Extra život

Extra život

Romantický únos

Drama / Romantický / Komedie

Velká Británie / USA, 1997, 103 min

Když jsem poprvé četl movieho komentář, klepal jsem si na čelo, jenže jeho slova se mi při sledování Extra života nejednou vybavila. Ten střih, ta hudba... Jednoduchá věta, který jasně vystihuje celý snímek... Cameron Diaz je prostě úžasná, a její postava též, ony jsou vůbec všechny postavy velmi působivé a skvěle napsané, což skvěle funguje zejména na začátku, kdy příběh postupně graduje jak v napětí tak humoru, ale též na vrcholné scéně, kdy se hrdinové setkají s anděly. Bohužel ke konci snímek již sotva popadá dech a je značně nastavován, což se velice projevuje v jeho rytmu, která rychle uvadá. Posledních pár minut bylo nezajímavým utrpením, které znamená odtržení jedné hvězdičky. [TOP 19/6 80%](17.12.2006)

Dost zamotané a nerozmotané, ale dialogy svižné a režie zručná....(20.2.2003)

Trochu horší čtyři. Je to parádně ujetý a je jenom škoda, že je to tak nedotažený, stylově nejednotný, což je v tomhle případě ke škodě věci. Kdyby tenhle film natočili ve svým stylu bratři Coenové, byla by to kultovní záležitost jako vyšitá.(16.11.2006)

Danny Boyle je mimoriadne flexibilný režisér. Túto nadupanú šialenú romantickú komédiu s anjelmi zbožňujem. Cameron Diaz je na zožranie!(23.6.2012)

Páčilo sa mi to. Neviem presne prečo, ale páčilo.(16.9.2009)