poster

Tetsuo

 • japonský

  鉄男 TETSUO

 • anglický

  Tetsuo: The Iron Man

Drama / Horor / Sci-Fi

Japonsko, 1989, 67 min (SE: 69 min, Director's cut: 77 min)

Hudba:

Čú Išikawa
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kitano
  *****

  Obrazovo-zvukovy teror. Zazitok do konca zivota 10/10(15.2.2007)

 • Superpero
  odpad!

  Ne! Tohle neberu. Totální hnus a chaos v podávaný epileptických střizích. Nepochopil jsem o co tam šlo a přiznám se, že jsem se ani moc nesnažil. Po dvaceti minutách jsem to začal skipovat. Hlavní hrdina si nechává zdát sny jak ho kyborg-žena znásilňuje trubkou do prdele. Pak se změní taky na nechutnýho kyborga a rozmrdá (doslova) jí obřím vrtákem, který má místo penisu. Pak si tam nějak dává elektrošoky a řehtá se jak debil a pak už tam jen bojuje s nějakym dalšim kyborgem no děsná opravdu kolosální blbost. Je to účelově odporné a nechutné a jestli se to někomu líbí beru to jako pózerství. Ovšem rád si nechám vysvětlit význam toho filmu a klidně přiznám, že jsem netolerantní buran, když mi někdo dokáže vysvětlit o čem že to vlastně bylo.(29.11.2009)

 • psy.cho
  *****

  Neskutočne rýchle tempo, ktoré je ešte gradované perfektnou industriálnou hudbou. Vynikajúci kyber-punk s prvkami surealizmu. Tetsuo patrí medzi tie najväčšie bizarnosti a šialenosti čo som videl.(10.6.2011)

 • dr.horrible
  *****

  Jeden z najdivnejších filmov aké som kedy videl,pri ktorom ma napadajú iba dve možnosti ohodnotenia: najvyššie alebo najnižšie.Mňa to dostalo svojou originalitou (môžem bez váhania povedať,že erekcia ešte takýmto spôsobom vo filme použitá nebola) a šialeným čiernobielym spracovaním.Ked´ ale od filmu potrebujete hlavne dej a vadí vám surealizmus (vo veľkom množstve),vypnite to radšej už cez úvodné titulky(15.3.2012)

 • bassator
  ****

  V pomyslném žebříčku absurdních filmů které jsem kdy viděl by byl tento nejspíše na prvním místě a nevím jestli by ho kdy nějaký překonal. Shinya Tsukamoto není prostě normální. Zaplaťpánbůh zato... - 80%(17.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace