Anatomie pekla

Předloha:

Catherine Breillat (kniha)

Catherine Breillat
  • bouncer

Romanci X jsem od této režisérky strávil jen s velkými obtížemi, ale stejně jsem si nedal řícta podíval se na další "skvost"...no a tohle je opravdu ještě horší. Bože tak nudné, rádoby šokující. Ani nevím jestli si ten film na něco snaží hrát nebo opravdu měl být tak hloupý...(11.8.2006)

• paascha

Pseudointelektuálské ženské pojetí a totální neumění dělají z tohoto nudného paskvilu nekoukatelnou nudu. Možná je to tím, že je to francouzský film, který již delší dobu prožívá totální pád do bahna nevkusu - stejně jako český:-( Inu, ze 60. let se dlouho sát nedá. Jednu hvězdičku dávám za pokus o legraci...motyčka, ptáče, čaj :-))(11.4.2006)

• darkrobyk

Čekal jsem neotřelou psychologickou sondu do duší dvou jedinců. Současně jsem byl připraven na ostrý sex, když hlavní roli obsadil R.Siffredi. Pořádně se nedostavilo ani jedno. Nemastné, neslané a nekonečně nudné. Kdejaký experimentální film ze 60.let se dostal mnohem dál. Kdyby alespoň forma byla objevná, když už obsah za moc nestojí.(23.8.2010)

• fantoci

Tento snímek se dle tvrzení některých recenzistů dá do klasického hodnocení těžko zařadit. Asi tomu tak skutečně je. Dějově je film chudý. Patří mezi snímky, které bourají hranici mezi pornem a klasickou filmovou tvorbou.(18.6.2006)

Tak nák nevím jak hodnotit? Jestli to hodit do odpadu a nebo naopak vyzvednout. Neviděl jsem to celý ,ale většina to byla. Probudil jsem se v noci a projel programy a narazil na nahou ženskou ,tak jsem čekal co z toho vyleze a nevěřícně jsem kroutil hlavou. Čemu všemu se říká umění a co už hraničí s perverzností. A co vlastně ve filmu ukázat co už né. A tady jsou scény jak v pornu. A v mnohém i horší viz tampon a sklenička. Či soulož ,když má žena mentruaci a vše je vidět ,je dost nechutné a šokující. Myslím že tenhle film by v celoplošné tv asi nerošel.(24.11.2008)

• - Amira Casar měla v erotických scénách svojí dablérku. (Indy21)

• - Režisérka Catherine Breillat napsala roli muže speciálně pro Rocca Siffrediho. (Cheeker)