poster

Esmeralda (TV seriál)

 • Mexiko

  Esmeralda

 • Slovensko

  Esmeralda

Telenovela / Drama / Romantický

Mexiko, 1997, 137x45 min

 • Trellíno
  odpad!

  Je zbytečný se nad telenovelama rozčilovat. Tim, že jim dám odpad se stejně nepřestanou natáčet a třeba budeme ještě jednou vzpomínat na telenovely, jako na perfektní druh zábavy. Kdo ví, co se ještě v televizi objeví.(18.2.2003)

 • MM_Ramone
  *

  Je to rovnako blbá, nekonečná telenovela ako všetky podobné juhoamerické seriály. Naozaj veľmi zlé herecké výkony, nízky rozpočet, fušerská kamera, strih, dramaturgia aj réžia, nereálne naivný romantický námet, hlúpy scenár, príšerné dialógy a šibnuté monológy... Ukážka filmárskeho ignorantstva a neprofesionality. Také sú takmer všetky tieto importované telenovely, ktoré sa stali neodmysliteľnou súčasťou vysielania našich komerčných televízií. "Esmeralda" bola mojim prvým vážnejším kontaktom s týmto druhom filmárčiny. Bol to pre mňa nový zážitok. Nikdy pred tým som sa nestretol s takou rozťahanou, stupidnou zlátaninou, ktorá by bola navyše tak strašne mizerne natočená. Dám jej aspoň jednu hviezdičku, aj keď si ju vôbec nezaslúži. *(6.10.2011)

 • flanker.27
  odpad!

  Intelektuální úroveň jihoamerických telenovel by se dal vyjádřit výrokem popisujícím hlavní děj několika (mnohdy i desítek) dílů: "Don José nepřijel."(15.2.2006)

 • - Spoiler: Krátce před poslední klapkou zemřel na selhání jater představitel Fermína Noé Murayama. Následovně při úvodních titulcích doplnil hercovo jméno i křížek. Všechny hlavní scény však stihl natočit, jen konec museli tvůrci trochu upravit a neplanovaně nechat zemřít i jeho postavu. Původně se měl účastnit i návratu Esmeraldy (Leticia Calderón) do Casa Grande a její svatby. (Agatha)

 • - V Maďarsku sa zbierali peniaze na operáciu Esmeraldiných očí. (matthew.17)

 • - Natáčelo se od 5. května 1996 do 31. října 1997. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace