Kovboj Bebop: Lovec odměn (TV seriál)

• Japonsko

Cowboy Bebop

Cowboy Bebop

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Drama / Komedie / Sci-Fi

Japonsko, 1998, 26x24 min

Vůbec nechápu, že mi trvalo deset let od vzniku tohoto skvostu, než jsem se k němu dostal. Ale lepší později než nikdy. Skvělá space opera.(18.11.2008)

Zvláštní směs až vykrádačka Lupina III., Space Cobry, Triguna a spousty dalšího. Hudební a vizuální stránka věci hodně dobrá.(21.8.2011)

Asi nej-- anime seriál, který jsem viděl. See you, Space Cowboy :)(24.9.2003)

Zdržel bych se nadšeného uctívání Bebopa jakožto nej anime ever, ale nejde mu upřít že má sakra dobrý styl a baví parádně s každým dílem. Horší je to s tím jak jsou ty jednotlivé díly provázané - tedy špatně - takže toho aby seriál mohl nějak hlouběji zasáhnout zajímavým kontinuálním dějem se tu nikdo moc nedočká... a to je na anime zkrátka podstandard. 8/10(4.9.2011)

Tento seriál je jedním z nejlepších anime, se kterými jsem měl zatím tu čest. Odehrává se v budoucnosti tohoto světa, vesmírné cestování je samozřejmostí a půlka sluneční soustavy je osídlena. Animace soubojů je lehce rozevlátého charakteru a je vskutku vynikající, stejně tak jako animace v celém seriálu. Hlavní hrdina je ležérní typ ve stylovém obleku, kterého si oblíbíte hned po první atmosférou nasáklé epizodě. Pár prostředních epizod seriálu je sice trochu slabších, ale fenomenální zakončení to více než vynahrazuje. Co však mě na tomto anime oslovilo zdaleka nejvíce, je soundtrack, který se skládá z bluesových a jazzový songů nejvyšší jakosti.(8.12.2008)