• Jara.Cimrman.jr
  *

  "Toho bohdá nebude, aby český jezeďák od stolu utíkal." Jídlo je samozřejmě důležité, ale tady se řeší ještě závažnější problém - nudistická pláž v Hošticích. Já tedy nemám absolutně nic proti erotice, nicméně nazí tlustokožci mi kazí chuť na jídlo i sex, takže musím konstatovat, že raději sníst mísu jahod nebo i dostat pár facek než tuto erotiku. Bohužel nejsem majitelem aprobace na to, abych hodnotil, zda se tato nahatá cesta do Evropy vydařila či nevydařila, ale přesto mě mrzí, že jsem se na ni vůbec vydal.(14.7.2016)

 • dobytek
  odpad!

  Tak za tohle by měl Troška dostat kulku do hlavy. Většina scén z filmu je totálně na blití. Koukat na 300kg Růžičkovou v plavkách nebo na nahýho Lábuse opravdu neni moje gusto. A vůbec celý je to tak neuvěřitelně trapný a debilní, že to překonává oba předchozí díly dohromady.(30.4.2006)

 • DaViD´82
  *

  Peklo již zná svou přesnou adresu: Hoštice. Nejhorší díl trilogie. Trošku od nejnižšího hodnocení zachraňuje pouze, že v době krátce po revoluci točili ostatní ještě větší kraviny na n-tou.(13.7.2004)

 • Gemini
  odpad!

  Není trilogie jako trilogie....a když nám ji navíc komerční televize servírují s doslova "Železnou" pravidelností každého půl roku, je to běs, i když jde o normálně zábavnou věc....a to tahle Troškova historka není....(30.7.2003)

 • Niktorius
  *

  Megashit. Jézéďácká sračka vzniklá jen z povinnosti natočit jaké změny problěhly na slunci a v seně po sametové revoluci.....(9.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace