• gudaulin

Jedna z těch rádoby komedií z počátku 90. let, která zkoušela hranice, jakou míru nevkusu ještě český divák snese a jak má vypadat český komerční film. Celkový dojem: 10 %.(19.4.2009)

• Boss321

Tohle už byl hodně trapný pokus, který raději neměl vzniknout. Na předchozí dva díly nedám dopustit, ale tohle si mohl Zdeněk troška opravdu odpustit :(.........(1.12.2007)

• igi B.

Úpal, rýma, masturbace... .-/ . . . Kurva troška novaták... .-( . . . No nic, zase nic, ale tak jsme se aspoň zase trošku zasmáli, že...(?) . . . Trošku!!! ... :o[(18.1.2008)

• kulyk

Pyšová ukázala mléčné vaky. Dobrý. Tím bohužel skončil přínos pro kinematografii nejen z její strany, ale i ze strany celého díla. Autoritativním systémem zparchantělí vidláci vyjeli do Itálie. A jsou debilní. Zajeli i k rakušákům pro comp. Platí zlatým chrupem zinstantněného člena rodiny a kilčem s Klémou. Hi hi hi. Občas mají ,,erekce na slunci". No to mě poser mámo, to je hlína ty vole. No já fakt nevím. Kdyby Troška zůstal u režírování oper, které z duše nesnáším, pouštěl bych si je setsakra raději než tento pokus o sociologickou sondu do života českých venkovanů. A to jsem někde četl, že do Hoštic přijíždějí denně autokary s množstvím návštěvníků, lačných onoho zážitku spatřit na vlastní oči místo vzniku slovutné trilogie, popřípadě zahlédnout spěchající pozadí nějakého z místních statistů. Já bych tam pořádal safari s volnými loveckými lístky.(5.5.2012)

• Wacoslav1

Čeká nás budoucnost o jaký se nám ani nesnilo! No to teda jo... Trapárna začátek v Itálii ještě ušel prostředek je plnej ptáků a kund a konec už je totálně uhozenej. No za pár jakž takž vtipů dám 20%(13.12.2014)

• - Scény z italské chovné stanice byly natáčeny v bývalém komplexu školy v přírodě ve Volyni. (Dan1510)

• - Snímka sa stala druhým najnavštevovanejším a tretím najziskovejším filmom v českých kinách pre rok 1991. (Raccoon.city)

• - Ve scéně, kdy jede Kelišová (Marie Švecová) s farářem (Luděk Kopřiva) na kole, zahrál obě postavy někdo jiný. Kelišovou zastoupil devatenáctiletý fotbalista a pana faráře řidič ze štábu. (dawe03)