poster

Anatomie pekla

 • Francie

  Anatomie de l'enfer

 • USA

  Anatomy of Hell

 • Austrálie

  Anatomy of Hell

 • Kanada

  Anatomy of Hell

 • Velká Británie

  Anatomy of Hell

Drama / Erotický

Francie / Portugalsko, 2004, 80 min

Předloha:

Catherine Breillat (kniha)

Scénář:

Catherine Breillat
(další profese)
 • bouncer
  odpad!

  Romanci X jsem od této režisérky strávil jen s velkými obtížemi, ale stejně jsem si nedal řícta podíval se na další "skvost"...no a tohle je opravdu ještě horší. Bože tak nudné, rádoby šokující. Ani nevím jestli si ten film na něco snaží hrát nebo opravdu měl být tak hloupý...(11.8.2006)

 • !RedruM
  **

  Prednáška jednej uplakanej feministky. Je to vysoko uvedomelý shit. Niesom si istý, zda či pointe vôbec rozumejú samí tvorcovia. Takže neviem, čo s tým mám robiť, ak sa polovicu filmu pozeráte na jednu chlpatú francúzsku a druhú-počúvate fakt "uvedomelú" konverzáciu, čo nič nehovorí. Ale až tak zlé to nebolo, prestrihať to na kraťas, tak potenciál by tu bol.(4.11.2013)

 • sinp
  ***

  O co tu běží? Mohl bych odevzdaně přiznat, že jsem nepochopil, že to bylo zřejmě nad mé síly. Jenže to by mě tahle kusovka Catherine Breillat nesměla tak naštvat. Filmem nepoznamenaného diváka by zřejmě napadlo, že dávám nejnižší rating za jakousi upachtěnou nechutnost. Chyba lávky, byť odvrácená strana sexuality je zde poměrně výživné téma s velkou mírou modifikace. Pravé peklo je tón. Tohle plácnutí do vody se totiž tváří jako těžká art vychytávka pouze pro zvané. Proslulý Siffredi dochází v deníkovém konceptu do odlehlého domu jakési filozofky života a ženského údělu. Zatímco Rocco znuděně sedí na pohovce a zírá do prázdna, naše milá zatím plete páté přes deváté o dějinné nemožnosti seberealizace a tak podobně. Trapas. Její "chvíli nářky/chvíli chtíč" jsou dlouhou dobu bez odezvy, až ke konci Rocco poněkud "změní názor" a vyústění má být zřejmě pravou pomstou obou pohlaví. Ehm, dost trapné. Nic proti invencím v erotickém žánru. Ale tyhle nekonečné povídánky, co nikam nevedou, uráží podle mého v první řadě ženy. A to musí být zvlášť pro ženu režisérku opravdová prohra. P.S. - po letech viděno znovu s neobvyklým výsledkem. Najednou si opravdu nejsem jistý, kdo prohrál... I když režisérka to zaručeně není. Zvednuté hodnocení, komentář původní, byť zdaleka nevyjadřuje dnešní postoj. Ale zaslepenost každého někdy potká;)(3.7.2010)

 • jajinka
  odpad!

  Nechutná nevkusná kravina.. vydržela jsem se koukat po to, co malý chlapec vzteky rozdupal mrtvé vylíhlé ptáče..(8.2.2006)

 • iamek
  odpad!

  Nechutné, zvrhlé, odporné. Fuj. Málem jsem se u toho pozvracel.(21.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace