• Marigold

Zdenda Troška skoro v plné polní ladí na své budoucí mistrovské opusy. Pokud něco, pak tenhle film aspoň vytváří iluzi, že je opravdu filmem. Hodně mizerným, ale přesto filmem. Sémantika slova "košilatá" v podání Z. Trošky: jezeďácká debilita s několika odhalenými ňadry a pinďoury. Dobré jako antikoncepce... Sémantika slova "komedie" v podání Z. Trošky: humor pro mentálně méně zdatný skot. Dobré zejména jako lék proti zácpě.(15.4.2004)

• DaViD´82

Peklo již zná svou přesnou adresu: Hoštice. Nejhorší díl trilogie. Trošku od nejnižšího hodnocení zachraňuje pouze, že v době krátce po revoluci točili ostatní ještě větší kraviny na n-tou.(13.7.2004)

• igi B.

Úpal, rýma, masturbace... .-/ . . . Kurva troška novaták... .-( . . . No nic, zase nic, ale tak jsme se aspoň zase trošku zasmáli, že...(?) . . . Trošku!!! ... :o[(18.1.2008)

• - Jiřina Jirásková v tomto díle už hrát nechtěl a režisér ji musel doslova přemlouvat. (Drahoš)

• - V Hošticích je vybudované múzeum populárnej filmovej trilógie, v ktorom sa nachádza aj posteľ babičky (Valérie Kaplanová) na kolesách alebo Venciho (Broněk Černý) motorka. (Raccoon.city)

• - Scény v kuchyni Škopkových se točily v kulisách, protože dům byl mezitím přestavěn. (M.B)