Vražedný aerobic

USA, 1986, 89 min

David A. Prior

David A. Prior

David Winters

Taková jednoduchá oldschool blbůska s mnoha pěknými ženami, na které se byla radost dívat a vysokým bodycountem... Proč ne...(26.12.2010)

Zcela bez přemýšlení za 5!!! Pokud by šlo o komedii (jinak to brát ani nejde). Pokud bych to hodnotila jako horor, tak s čistým svědomím za odpad. Ale jak už mám ve zvyku, film hodnotím dle toho, jak jsem se u něj bavila a u tohodle královsky. Bylo mi umožněno ho shlédnout v rámci Festivalu otrlého diváka za simultánního překladu, kde se překladatelka vskutku vžívala do postav, včetně zpěvaček zpívající v rádiu inspirující songy, takže výbuchy smíchu napěchovaného sálu byly zcela na místě a vytvořily naprosto supr atmošku.(16.2.2012)

Když zetkový sranec, tak jedině od Priora, jehož patlalství dosahuje až grandiózních úrovní a proměňuje klišé a stupiditu v zářivé brilianty. Jeho skloubení osmdesátkové módy aerobiku a health clubů se slasherem nechtěně odhaluje obludnost a grotesknost vyhrocené fetišizace těla. Zdejší postavy doslova tělocvičnou žijí, neboť tepláky, tílka, elasťáky, návleky a čelenky nosí také na ulici i doma. Jalové dialogy, všeobjímající topornost herců i inscenace a směšně překombinovaný scénář vytvářejí neprůstřelně konzistentní absurditu, která své publikum potěší, jako nic jiného. Inu, ideální titul pro Festival otrlého diváka a jeho hvězdnou tlumočnici Samanthu Bifidus, která se náležitě zhostila nejen nablblých dialogů, i četných songů a dala tak publiku další nezapomenutelný zážitek.(19.2.2012)

Původně za 3, ale ta skvělá těla mě nutí jít na 4 :)(12.6.2011)

Pekné ženy, kopec vrážd, nečakané rozuzlenie.... Čo viac si priať? Len tie stupídne dialógy si mohli odpustiť.(20.11.2010)