• paascha

2 cival: spíš jako když se někdo pozvrací a všem to ukazuje, sakra:-(((22.6.2009)

• dobytek

Tak za tohle by měl Troška dostat kulku do hlavy. Většina scén z filmu je totálně na blití. Koukat na 300kg Růžičkovou v plavkách nebo na nahýho Lábuse opravdu neni moje gusto. A vůbec celý je to tak neuvěřitelně trapný a debilní, že to překonává oba předchozí díly dohromady.(30.4.2006)

• JohnnyD

V 90tych rokoch mnohí filmári a hudobníci v Československu mali značný problém vstrebať nárazovú dávku slobody. Zdeněk Troška to nerozchodil doteraz.(3.2.2013)

S odstupem času musím jednoznačně říct, že 3. díl by si zasloužil mnohem lepší hodnocení než zde má. Několik kultovních hlášek a spousta ukázaných pincků, kočičáků a koziček. Prostě erotika v tom nejlepším slova smyslu. Kelišová navíc neskutečně perlí a její hláška "Jdu blejt" zlidověla. Stejně jako 5 samyc.(26.2.2011)

Nejslabší díl trilogie, ale i tak se tu něco najde. Celkově vzato, do té doby než se vrátili z Itálie to šlo.(27.3.2005)

• - Obří housky a preclíky, které rozdává Italům hoštická sousedka po příjezdu na náves, upekl ve strakonické pekárně pan Miloslav "Pekař" Panuška, tehdejší švagr Broňka Černého, představitele Venci. Po skončení natáčení si celý štáb pochutnal. (brok1)

• - Marie Švecová, představitelka Kelišky, si přivezla do Itálie vlastní zásoby jídla na celý týden. Italskou kuchyni ochutnala jen jednou a poté se pozvracela, protože si myslela, že jsou v jídle mořské plody. Ze šoku utekla a musela ji přivézt policie. [Zdroj: revue.idnes.cz] (rakovnik)

• - Snímka sa stala druhým najnavštevovanejším a tretím najziskovejším filmom v českých kinách pre rok 1991. (Raccoon.city)