poster

Vražedný aerobic

 • USA

  Killer Workout

 • anglický

  Aerobicide

 • Velká Británie

  Aerobi-cide

Horor

USA, 1986, 89 min

Režie:

David A. Prior

Scénář:

David A. Prior

Producenti:

David Winters
(další profese)
 • helljahve
  ****

  Pekné ženy, kopec vrážd, nečakané rozuzlenie.... Čo viac si priať? Len tie stupídne dialógy si mohli odpustiť.(20.11.2010)

 • Campbell
  **

  Slasher od Priora? To jsem si nemohl nechat ujít. Čekal jsem šílenost ale nakonec se mi dostala docela vážná kravina. Abych byl upřímný spíše jsem zklamaný. Ne film není rozhodně špatný jen je zbytečně nudný a třeba takový scény s posilováním mě extrémně nebavily. Krve tu nijak extra není a tak člověk prostě sedí a čeká na konec který taky nebyl nijak záživný.(9.12.2012)

 • ricci.s
  ****

  Celkom fajn slasher. Nie je síce veľmi krvavý a vraždy boli dosť nenápadité, ale od druhej polovice sa sypali ako na bežiacom páse. Film má dve veľké výhody: Hudbu a prostredie. V hudbe sa často striedal rockové a popové šlágre 80. rokov. Hralo tu množstvo vyšportovaných sexy kočiek s peknými prsiami, čiže na scénky, kde pekne pokope cvičili aerobik v obtiahnutých oblečkoch, bola radosť pozerať.(21.9.2010)

 • EvilPhoEniX
  **

  Dlouhé vlasy, velké kozy, krásné zadky, špatná muzika a obrovská, nebezpečná SPONKA.. Těmihle slovy bych popsal tenhle smutný, špatný film. Mám rád slashery a viděl jsem jich stovky, ale tenhle bych zařadil na poslední příčku. Zápletka je z papíru a směšná, herectví je hnus a scénář je kompletně absurdní. Vražd je asi 30, ale všechny mimo záběr, všechny se uskuteční během 30 minut, kde mrtvoly padají ve stínu jak na běžícím páse, po přitom hraje otřesná muzika.. Katastrofa! Za vidění stojí pouze hezké holky, kterých zde bylo dost, ale to je na horor poněkud málo. 30%(4.9.2013)

 • Andersis
  ****

  Původně za 3, ale ta skvělá těla mě nutí jít na 4 :)(12.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace