Noha Heleny Ružičkovej v lavori a ruka v pesť ako výstraha "Európa tras sa, lebo prichádzame my", je krásnym ukončením tejto skvelej trilógie. Ano skvelej trilógie. Ano skvelej trilógie. Ano skvelej trilógie. Sedliacka chechtačka, ktorá ma bavila aj na 10-ty krát. Mám sa hanbiť?(14.6.2005)

• Jara.Cimrman.jr

"Toho bohdá nebude, aby český jezeďák od stolu utíkal." Jídlo je samozřejmě důležité, ale tady se řeší ještě závažnější problém - nudistická pláž v Hošticích. Já tedy nemám absolutně nic proti erotice, nicméně nazí tlustokožci mi kazí chuť na jídlo i sex, takže musím konstatovat, že raději sníst mísu jahod nebo i dostat pár facek než tuto erotiku. Bohužel nejsem majitelem aprobace na to, abych hodnotil, zda se tato nahatá cesta do Evropy vydařila či nevydařila, ale přesto mě mrzí, že jsem se na ni vůbec vydal.(14.7.2016)

• Gilmour93

V pořadí třetí a tentokrát velice rafinovaný útok na nejnižší pudy českého diváka očekávaně zabral. Jedna oprýskaná hvězda za ty hvízdající italské karikatury v kabrioletu..(28.1.2009)

• salahadin

Jestli srovnáte tuhle místy hodně ujetou práskaninu s Kameňáky, musíte uznat, že má ještě "úroveň". Mé 2* berte trochu s rezervou. Objektivně by mělo být nižší, ale o objektivitu nejde, jde o subjektivní pocit diváka...a ten můj je vcelku ucházející. Stále jsou tu vtipy, které připomenou první dva díly a u nichž se vrcholně pobavíte. Ale mnohem více se do děje vkrádá nuda a tak trochu okatá maškaráda. Je možná dobře, že Troška tímto dílem skončil. Věty jako: "Táto, ty si se zul..." jsou stále skvělé, hlavně když je pronese Helenka Růžičková, která tento film společně s několika hereckými jistotami drží nad pomyslnou močálovitou hladinou.(12.1.2007)

• Wacoslav1

Čeká nás budoucnost o jaký se nám ani nesnilo! No to teda jo... Trapárna začátek v Itálii ještě ušel prostředek je plnej ptáků a kund a konec už je totálně uhozenej. No za pár jakž takž vtipů dám 20%(13.12.2014)