• Faidra
  odpad!

  Gott mit uns...(28.7.2007)

 • Sobis87
  odpad!

  Z prd*le hnus!(27.4.2009)

 • Jezinka.Jezinka
  **

  Honza s Markýtkou místo aby si užívali zaslouženého rodinného štěstí musejí řešit válku a únos dítěte. V rámci těch peripetií naučí Markýtka létat malého dráčka .... mein Gott, tak ten je tam taky.(24.8.2010)

 • bestlama
  odpad!

  Nevěřím českým pohádkam .. Jsou výjimky, ale tahle do toho nepatří ..(19.5.2009)

 • kingik
  **

  To, že se tahle pohádka pohybuje v černých číslech, je pro mě překvapením. Není totiž až tak hrozná, ale je dost nudná, nezáživná. Za pochvalu stojí kamera a kostýmy. Z hereckého hlediska je to naprosto přeplácané. Troška podlehl tehdejší trendy vlně obsazovat populární zpěváky do rolí králů a představitelů mocností pekelných. Ten první se tak moc soustředil na výraznou artikulaci, až to vyznělo směšně a ten druhý, jako kníže pekel moc strachu nenahnal, ale bizarní zážitek z jeho vystoupení se dostavil. Profesionální herci v rolích kladných či záporných nic neodflákli. Tahle pohádka sice neměla nijak chytlavý příběh, ani kouzlo (ostatně tím už současné pohádky dávno nedisponují), ale abych to viděl, jako nějakou vrcholnou tragédii v žánru českých pohádek, to tedy zase ne. Akorát mě pohádky prostě příliš nebaví a nechávají mě lhostejným. O téhle to platí rovněž a její černě číselný osud mě nechává chladným. 40%(23.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace