• choze
  ****

  "CO JE? ZAS ŇÁKEJ PRůSER?" Sérii SLUNCE, SENO... považuju za mimořádně kvalitativně vyrovnanou klasiku české lidové/buranské komedie. V trojce, na jejímž začátku se hlavní postavy podívají do Itálie a uzavře se tak kruh (komedie italské provenience tuhle sérii inspirovaly), je cítit značné podbízení se divákům v podobě erotického taháku a obsazení Dejdara a Kaisera, kteří se ale dle mého zcela míjí účinkem, ale pořád na to má. Na Helenu Růžičkovou a spol. je spolehnutí a opět tu padne několik geniálních hlášek. "JE TO HOLT BORDEL."(3.10.2007)

 • Anthony
  odpad!

  První díl byl docela vtipný, do dvojky se chvílemi již začala vkrádat určitá hysterie, toto je odpornost plná trapných a rádobylechtivých fórků. Možná, že v Hošticích byli nadšení, ale já nechci, děkuji. Už se nemůžu dočkat, až přijde Kameňák 8, a co natočit ještě pár dílů Slunce seno, pane Troško.(18.7.2003)

 • charlosina
  **

  Nejtrapnější díl z céle trilogie. Dvě hvězdičky za úsměv mojí babičky, který ji vyvstane na tváři pokaždé, když se na splavu objeví nahý Lábus, nebo když Cecilku křísí řada pindíků.(11.1.2008)

 • - Ve scéně, kdy jede Kelišová (Marie Švecová) s farářem (Luděk Kopřiva) na kole, zahrál obě postavy někdo jiný. Kelišovou zastoupil devatenáctiletý fotbalista a pana faráře řidič ze štábu. (dawe03)

 • - V Hošticích je vybudované múzeum populárnej filmovej trilógie, v ktorom sa nachádza aj posteľ babičky (Valérie Kaplanová) na kolesách alebo Venciho (Broněk Černý) motorka. (Raccoon.city)

 • - Marie Švecová, představitelka Kelišky, si přivezla do Itálie vlastní zásoby jídla na celý týden. Italskou kuchyni ochutnala jen jednou a poté se pozvracela, protože si myslela, že jsou v jídle mořské plody. Ze šoku utekla a musela ji přivézt policie. [Zdroj: revue.idnes.cz] (rakovnik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace