Nádherné mladé ženy s fantastickými postavami. Krásní svalnatí muži. Hodiny aerobicu, posilovny, šatny, sauny, bar. Všechno, co bychom mohli očekávat v každém moderním kalifornském sředisku pro zdraví. To naše je stejné, avšak poněkud se liší jeho podstata. Zde lidé necvičí, aby se cítili lépe. Zde umírají... (Multi Home Video)

ricci.s

Celkom fajn slasher. Nie je síce veľmi krvavý a vraždy boli dosť nenápadité, ale od druhej polovice sa sypali ako na bežiacom páse. Film má dve veľké výhody: Hudbu a prostredie. V hudbe sa často striedal rockové a popové šlágre 80. rokov. Hralo tu množstvo vyšportovaných sexy kočiek s peknými prsiami, čiže na scénky, kde pekne pokope cvičili aerobik v obtiahnutých oblečkoch, bola radosť pozerať. ()

EvilPhoEniX

Dlouhé vlasy, velké kozy, krásné zadky, špatná muzika a obrovská, nebezpečná SPONKA.. Těmihle slovy bych popsal tenhle smutný, špatný film. Mám rád slashery a viděl jsem jich stovky, ale tenhle bych zařadil na poslední příčku. Zápletka je z papíru a směšná, herectví je hnus a scénář je kompletně absurdní. Vražd je asi 30, ale všechny mimo záběr, všechny se uskuteční během 30 minut, kde mrtvoly padají ve stínu jak na běžícím páse, po přitom hraje otřesná muzika.. Katastrofa! Za vidění stojí pouze hezké holky, kterých zde bylo dost, ale to je na horor poněkud málo. 30% ()

JFL

Když zetkový sranec, tak jedině od Priora, jehož patlalství dosahuje až grandiózních úrovní a proměňuje klišé a stupiditu v zářivé brilianty. Jeho skloubení osmdesátkové módy aerobiku a health clubů se slasherem nechtěně odhaluje obludnost a grotesknost vyhrocené fetišizace těla. Zdejší postavy doslova tělocvičnou žijí, neboť tepláky, tílka, elasťáky, návleky a čelenky nosí také na ulici i doma. Jalové dialogy, všeobjímající topornost herců i inscenace a směšně překombinovaný scénář vytvářejí neprůstřelně konzistentní absurditu, která své publikum potěší, jako nic jiného. Inu, ideální titul pro Festival otrlého diváka a jeho hvězdnou tlumočnici Samanthu Bifidus, která se náležitě zhostila nejen nablblých dialogů, i četných songů a dala tak publiku další nezapomenutelný zážitek. ()

MM_Ramone

Slasher horror je špecifický subžáner horrorového filmu, ktorý je primárne zameraný na násilnú likvidáciu, vraždenie jednotlivých postáv. Ja som ortodoxným vyznávačom horrorovej kinematografie a slasher patrí medzi moje obľúbené žánre. Pozrel som si už mnoho snímkov z tejto kategórie. No vždy som rád, keď sa mi do rúk dostane titul, ktorý som ešte nevidel, a ktorý rozšíri moju slasher kolekciu. Tým pádom som sa hodne potešil, keď som objavil dnes už takmer zabudnutý snímok "Vražedný aerobic" (Killer Workout), ktorý v roku 1986 natočil režisér David A. Prior. Nie je to nič, čo by ma ohromilo alebo niečím originálnym prekvapilo. Je to len stará americká béčková vyvražďovačka z prostredia los angeleského športového fitness centra, v ktorom vyčíňa brutálny vrah. Dám tomu dve hviezdičky. ** ()

darkrobyk

Podle názvu by se mohlo zdát, že ty krásné děvečky se za doprovodu diska ucvičí k smrti, ale ne, od toho je tu maskovaný vrah s obří sichrhajckou. Na začátku je opékačka v solárku, což je asi nejlepší vražda, a pak už postavy kapají jako mouchy, ale žádné výživné gore se nekoná. A to došlo i na podříznutí krku. Jo, Italové, ti by ukázali nůž projíždějící střechou auta a hlavou pěkně v detailu. Takže OK, průměrný slasher, kde mi ze všeho nejvíce vadily nesympatické postavy. Alespoň že vše šťastně skončilo. Tedy chápu, že na podobnou hudbu se cvičilo, ale osmdesátá léta nabízela i v disku lepší kusy....tohle bylo otřesné. Jen titulní skladba, co lehce převzala motiv z Halloweenu, docela ušla. ()

pornogrind

Killer Workout je 80kovým Béčkovým slasherem kterej dokáže nalákat především na množství krásných žen a poměrně vysokej bodycount. Vražd je sice dost ale vyloženě explicitního násilí se divák nedočká. Vražedným nástrojem je povětšinou velká sichrhajcka což je možná originální ale né zrovna moc efektivní. Ani pointa filmu a motiv vraha na prdel nikoho nejspíš neposadí. Ale za mě jde o pohodovou 80kovou jednohubku které klidně ty 3slabší hvězdy dám. ()

hladass

Taková jednoduchá oldschool blbůska s mnoha pěknými ženami, na které se byla radost dívat a vysokým bodycountem... Proč ne... ()

