• Legas
  odpad!

  Třetí část senotrilogie je velice podobná trapným nováckým estrádám. Navíc už stejně nebylo z čeho těžit a nové postavy jsou natolik hloupé, že z těch se cokoliv těžit už vůbec nedalo.(7.4.2003)

 • Faidra
  odpad!

  Lidi, já jsem pro každou špatnost, ale všechno má své hranice. Prvnímu dílu trilogie přiznávám jistý díl snesitelnosti i zábavnosti, druhý se dá s jistým sebezapřením přežít, ale v případě odrazové plochy ke Kameňákům, jakou je trojka, si Troška už netrošku naběhl na vlastní a notně zahnojené vidle. Po tomhle mi bude jako vrchol vtipnosti připadat i scénka z našeho řeznictví, když tam naklusala jistá dáma a na čistě mužský personál vyblafla bez předchozího varování: "Máte prsa?"(24.7.2011)

 • Dr.film
  *

  První a zcela jasný náznak, kterým směrem se bude Troškova "umělecká tvořivost" v budoucích letech ubírat.Sice v tuhle dobu ještě žádný film typu Kamenák neexistoval, ale Slunce, seno,erotika k němu mají pořádně našlápnuto.(1.6.2004)

 • - Jiřina Jirásková údajně odmítla ve snímku hrát, nakonec byla přemluvena na tři natáčecí dny. Se slovy „já jako žena nějakého režiséra nebudu hrát v nějakých fekálních komediích“. Zapomenout ji to nemohla především Helena Růžičková, které její postoj vadil hlavně proto, že se za ní Zdeněk Troška postavil v době, kdy měla za minulého režimu distanc. (Olík)

 • - Jaroslava Kretschmerová, Martin Dejdar a Jiří Lábus se spolu zanedlouho opět sešli při dabování seriálu Simpsonovi (od r. 1988). Jaroslava Kretschmerová propůjčuje svůj hlas Selmě Bouvierová, Martin Dejdar Bartovi Simpsonovi a Jiří Lábus Marge Simpsonové. (funhouse)

 • - V Hošticích je vybudované múzeum populárnej filmovej trilógie, v ktorom sa nachádza aj posteľ babičky (Valérie Kaplanová) na kolesách alebo Venciho (Broněk Černý) motorka. (Raccoon.city)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace