• igi B.
  *

  Úpal, rýma, masturbace... .-/ . . . Kurva troška novaták... .-( . . . No nic, zase nic, ale tak jsme se aspoň zase trošku zasmáli, že...(?) . . . Trošku!!! ... :o[(18.1.2008)

 • Le_Chuck
  ****

  Noha Heleny Ružičkovej v lavori a ruka v pesť ako výstraha "Európa tras sa, lebo prichádzame my", je krásnym ukončením tejto skvelej trilógie. Ano skvelej trilógie. Ano skvelej trilógie. Ano skvelej trilógie. Sedliacka chechtačka, ktorá ma bavila aj na 10-ty krát. Mám sa hanbiť?(14.6.2005)

 • cheyene
  ***

  Očividně nejslabší článek trilogie, který však má svá vtipná místa. Celou Troškovu sérii nehodnotím příliš kladně, avšak v porovnání s převážnou většinou dnešních komedií, je tohle ještě pořád solidní...snad proto 3* s přivřenýma očima.(12.10.2010)

 • - Scény z italské chovné stanice byly natáčeny v bývalém komplexu školy v přírodě ve Volyni. (Dan1510)

 • - Projíždějící Italové Bernardo (Martin Dejdar) a Vincenzo (Oldřich Kaiser) jeli v italském voze Fiat Ritmo Cabrio, vyráběném v letech 1978-1988. Miluna (Petra Pyšová) na konci filmu nasedá do Vicenzova vozu německé značky BMW E30 Cabrio, který z výrobní linky sjížděl v letech 1981-1994. (JARDAHONDA)

 • - Jiřina Jirásková údajně odmítla ve snímku hrát, nakonec byla přemluvena na tři natáčecí dny. Se slovy „já jako žena nějakého režiséra nebudu hrát v nějakých fekálních komediích“. Zapomenout ji to nemohla především Helena Růžičková, které její postoj vadil hlavně proto, že se za ní Zdeněk Troška postavil v době, kdy měla za minulého režimu distanc. (Olík)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace