• Legas
  odpad!

  Třetí část senotrilogie je velice podobná trapným nováckým estrádám. Navíc už stejně nebylo z čeho těžit a nové postavy jsou natolik hloupé, že z těch se cokoliv těžit už vůbec nedalo.(7.4.2003)

 • TheMaker
  *****

  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Nejlepší díl !!!! Česká klasika ! Krátce po revoluci ! Lidi dejte tomu lepší hodnocení ! Není to sice žádné geniální dílo, ale krásně to ukazuje tu dobu ........... ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::(5.8.2008)

 • Faidra
  odpad!

  Lidi, já jsem pro každou špatnost, ale všechno má své hranice. Prvnímu dílu trilogie přiznávám jistý díl snesitelnosti i zábavnosti, druhý se dá s jistým sebezapřením přežít, ale v případě odrazové plochy ke Kameňákům, jakou je trojka, si Troška už netrošku naběhl na vlastní a notně zahnojené vidle. Po tomhle mi bude jako vrchol vtipnosti připadat i scénka z našeho řeznictví, když tam naklusala jistá dáma a na čistě mužský personál vyblafla bez předchozího varování: "Máte prsa?"(24.7.2011)

 • - Farář Otík (Luděk Kopřiva) dostal od mnichů z Itálie počítač Sharp MZ-5641. (Cheeker)

 • - Česká herečka Kateřina Lojdová, ktorá hrala inžinierku Gábinu Tejfarovú, sa dostala k svojej úlohe vďaka faktu, že jej matka v tej dobe žila so scenáristom filmu, Petrom Markovom. (dyfur)

 • - Jiřinu Jiráskovú (Hubičková) pred nakrúcaním tretieho dielu hnevalo, že mala ísť do Talianska. Tvrdila, že je tam veľká horúčava a odmietla tam cestovať. (Raccoon.city)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace