poster

Pláž

 • USA

  Beach, The

 • Slovensko

  Pláž

Drama / Dobrodružný / Thriller

USA / Velká Británie, 2000, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • -bad-mad-wolf-
  ***

  Ráj bez systému, peklo bez systému. Do palice se mi na věky věků vryla scéna s útokem žraloka, která díky kontrastu velice přesvědčivého gore a pohodičkové tropické utopie vytváří geniální atmošku soukromé apokalypsy.(16.1.2016)

 • Legas
  odpad!

  Tak tohle ne, přátelé. Když se chce někdo trhnout od turismu na záhadně zapomenuté pláži, která jako by právě vypadla z katalogů nejluxusnějších zájezdů, které hlavní hrdinové (oblečeni jak na módní přehlídce a vybeveni odlakovači na nechty atd.) nesnášejí... S tímto námětem se nedá dělat absolutně nic. Ze začátku to vypadá, že si Danny Boyle dělal zálusk na další kultovku alá Trainspotting, ale šlápl úplně vedle. Zlatý Zemeckisův Trosečník.(26.3.2003)

 • Boogeyman
  ****

  Od knihy, která je téměř dokonalá se film dost liší, ale zachovává si atmosféru a to hlavně v části, kdy se "ráj" začíná hroutit! Leonardo mi ale do této role hodně nesedí a ač si ho vážím (protože Scorsese) tak tento film pro mě díky němu trpí. No a kapitolou samou prosebe je skvělá hudba, jak písničková, tak instrumentální.(22.4.2007)

 • Boss321
  ***

  Ani pořádně nevím, co si o tomhle snímku myslet. Ale vím určitě, že dlouho ve mě žádný film nevyvolal takové rozporuplné reakce. Do poloviny jsem si říkal, že je to prostě úžasné a uvažoval jsem i o pěti hvězdičkách. Ovšem ke konci se to vše začalo obracet a výsledné tři hvězdičky jsou při přihmouření obou očí, maximem co můžu udělit. Pro mne další film, ve kterém jsem se přesvědčil, že DiCaprio je výborný herec!(15.8.2009)

 • Djoker
  ****

  Komunita, která se vzdala života ve městech a jako svůj nový domov si vybrala džungli, to je pro mě velice zajímavé téma a musím jít s hodnocením vysoko. Perfektně vykreslený Ráj na Zemi. Na hudbu nemůžu zapomenout, i když ji tady chválí skoro každý a to právem. Leo je v Pláži přesvědčivější než v Titanicu, takže pro fanynky jasná volba.(30.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace