• Chrustyn
  *

  Příšerná historická romance, kde jsou jediným plusem krásné exteriéry. Pomeje na tom zkrachoval ... dobře mu to, je to strašná konina s kvalitou venezuelských telenovel.(8.12.2016)

 • Jacinda
  odpad!

  Má to ohromný potenciál, ale to by se nejdřív někdo musel zbavit kuklice...(21.9.2010)

 • Shit
  *

  Zdeňku proč si to musel udělat, tohle sis mohl odpustit. Na to snad ani nemá cenu koukat, Troška zase hlavní role obsadil svými oblíbenci jako je Kuklová a Morávková, k nim hodil fakt drsnýho manžela Kuklový Jirku Pomaje a tim to úplně zazdil, ten je tam spíš pro srandu, než že by hrál. tenhle pokus zdeňka Trošky o něco jinýho než pohádku nebo komedii se vůbec nevyvedl, tohle naštěstí Troška zatim pochopil a vrátil se ke komediim, i když ne zrovna dobrým(22.9.2005)

 • Mi Nü-Chai
  *

  Chystala jsem se zrovna přepnout na DVD, když mě zaujal groteskní dialog, příslib slušné porce nechtěného humoru „Vy jste anděl.“ – „Ale já nejsem anděl, jsem jen obyčejná dívka a navíc chudá.“ Nicméně, tak zábavné, abych vydržela do konce, to nebylo. Kromě oněch nechtěných vtipů obsahuje Andělská tvář ještě pár positiv; jsou tu hezké kostýmy a záběry a docela pohledná hlavní hrdinka…no a to je tak všechno. Děj (on to není ani děj jako spíš několik špatně poslepovaných situačních výstupů) je debilní a herci vesměs strašní - nevím, zda vinou svou nebo režisérovou. Zejména v pomyjích se rochnící parodie na rozervaného romantika s tváří jihočeského burana je vážně nedostižná.(20.6.2011)

 • hellstruck
  ***

  Překvapivě já, kritik všeho českého, dávám tři lepší hvězdičky.Nevím,možná je to celkově tím napínavým příběhem,dřívější dobou,kostýmy.. ale mně se to líbilo.Líbil se mi ten nečekaný zvrat s Blažkem a Pomeje to taky zahrál hodně dobře.(28.11.2011)

 • - Rvačka mezi Raoulem (Filip Blažek) a Filipem (Jiří Pomeje) se objevila v televizi v Troškově filmu Kameňák 2 (2004). (fiLLthe3DD)

 • - Jaroslav Brabec získal Českého lva za Kameru. (M.B)

 • - Předlohou filmu byl román od Hany Marie Körnerové. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace