• Legas
  odpad!

  Třetí část senotrilogie je velice podobná trapným nováckým estrádám. Navíc už stejně nebylo z čeho těžit a nové postavy jsou natolik hloupé, že z těch se cokoliv těžit už vůbec nedalo.(7.4.2003)

 • igi B.
  *

  Úpal, rýma, masturbace... .-/ . . . Kurva troška novaták... .-( . . . No nic, zase nic, ale tak jsme se aspoň zase trošku zasmáli, že...(?) . . . Trošku!!! ... :o[(18.1.2008)

 • Radyo
  odpad!

  Ha ha ha ha ha!! To byla ukrutánská sranda!!!! Proboha, co to melu?? Jedna z největších blbostí v dějinách českého filmu, scénář a herecké výkony stojí za pár facek (asociace s druhým dílem) a jako celek si to nezaslouží nic jiného, než odpad. A i ten odpad bych ještě prohnal přes drtič odpadků, aby nás už nemohl otravovat...(30.12.2003)

 • juta
  ****

  Závěrečný díl trilogie, který není zase až tak vtipný, jako předchozí dva díly, ale zase je to krásné rozloučení s Hošticemi a s jejich milými obyvateli. "Das is vénich, tho je málo!"(19.5.2012)

 • Faidra
  odpad!

  Lidi, já jsem pro každou špatnost, ale všechno má své hranice. Prvnímu dílu trilogie přiznávám jistý díl snesitelnosti i zábavnosti, druhý se dá s jistým sebezapřením přežít, ale v případě odrazové plochy ke Kameňákům, jakou je trojka, si Troška už netrošku naběhl na vlastní a notně zahnojené vidle. Po tomhle mi bude jako vrchol vtipnosti připadat i scénka z našeho řeznictví, když tam naklusala jistá dáma a na čistě mužský personál vyblafla bez předchozího varování: "Máte prsa?"(24.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace