poster

Esmeralda (TV seriál)

 • Mexiko

  Esmeralda

 • Slovensko

  Esmeralda

Telenovela / Drama / Romantický

Mexiko, 1997, 137x45 min

 • Viktooorka
  *

  Důkaz toho, že dívky v útlém věku, nemají vkus :o)(4.4.2009)

 • Gemini
  odpad!

  Nejlíp to asi vyjádřil David Cinzano-Bianco Lister v Red Dwarfovi v jedné rozmluvě s Rimmerem a gelfem na přání - "Kdybys chtěla prožít zábavnější večer, moh bych tě vzít ven a prostřelit ti hlavu."(20.2.2003)

 • Radyo
  odpad!

  Odpadkový koš, plný plesnivějících zbytků jídla, vypadá vedle toho "skvostu" jako umělecké dílo. Nedopatřením jsem byl donucen shlédnout asi 2,5 dílu. Následků na psychice z toho "kulturního" zážitku jsem se nezbavil dosud. Podobnými "perlami" nás bohužel Nova zásobuje pravidelně, tohle je jen vrcholek ledovce, jenž je ale tak obrovský, že i ten legendární ledovec, který stál u zkázy Titaniku vypadá vedle něj jako kostka ledu ve sklence s whisky. "Je to zelené a naráží to zdí" - ano, i to je Esmeralda. A přesně tohle by se vám mohlo stát také, pokud budete tento, ale i jemu podobné výkvěty "novácké kultury" sledovat. Možná neoslepnete, ale bude vám z nich špatně, až zezelenáte a při klopýtání na záchod budete také vrážet do stěn. To, co vyvrhnete, bude vypadat bezesporu vábněji než to, co nabízí tento seriál.(17.2.2003)

 • Boss321
  odpad!

  Tady začalo mé pohrdání telenovelami.........(15.9.2007)

 • MM_Ramone
  *

  Je to rovnako blbá, nekonečná telenovela ako všetky podobné juhoamerické seriály. Naozaj veľmi zlé herecké výkony, nízky rozpočet, fušerská kamera, strih, dramaturgia aj réžia, nereálne naivný romantický námet, hlúpy scenár, príšerné dialógy a šibnuté monológy... Ukážka filmárskeho ignorantstva a neprofesionality. Také sú takmer všetky tieto importované telenovely, ktoré sa stali neodmysliteľnou súčasťou vysielania našich komerčných televízií. "Esmeralda" bola mojim prvým vážnejším kontaktom s týmto druhom filmárčiny. Bol to pre mňa nový zážitok. Nikdy pred tým som sa nestretol s takou rozťahanou, stupidnou zlátaninou, ktorá by bola navyše tak strašne mizerne natočená. Dám jej aspoň jednu hviezdičku, aj keď si ju vôbec nezaslúži. *(6.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace