poster

Pláž

 • USA

  Beach, The

 • Slovensko

  Pláž

Drama / Dobrodružný / Thriller

USA / Velká Británie, 2000, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • -bad-mad-wolf-
  ***

  Ráj bez systému, peklo bez systému. Do palice se mi na věky věků vryla scéna s útokem žraloka, která díky kontrastu velice přesvědčivého gore a pohodičkové tropické utopie vytváří geniální atmošku soukromé apokalypsy.(16.1.2016)

 • Matty
  ***

  Pláž není tím nejlepším příkladem existenciálního dramatu. I přes jeho mnohovrstevnatost lze děj shrnout do jediné věty: Týpek hledající dobrodružství se zcela náhodou dostane na pozemský Ráj (tj. plno slunce, holek a konopí), kde zjistí že žádné místo nemůže za přítomnosti člověka existovat zcela bez konfliktů, následkem čehož mu začne harašit v mozkovně. Toť vše. Fanynky božského Letce ať si bod přidají a fanoušci Dannyho Boylea nechť si jej odeberou. 60% Zajímavé komentáře: A.Kesher, Tomesh(13.11.2005)

 • T2
  ****

  Rozpočet $50miliónovTržby USA $39,785,027Tržby Celosvetovo $144,056,873/80%/(7.8.2007)

 • AngelAngie
  *****

  Nemůžu si pomoct, ale kouzlo thajských pláží mi učarovalo natolik, že jsem vedle pokaždé, když film vidím .. a stejně tak, když slyším soundtrack, který bych mohla poslouchat denně pořád dokola!!! To už tak bývá, že každý máme za srdcovku zrovna film, kteří druzí příliš nevychvalují ..(21.5.2008)

 • Flipper
  ***

  Jedine krásna atmosféra filmu sa tu dá hodnotiť. Následné akčné vypätie medzi Capriom a pašerákmi sa mi do tohto filmu nehodilo. Keby tu boli šialené poviedky zo života pár členov na ostrove, plného trávy s trochou viac poetizmu ako akčnosti, hodnotenie by bolo určite lepšie. DiCaprio sa mi páčil viac v iných filmoch.(5.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace