• Radyo
  odpad!

  Ha ha ha ha ha!! To byla ukrutánská sranda!!!! Proboha, co to melu?? Jedna z největších blbostí v dějinách českého filmu, scénář a herecké výkony stojí za pár facek (asociace s druhým dílem) a jako celek si to nezaslouží nic jiného, než odpad. A i ten odpad bych ještě prohnal přes drtič odpadků, aby nás už nemohl otravovat...(30.12.2003)

 • sepp
  **

  Bohuzel nedustojne zakonceni docela dobre komedialni serie z konce "totáče".(4.9.2003)

 • bestlama
  *

  A tady dám dvě *. Za erotiku! :D(29.6.2010)

 • gudaulin
  odpad!

  Jedna z těch rádoby komedií z počátku 90. let, která zkoušela hranice, jakou míru nevkusu ještě český divák snese a jak má vypadat český komerční film. Celkový dojem: 10 %.(19.4.2009)

 • -bad-mad-wolf-
  **

  Troška nám tu už trošku začínal babovřeskovatět. Tam, kde první díly nabízely výborně zvolenou sestavu herců i neherců, tam se teď promenáduje řádka italských eskapád, o něž se stará afektované duo Dejdar/Kaiser. A tam, kde dříve byly karikatury škodolibých vesnických drben a buranů, tam jsou teď vyloženě zákeřní a nesnesitelní kreténi... Baví zdaleka nejmíň.(3.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace