poster

Láska přichází zvolna (TV film)

 • USA

  Love Comes Softly

 • Slovensko

  Tichá láska

Romantický / Western / Drama

USA, 2003, 88 min

Předloha:

Janette Oke (kniha)

Kamera:

James W. Wrenn

Producenti:

Kevin Bocarde

Střih:

Colleen Halsey
(další profese)
 • Ellise
  ***

  I když je Katherine Heigl sympaťačka a představitelka malé Massie podává uvěřitelné výkony, přišlo mi to herecky nedotažené. A bylo to možná proto, že mezi hlavními postavami nebyla vidět (podle mě) žádná chemie a místy Dale Midkiff přehrával. Atmosféra je ale hezká, celé to prostředí je jiné, než můžeme vidět v ostatních filmech, ale každopádně scénář, jehož obsahem je říjen, listopad, prosinec, leden, únor...a pořád to samé začíná být zachvíli nudný. Takže já to vidím na čistý průměr.(25.1.2011)

 • Gurtha
  **

  Od začátku mě tížily mučivé otázky typu, kde Marty vzala vejce na lívance, když již rok putovala divokým západem bez slepice. Navzdory všemu jsem však vydržela do konce a nemyslím si, že by tento film měl potenciál někoho urazit, i když osobně v této tematice dávám přednost snímku Sarah prostá a neuvěřitelná, který podává dané téma realističtěji.(15.3.2012)

 • Triny
  ***

  hmm, strášně předvídatelné, chvílemi kýčovité, ale sem tam i trocha ne úplně okázalé romantiky.. takový velkýýý průměr..:/:)(22.1.2011)

 • Hedka
  ****

  Ideálny rodinný film na nedeľné popoludnie. Áno, je priehľadný a pre niekoho možno gýčový, či nasladlý, ale je o samých pozitívnych a dôležitých veciach: o kráse a sile rodiny, o láske, porozumení, o dôvere Bohu, o stratenom šťastí... Ideálna protiváha niektorých akčných trhákov súčasnosti .... Možno rozprávka (nielen) pre dospelých, ale občas VEĽMI potrebná. To aby sme nezabúdali na to podstatné...(4.9.2011)

 • made1
  ***

  Nebylo to zas tak zlé, pokud nečekáte, že půjde od oskarový film.(4.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace