• Chrustyn

Příšerná historická romance, kde jsou jediným plusem krásné exteriéry. Pomeje na tom zkrachoval ... dobře mu to, je to strašná konina s kvalitou venezuelských telenovel.(8.12.2016)

• Jacinda

Má to ohromný potenciál, ale to by se nejdřív někdo musel zbavit kuklice...(21.9.2010)

• Shit

Zdeňku proč si to musel udělat, tohle sis mohl odpustit. Na to snad ani nemá cenu koukat, Troška zase hlavní role obsadil svými oblíbenci jako je Kuklová a Morávková, k nim hodil fakt drsnýho manžela Kuklový Jirku Pomaje a tim to úplně zazdil, ten je tam spíš pro srandu, než že by hrál. tenhle pokus zdeňka Trošky o něco jinýho než pohádku nebo komedii se vůbec nevyvedl, tohle naštěstí Troška zatim pochopil a vrátil se ke komediim, i když ne zrovna dobrým(22.9.2005)

• Mi Nü-Chai

Chystala jsem se zrovna přepnout na DVD, když mě zaujal groteskní dialog, příslib slušné porce nechtěného humoru „Vy jste anděl.“ – „Ale já nejsem anděl, jsem jen obyčejná dívka a navíc chudá.“ Nicméně, tak zábavné, abych vydržela do konce, to nebylo. Kromě oněch nechtěných vtipů obsahuje Andělská tvář ještě pár positiv; jsou tu hezké kostýmy a záběry a docela pohledná hlavní hrdinka…no a to je tak všechno. Děj (on to není ani děj jako spíš několik špatně poslepovaných situačních výstupů) je debilní a herci vesměs strašní - nevím, zda vinou svou nebo režisérovou. Zejména v pomyjích se rochnící parodie na rozervaného romantika s tváří jihočeského burana je vážně nedostižná.(20.6.2011)

Překvapivě já, kritik všeho českého, dávám tři lepší hvězdičky.Nevím,možná je to celkově tím napínavým příběhem,dřívější dobou,kostýmy.. ale mně se to líbilo.Líbil se mi ten nečekaný zvrat s Blažkem a Pomeje to taky zahrál hodně dobře.(28.11.2011)

• - Rvačka mezi Raoulem (Filip Blažek) a Filipem (Jiří Pomeje) se objevila v televizi v Troškově filmu Kameňák 2 (2004). (fiLLthe3DD)

• - Jaroslav Brabec získal Českého lva za Kameru. (M.B)

• - Předlohou filmu byl román od Hany Marie Körnerové. (HappySmile)