• Sašenka165
  odpad!

  Trapnější pohádku byste hledali těžko...(24.12.2007)

 • igi B.
  *

  Zoufalá rutina, navíc tak laciná... Velký troškář semlel do svého čertovského kotlíku spoustu ingrediencí, ale vyvařil jen šlem a břečku. Ale zase - do pekel - rovnou do odpadu tečou u mistra (a v tučudlácké šašské kinomatlografii vůbec) jinčí kameňáky... Nu a tak s troškou štěstí se to dalo usedět a až pak spláchnout... :-/ - - - P.S. Navíc - jestli jste to trumberové nepochopili, zásadní důvod, proč vznikla tahle pičohádka a zde její odvar v dvojce, je jediný - udělat vejvar a pumpnout novoidní blbouny o nějaké ty chechtáky. Prostě za hodně peněz trošku pískání. A všichni mají pocit, že to je ta >kultůra< či co... V tomhle zdá se je mistr Mistr... ;o) - - - - - (Poprvé značně nesoustředěně, leč v šťastném nadhledu a z pekla dobrém rozmaru viděno 12.8.2008 na novácké trdlovizi, komentář zde jako mnohý - 13.8.2008)(13.8.2008)

 • AngelAngie
  odpad!

  Šimůnku, tak s tímhle ty nosíš nos navrch?(27.5.2008)

 • Allien.9
  ***

  Oproti prvnímu dílu výrazný propad. Všeho je víc. Víc křiku, víc intrik, víc draků, víc čertů, víc efektů, víc slabých vtipů..., ale aspoň větší porce Dory (+ hned 2x vtipně obsazený božský / ďábelský Kája) potěšila.;-)(10.6.2014)

 • Gemini
  *

  Já jsem to říkal - Princezna Ze Mlejna byla nejlepší, pak už to šlo do...pryč. A ani božský Gott a "skvělý" soundtrack to nezachrání, to fakt ani bohovi...(21.3.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace