• Radek99
  odpad!

  Zdeněk Troška se stejně jako tisíce českých turistů vydal na (scenaristickou lehce lechtivou) prázdninovou cestu do Itálie. Vyrazil z Hoštic a jako Venuše se mu zjevila hned na šumavských mokřadech vnadná Helena Růžičková. Hoštická Venuše. Taková masovka, ta cesta na Jadran. Jenom je škoda, že to byla jen cesta imaginární, filmová, a že tam Zdeněk se svou filmovou suitou nezůstal... (i když pana Vondrušky či Jirky Lábuse by byla škoda...) Ale ptejme se takhle: Co bude dál? Náměty zjevně nejsou vyčerpány... Slunce, seno a zoofilie?(11.7.2007)

 • AngelAngie
  **

  Třetí a nejhorší... ale stejně nesmrtelný.(13.7.2008)

 • Jacinda
  ***

  odraz českého venkova a myšlení. řekla bych, že většina lidí ten film nemá ráda, protože se ho bojí. odráží totiž jejich realitu.(16.5.2016)

 • JohnnyD
  odpad!

  V 90tych rokoch mnohí filmári a hudobníci v Československu mali značný problém vstrebať nárazovú dávku slobody. Zdeněk Troška to nerozchodil doteraz.(3.2.2013)

 • TheMaker
  *****

  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Nejlepší díl !!!! Česká klasika ! Krátce po revoluci ! Lidi dejte tomu lepší hodnocení ! Není to sice žádné geniální dílo, ale krásně to ukazuje tu dobu ........... ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::(5.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace