulky zde věčně opomíjených okopánků a pouhopouhých dívčích idolů. Zde to je o něco méně než u Cath Me If You Can, ale v mém případě se rozhodně dá vidět i vícekrát........budu zde u Beach asi jediná bílá vrána, ale už to tak je a bude.......(24.11.2004)

 • D.Moore
  *****

  Těžko přesně říct, jak se jí to podařilo, ale Pláž mě naprosto pohltila. A to jsem se jí přitom kvůli ne zrovna dobré pověsti poměrně dlouho vyhýbal. Leonardo DiCaprio se mi nakonec líbil více než v řadě novějších snímků a Danny Boyle (ačkoliv říká, že s Pláží také není stoprocentně spokojen) potvrdil, že je mistrem svého oboru a opět vytvořil až neskutečnou, postupně houstnoucí a v závěru infarktově vygradovanou atmosféru. Samozřejmě - jako vždy - za pomoci výborného soundtracku. A film má navíc dobrou myšlenku.(20.1.2015)

 • AngelAngie
  *****

  Nemůžu si pomoct, ale kouzlo thajských pláží mi učarovalo natolik, že jsem vedle pokaždé, když film vidím .. a stejně tak, když slyším soundtrack, který bych mohla poslouchat denně pořád dokola!!! To už tak bývá, že každý máme za srdcovku zrovna film, kteří druzí příliš nevychvalují ..(21.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace