Vražedný aerobic

David A. Prior

David A. Prior

David Winters
  • Campbell

Slasher od Priora? To jsem si nemohl nechat ujít. Čekal jsem šílenost ale nakonec se mi dostala docela vážná kravina. Abych byl upřímný spíše jsem zklamaný. Ne film není rozhodně špatný jen je zbytečně nudný a třeba takový scény s posilováním mě extrémně nebavily. Krve tu nijak extra není a tak člověk prostě sedí a čeká na konec který taky nebyl nijak záživný.(9.12.2012)

Původně za 3, ale ta skvělá těla mě nutí jít na 4 :)(12.6.2011)

Pohodová osemdesiatková vyvražďovačka, odohrávajúca sa vo veľkom športovom centre, plnom vyšportovaných kočiek, frčiacich na aerobicu a svalovcov, závislých na činkách. Zábery na plné zadočky dobových fešánd v horlivom tréningovom nasadení potešia, rovnako ako občasné šatňové či sprchové scénky, alebo početné mordy, v ktorých vrah používa netradičnú slasherovú zbraň - veľkú zicherku. Killer Workout je jedným z prvých filmov béčkového režiséra a scenáristu Davida A. Priora, ktorý sa tu pokúsil aj o šokujúce rozuzlenie a za seba môžem povedať, že sa mu to svojim spôsobom aj podarilo. Do jednej z hlavných úloh pochopiteľne obsadil svojho brata - akčnú "skorohviezdu" Teda Priora, ktorý tu s radosťou predvádza svoje napumpované bicepsy a zhruba každú polhodinu si dá pästný súboj s nejakým iným fitnesákom :)(28.12.2010)

• EvilPhoEniX

Dlouhé vlasy, velké kozy, krásné zadky, špatná muzika a obrovská, nebezpečná SPONKA.. Těmihle slovy bych popsal tenhle smutný, špatný film. Mám rád slashery a viděl jsem jich stovky, ale tenhle bych zařadil na poslední příčku. Zápletka je z papíru a směšná, herectví je hnus a scénář je kompletně absurdní. Vražd je asi 30, ale všechny mimo záběr, všechny se uskuteční během 30 minut, kde mrtvoly padají ve stínu jak na běžícím páse, po přitom hraje otřesná muzika.. Katastrofa! Za vidění stojí pouze hezké holky, kterých zde bylo dost, ale to je na horor poněkud málo. 30%(4.9.2013)

• nirvanafan

Víc osmdesátkovej film, než je Vražedný aerobic, snad ani neexistuje. Je to strašná blbost, ale kouká se na to dobře a hlavně dialogy s policajtem jsou tak hloupý, až je to vtipný.(25.7.2012)

• - Natáčelo se v Los Angeles v Kalifornii. (Epistemolog)