Komisař Rex (TV seriál)

• EN název

Rex: A Cop's Best Friend

Krimi / Akční / Mysteriózní

Rakousko / Německo / Itálie, 1994, 119x45 min

Wolf Bachofner, Tobias Moretti, Fritz Muliar, Karl Markovics, Heinz Weixelbraun, Martin Weinek, Alexander Pschill, Rhett Butler, Reginald von Ravenhorst, Gedeon Burkhard, Elke Winkens, Agnieszka Wagner, Sabine Petzl, Kaspar Capparoni, Erwin Leder, Jan Sosniok, Veronica Ferres, Eva Haßmann, Franz Buchrieser, Volker Bruch, Jun Ichikawa, Aleksander Bardini, Simone Heher, Paulus Manker, Marián Labuda st., Dirk Martens, Christoph Luser, Hans Sigl, Klaus Händl, Julia Cencig, Maresa Hörbiger, Misel Maticevic, Tudor Chirila, Hary Prinz, Fritz Karl, Ursula Strauss, Sophie Rois, Grzegorz Emanuel, Thierry van Werveke, Christoph Waltz, Johannes Zeiler, Michael Ostrowski, Robert Hunger-Bühler, Nicholas Ofczarek, Marie-Christine Friedrich, Chris Pichler, Detlef Bothe, Robert Hoffmann, Elisabeth Lanz, Wolfgang Böck, Karlheinz Hackl, Ulrike Beimpold, Stefanie Dvorak, Johannes Zirner, Tatjana Alexander, Thomas Thieme, Saskia Valencia, Julian Weigend, Simon Verhoeven, Gunther Gillian, Miguel Herz-Kestranek, Mavie Hörbiger, Torben Liebrecht, Yevgeni Sitokhin, Michael Lesch, Manuel Witting, Erwin Steinhauer, Markus Hering, Karl Fischer, Laurence Rupp, Janek Rieke, Gerhard Zemann, Lambert Hamel, Lilian Klebow, Daniela Ziegler, Doreén Dietel, Jaromír Borek, Clelia Sarto, Krista Stadler, Cornelius Obonya, August Schmölzer, Alexander Strobele, Max Urlacher, Jenny Deimling, Jürgen Schornagel, Gerd Silberbauer, Max Herbrechter, Claudia Martini, Brigitte Karner, Birge Schade

• Lima

Pejsky mám rád, ale tvůrce téhle nudné, dementně-klišoidní sračky bych nakopal. Ale vlastně ne, mně jsou úplně lhostejní, stejně jako celá béčková produkce, se kterou nás obšťastňuje TV PRIMA. Haf!(20.4.2003)

• Tosim

Ten pes je debil a Stockinger byl větší držka než... Ale vážně. Tahat zvířátka kamkoli se to filmařům a televizářům zamane, aby ukázali pejsánka nebo kočičku, kteří tam ještě ke všemu nemaj žádnej význam a dílka by se bez nich obešla, mi připadne ubohé a trapné...(9.4.2003)

• Matty

1* za to, že jsem vydržel celou první sérii. S odstupem času se tomu sám divím. Zajímavé komentáře: Lima, Le_Chuck, Superpero, cheyene, Sveter(23.2.2005)

• Djkoma

Upřímně mam už seriálů s psy v hlavní roli celkem dost. Nemám rád neměcké seriály, které hodně přehánějí některé situace a detektiva poté naivně nechají utéct ze spáru smrti pomocí jeho věrného oře(samoždřejmě psa :)).(19.3.2005)

Tenkrát jsem na to koukal často a toho psa jsem měl hodně rád. Připomínal mi našeho psa, kterého jsme tenkrát měli. Ze začátku to bylo samozřejmě vcelku dobré...ale když mu zemřel první páníček...tak to šlo z kopce jak se psem tak i se seriálem. Ten pes byl prý nějaký baron a dokonce měl i nějaké jmění, ale nevim jak to s nim nakonec skončilo. Možná jeho potomci stálě točí v tehdá nejlepší rakouské kriminálce. (5/10)(5.10.2006)

• Superpero

Celej seriál je o tom jak policajtům pes žere housky se salámem.(24.8.2005)

• Dever

// Production Companies: Mungo-Film //(9.5.2011)

