• k212
  **

  Děj - na nic, otřepané, hloupé... Nicméně práci Jaroslava Brabce za kamerou nelze než neocenit. Jasně a prostě to vyjádřil můj bratr: Ten film vypadá jako by ani nebyl českej! A právě za tím stojí ta úžasně nasnímaná krajina a barevnost, což ještě více umocňuje širokoúhlý formát. Takže po formální a technické stránce (a musím k tomu připočíst i výbornou hudba od Petra Maláska, zajímavé kostýmy a překvapivě dobrý zvuk) je ten film na naše poměry dost dobrý. A jistě je průhledně poplatný velkoformátovým romancím. Avšak co naprosto selhává je už zmíněný scenář a okoukané obličeje starých známých pana Trošky, která nemají co hrát a některé i neumí.(26.6.2003)

 • snaked
  **

  Pomeje celý v černém.... Grrrrrrrrraaaarrrghhhh!!! Je to zvíře... Je to zvíře!!! Pomóóóc!!!!(4.2.2007)

 • Houdini
  **

  Český Lev 2 : Kamera, Kostýmy + 2 nominace: Výprava, Hudba(6.9.2004)

 • Tosim
  *

  Já vám nevím, lidi. Už podle plakátu jsem poznal, který z hrdinů, na něž se budu za chvíli dívat, bude hodný a který zlý. Jasnovidectví? Ech, nic takového, to by totiž režisér nesměl být pro každé jen trošku zkušenější oko tak lehce odhadnutelný. 30%.(5.2.2003)

 • Dadel
  **

  Celovečerní telenovela s překvapivě slušnou výpravou a hudbou, ale i se stupidním scénářem a opravdu PŘÍŠERNÝMI hereckými výkony. Hlavně Pomeje připomínal spíš karikaturu, ale ostatní nebyli o moc lepší. V důsledku toho jsem u filmu několikrát dostal záchvat smíchu (např. pokaždé, když Pomeje promluvil:), takže dávám relativně dobré dvě hvězdičky:)(29.12.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace