Láska přichází zvolna (TV film)

Love Comes Softly

Janette Oke (kniha)

James W. Wrenn

Kevin Bocarde

Colleen Halsey

I když je Katherine Heigl sympaťačka a představitelka malé Massie podává uvěřitelné výkony, přišlo mi to herecky nedotažené. A bylo to možná proto, že mezi hlavními postavami nebyla vidět (podle mě) žádná chemie a místy Dale Midkiff přehrával. Atmosféra je ale hezká, celé to prostředí je jiné, než můžeme vidět v ostatních filmech, ale každopádně scénář, jehož obsahem je říjen, listopad, prosinec, leden, únor...a pořád to samé začíná být zachvíli nudný. Takže já to vidím na čistý průměr.(25.1.2011)

• Gurtha

Od začátku mě tížily mučivé otázky typu, kde Marty vzala vejce na lívance, když již rok putovala divokým západem bez slepice. Navzdory všemu jsem však vydržela do konce a nemyslím si, že by tento film měl potenciál někoho urazit, i když osobně v této tematice dávám přednost snímku Sarah prostá a neuvěřitelná, který podává dané téma realističtěji.(15.3.2012)

hmm, strášně předvídatelné, chvílemi kýčovité, ale sem tam i trocha ne úplně okázalé romantiky.. takový velkýýý průměr..:/:)(22.1.2011)

Ideálny rodinný film na nedeľné popoludnie. Áno, je priehľadný a pre niekoho možno gýčový, či nasladlý, ale je o samých pozitívnych a dôležitých veciach: o kráse a sile rodiny, o láske, porozumení, o dôvere Bohu, o stratenom šťastí... Ideálna protiváha niektorých akčných trhákov súčasnosti .... Možno rozprávka (nielen) pre dospelých, ale občas VEĽMI potrebná. To aby sme nezabúdali na to podstatné...(4.9.2011)

Nebylo to zas tak zlé, pokud nečekáte, že půjde od oskarový film.(4.2.2011)