Láska přichází zvolna (TV film)

Love Comes Softly

Tichá láska

Romantický / Western / Drama

USA, 2003, 88 min

Předloha:

Janette Oke (kniha)

James W. Wrenn

Žádná velká hrůza. Vztah mezi hlavními postavami je ale poněkud nedotažený a jakákoliv přitažlivost mezi nimi vidět není. Zajímavé je, že víc funguje linie vztahu mezi Marty a Missie, než mezi Marty a Clarkem :) Dle mého názoru se mohli oba mužští představitelé ve svých rolích vyměnit a dopadlo by to lépe.(4.9.2011)

hmm, strášně předvídatelné, chvílemi kýčovité, ale sem tam i trocha ne úplně okázalé romantiky.. takový velkýýý průměr..:/:)(22.1.2011)

Ideálny rodinný film na nedeľné popoludnie. Áno, je priehľadný a pre niekoho možno gýčový, či nasladlý, ale je o samých pozitívnych a dôležitých veciach: o kráse a sile rodiny, o láske, porozumení, o dôvere Bohu, o stratenom šťastí... Ideálna protiváha niektorých akčných trhákov súčasnosti .... Možno rozprávka (nielen) pre dospelých, ale občas VEĽMI potrebná. To aby sme nezabúdali na to podstatné...(4.9.2011)

• Gurtha

Od začátku mě tížily mučivé otázky typu, kde Marty vzala vejce na lívance, když již rok putovala divokým západem bez slepice. Navzdory všemu jsem však vydržela do konce a nemyslím si, že by tento film měl potenciál někoho urazit, i když osobně v této tematice dávám přednost snímku Sarah prostá a neuvěřitelná, který podává dané téma realističtěji.(15.3.2012)

TIPseznam dalších křesťanských filmů.(23.10.2014)