"Rex, prines! "Komisár Rex" bol zo začiatku (ako to už vo svete televíznej obrazovky chodí) obľúbený seriál. Svižné kriminálne príhody, sympatický hrdina a jeho komediálne ladení spolupracovníci (plus morbídny zamestnanec pitevne, ktorý, ak bolo najhoršie, ošetril aj živého pacienta, len nebol zvyknutý, aby mu do toho rozprával) a vlčiak, ktorého chcú mať doma aj tí, ktorí dobre vedia, že mačka je oveľa zaujímavejšie stvorenie. Avšak po vystriedaní Tobiasa Morettiho (to bolo rečí, že chce byť rešpektovaným filmovým hercom) nastúpilo rozčarovanie, opakovanie opakovaného, rutina, stereotyp a silený pokus o nefunkčný humor.(23.12.2004)

• B!shop

Tohle je prumer. Nejhorsi na tomhle je, ze se vzdycky nekdo dostane do pruseru a samozrejme to vse zachrani ten debilni pes.(1.2.2005)

• Marius

...a potom Rex hrdinským surfovaním po internete vypátral Bin Ládina.(16.9.2005)

5 / 10 Zabite ma, ale mne sa to celkom páčilo! Hlavne časti s Morettim ako charizmatickým komisárom Moserom - ani ďalší kolegovia neboli vyslovene zlí, ale už to nikdy nebolo ono. Je síce pravda, že z času na čas sa na sebe jednotlivé časti podobali viac, ako je zdravé, a dnes by ste ma k sledovaniu ďalších eskapád tejto policajnej grupy prehovorili len ťažko, no aj napriek tomu išlo o príjemný televízny seriál. Pravoverní zoofilovia lepiaci si plagáty s Rexom na stenu si môžu ešte jednu hviezdičku pridať.(15.1.2006)

• Lynn

První díly s Tobiasem Morettim byly ještě fajn, ale s přibývajícími řadami to šlo s kvalitou hodně z kopce.(29.1.2005)

• Hakha

Zpočátku se mě to velice líbilo, ale postupem času a měněním hlavních hrdinů výrazně ztrácí tempo a padá do céčkových seriálů. Ale i tak si jednu hvězdičku zaslouží... Intro: http://www.youtube.com/watch?v=6FCy1PvXuLc(12.1.2008)

• flanker.27

Jedna za psa (vlastně spíš za psy). Jinak si přiznejme, že tak stupidní zápletky by bez něj asi vůbec nikdo duševně zdravej nenatočil.(15.11.2005)

• Dragoni

První série byla nejlepší jak již napsal Woody , ovšem stejné scénáře a identické zápletky jsou střelou do prázdna.(22.2.2009)

• Segrestor

Co to jako má být? Pes je pomocník nějakého detektiva? Aha a já myslel, že zas koukám na výhnětek rakouské produkce, kde se jedná jen o plejádu neherců v křečích tak děsných, že ani ten proud, co mi jde do televize, se nevyplatí plýtvat. Zastavte to někdo.(20.7.2011)

• Le_Chuck

Ale ako reklama a vlčiakov je to úplne ideálne a nechcem vedieť koľko usoplených (nielen) nemeckých capartov dostalo po prvej sérii pod vianočný stromček malého chlpáča, plus nejaké tie žemle. 40%(25.9.2005)

Stále nemohu přijít na to, kde přišla tato seriálová legenda k takovému bídnému hodnocení... Tobias Moretti, Gedeon Burkhard, Karl Markovics, Reginald von Ravenhorst. Alias Richard Moser, Alexander Brandtner, "Štoki" a Rex. Seskupení sympatických kriminalistů, před kterými by se všichni lumpové měli mít na pozoru. Ale stejně většinu z nich dostal Rex:) Ukončení pátračky často završil nějakým svým mistrovským "aktem." Kvalita následujících dílů s novým komisařem a poté i komisařkou, už však začala značně upadat. Navíc, který nostalgický fanda by zapomněl na nezapomenutelnou úvodní znělku?:)(19.11.2011)

Dle meho nazoru docela povedeny serial - apson ze zacatku. Rex byl prima a Stockinger byl dobrej vul :) Posledn iserie staly ovsem za straou backoru.(7.9.2003)

Snad jediný německý filmový počin, kterému jsem ochotna dát víc než jednu hvězdičku. Samozřejmě díky Rexovi ;-)(28.7.2012)

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24