Campbell

Slasher od Priora? To jsem si nemohl nechat ujít. Čekal jsem šílenost ale nakonec se mi dostala docela vážná kravina. Abych byl upřímný spíše jsem zklamaný. Ne film není rozhodně špatný jen je zbytečně nudný a třeba takový scény s posilováním mě extrémně nebavily. Krve tu nijak extra není a tak člověk prostě sedí a čeká na konec který taky nebyl nijak záživný. ()

Pedestrian

Upřímně nepochybuju, že v atmosféře kina Aero se simultánním dabingem by to bylo min. za 4*, ale takhle doma je to jen trash s povážlivě málo frontaly, zato se skvělejma osmdesátkama a občasnýma hláškama. Vrah se dá prokouknout hned na začátku, stačí jen trocha pozornosti. Nejlepší je, že navzdory všem těm vraždám se v tělocvičně stále vesele cvičí dál. :) 2,5* ()

Karamanlis

Pohodová osemdesiatková vyvražďovačka, odohrávajúca sa vo veľkom športovom centre, plnom vyšportovaných kočiek, frčiacich na aerobicu a svalovcov, závislých na činkách. Zábery na plné zadočky dobových fešánd v horlivom tréningovom nasadení potešia, rovnako ako občasné šatňové či sprchové scénky, alebo početné mordy, v ktorých vrah používa netradičnú slasherovú zbraň - veľkú zicherku. Killer Workout je jedným z prvých filmov béčkového režiséra a scenáristu Davida A. Priora, ktorý sa tu pokúsil aj o šokujúce rozuzlenie a za seba môžem povedať, že sa mu to svojim spôsobom aj podarilo. Do jednej z hlavných úloh pochopiteľne obsadil svojho brata - akčnú "skorohviezdu" Teda Priora, ktorý tu s radosťou predvádza svoje napumpované bicepsy a zhruba každú polhodinu si dá pästný súboj s nejakým iným fitnesákom :) ()

špaček421

A raz dva tři čtyři! Plukovník Hogan vyšetřuje vraždy páchané na sexy silikonových cvičenkách v posilovně a to prosím sponkou, Mike Danton se ochometá okolo, svádí vnadné cvičenky, vynáší odpadky a pere se s Fritzem Matthewsem, kterému k dokonalosti chybí jen useklá ruka, jíž by byl umlácen. Slasher od tvůrců Smrtelné kořisti nemohl dopadnout špatně. Nebo dobře, vyberte si. Já mám zábavně špatné filmy rád. ()

ARI50

Docela to zapůsobilo obří zicherhajska měla svůj učinek, sice bylo dost divné že při vraždách a mizení lidí se neustále cvičilo dal ženy měli šílené trikoty. ()

Zayl

Slasher z fitcentra, kde námahu cvičení chtivých návštěvníků ukončuje (ne)známý vrah. Používá velký spínací špendlík a své počínání zakončí slušným bodycountem. Nicméně mě jímá podezření, že celé to vraždění je tak nějak mimoděk, jelikož většinu času sledujeme aerobní cvičení a detailní záběry vysportovaných těl, přičemž nikoho neznepokojuje, co se děje v šatnách. V každém případě je to ale zábavné sledovat, má to skvělou atmosféru, dobře zvolenou hudbu a pěkné holky. ()

nirvanafan

Víc osmdesátkovej film, než je Vražedný aerobic, snad ani neexistuje. Je to strašná blbost, ale kouká se na to dobře a hlavně dialogy s policajtem jsou tak hloupý, až je to vtipný. ()

kaylin

Jsem si jistý, že se většinou najdou diváci, kterým se snímek „Vražedný aerobic“ nebude moc líbit. A asi jim to nebude mít ani za zlé, ale mě to jako osmdesátkový horor sedlo, je to relativně přímočaré, dějově jednoduché, i když je zde odhalení na konci. Všechno to do sebe nějak logicky sedne, ale pak je zde ještě skvělá hudba, která celý film provází, a ta mě teprve dostala. ()

K.B.L.

Zcela bez přemýšlení za 5!!! Pokud by šlo o komedii (jinak to brát ani nejde). Pokud bych to hodnotila jako horor, tak s čistým svědomím za odpad. Ale jak už mám ve zvyku, film hodnotím dle toho, jak jsem se u něj bavila a u tohodle královsky. Bylo mi umožněno ho shlédnout v rámci Festivalu otrlého diváka za simultánního překladu, kde se překladatelka vskutku vžívala do postav, včetně zpěvaček zpívající v rádiu inspirující songy, takže výbuchy smíchu napěchovaného sálu byly zcela na místě a vytvořily naprosto supr atmošku. ()

cariada

Skvělá vyvraždovačka, pěkný ženský a jedna pomstichtivá mrcha, která má mindrák, že je znetvořená. No jo když já nemám štěstí, tak ani nikdo jiný..... ()