Extra život

Scénografie:

Kave Quinn

Kostýmy:

Rachael Fleming

roztomile ujetá komedie,která má šmrnc,vtip a šarm:-)prostě danny boyle.náramně pobaví a sledovat ewana mcgregora je radost,herec je to prostě perfektní.chápu že ujetej styl humoru ne všem sedne,což dokazuje tak malé hodnocení,však pro mě jeto ten pravý šálek dobré kávy:-)(5.2.2010)

Ta režie, ta kamera, ta hudba, ty herci-ten styl!V kinech to byl sice propadák, ale je to vynikající.(7.7.2002)

Každý den nemůže být posvícení a každý film nemůže být Trainspotting, to ví už Danny Boyle asi dobře... Po takovém filmu se další projekt točí určitě těžko a očekávání bývají veliká, Boylemu se je bohužel podařilo naplnit jen z malé části. Trainspotting 2 se nekoná, jen velmi průměrná krimikomedie...(1.2.2007)

Výborný herci i celkem zajímavý nápad , ale jako celek to bohužel moc nevyšlo. Boyle pak taky už žádnou romantickou komedii nenatočil a to je jen dobře!(21.10.2008)

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů, na kterej bych moh koukat každou chvilku, má to děsně pohodovej příběh, skvělý duo Cameron Diaz a Ewan McGregor, který jsou pro sebe jak stvořený a ještě to je příjemně vtipný. Prostě super(13.12.2006)