Láska přichází zvolna (TV film)

Love Comes Softly

Janette Oke (kniha)

James W. Wrenn

Kevin Bocarde

Colleen Halsey

je to taká jednoduchá "rosamunda Pilčer" vo westernovom podaní, uhladení herci a herečky, žiadne strasti, vrásky, žiadna špina, jednoduchý - priamy dej, skrátka sladká romantika určená citlivým srdiečkam dievčeniec a mám, túžiacim troška po relaxe a snívaní. napriek mnohým nedostatkom dávam štyri body nech si to naše mamy a babky užijú, a tá malá Bartusiak bola fajn. Film odporúčam najmä milovníkom kresťansky ladenej filmovej tvorby.(21.1.2015)

• rikitiki

Zas další film z Divokého Západu, kdy jsou všichni vymydlený dorůžova, vyžehlený a zoubky mají jako perličky. A stejně hladce a sterilně plyne i příběh. Na začátku sice mladá naivka ovdoví, ale pak už je to vlastně procházka údolím žlutých růží. Naučí se vařit, starat o dítě, bez problémů zvládne tuhou zimu, kdy se nedá vyjít na krok, když shoří stodola, nic se neděje, postavíme novu, porodí bez potíží jen s pomocí manžela a mezitím přijde láska tak zvolna, že si ji nikdo nevšimne. Ani divák /23.1. 2011/(23.1.2011)

Ideálny rodinný film na nedeľné popoludnie. Áno, je priehľadný a pre niekoho možno gýčový, či nasladlý, ale je o samých pozitívnych a dôležitých veciach: o kráse a sile rodiny, o láske, porozumení, o dôvere Bohu, o stratenom šťastí... Ideálna protiváha niektorých akčných trhákov súčasnosti .... Možno rozprávka (nielen) pre dospelých, ale občas VEĽMI potrebná. To aby sme nezabúdali na to podstatné...(4.9.2011)

Nebylo to zas tak zlé, pokud nečekáte, že půjde od oskarový film.(4.2.2011)

• Gurtha

Od začátku mě tížily mučivé otázky typu, kde Marty vzala vejce na lívance, když již rok putovala divokým západem bez slepice. Navzdory všemu jsem však vydržela do konce a nemyslím si, že by tento film měl potenciál někoho urazit, i když osobně v této tematice dávám přednost snímku Sarah prostá a neuvěřitelná, který podává dané téma realističtěji.(15.3.2012)