• nash.

Tak tohle už bylo vyloženě z Pekla neštěstí. Trapnost nad trapnost, které stlouká rakev dlouhým těžkými hřeby nejen obsazení (Hůlka, Gott), výkony herců (Laurinová,, Kuklová, Brabec) ale také podivně splácaný natahovaný scénář s trapnými dialogy a zcela nezvládnutá režie, která Troškovi hned v úvodu vyklouzla z rukou a už se mu ji nepodařilo chytit. Nemám averzi vůči Troškovi jako takovému, některé jeho starší věci se mi líbí, ale od druhého "sluncesena", kde je jasně patrný ten zlom (první polovina výborná druhá výrazně špatná), jsou jeho filmy čím dál horší a tohle utrpení bylo fakt pekelné.(9.3.2012)

Vyrůstala jsem na tom a miluju Markýtku!(28.4.2011)

• arachneuss

Cítim se blbě při pomyšlení, že když jsem to viděl ve třetí třídě na předpremiéře, tak jsem se bavil královsky.(2.8.2009)

• Jamal

jj dvojky se těžko dělají z příběhů bez děje, ale jak vidíme stále se o to někdo pokouší. (( ::(16.11.2005)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $311,460(11.1.2009)