• Legas
  odpad!

  Třetí část senotrilogie je velice podobná trapným nováckým estrádám. Navíc už stejně nebylo z čeho těžit a nové postavy jsou natolik hloupé, že z těch se cokoliv těžit už vůbec nedalo.(7.4.2003)

 • cheyene
  ***

  Očividně nejslabší článek trilogie, který však má svá vtipná místa. Celou Troškovu sérii nehodnotím příliš kladně, avšak v porovnání s převážnou většinou dnešních komedií, je tohle ještě pořád solidní...snad proto 3* s přivřenýma očima.(12.10.2010)

 • Jara.Cimrman.jr
  *

  "Toho bohdá nebude, aby český jezeďák od stolu utíkal." Jídlo je samozřejmě důležité, ale tady se řeší ještě závažnější problém - nudistická pláž v Hošticích. Já tedy nemám absolutně nic proti erotice, nicméně nazí tlustokožci mi kazí chuť na jídlo i sex, takže musím konstatovat, že raději sníst mísu jahod nebo i dostat pár facek než tuto erotiku. Bohužel nejsem majitelem aprobace na to, abych hodnotil, zda se tato nahatá cesta do Evropy vydařila či nevydařila, ale přesto mě mrzí, že jsem se na ni vůbec vydal.(14.7.2016)

 • gudaulin
  odpad!

  Jedna z těch rádoby komedií z počátku 90. let, která zkoušela hranice, jakou míru nevkusu ještě český divák snese a jak má vypadat český komerční film. Celkový dojem: 10 %.(19.4.2009)

 • igi B.
  *

  Úpal, rýma, masturbace... .-/ . . . Kurva troška novaták... .-( . . . No nic, zase nic, ale tak jsme se aspoň zase trošku zasmáli, že...(?) . . . Trošku!!! ... :o[(18.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace