Kokosy na sněhu

Studená jazda

Kokosy na snehu

Dobrodružný / Komedie / Sportovní

USA, 1993, 98 min

Pro mě jasně nejlepší film od Walta Disneye. Sympatický příběh o jamajských bobařích, kteří si něco dokázali a nemusí se za to vůbec stydět. Film je natočen s cítem pro vtip i silnější scény. Konec je trochu vypjatý, ale přesto pěkný, typický pro Disneyovky. Kouknu se na ten film znova a rád. John Candy zde hraje jednu z jeho nejlepších rolí. Musím dát 5 *, protože tohle byl film mého mládí a mám ho rád i dodnes. --- Viděl si Švýcary, že by se prali? Viděl si Švýcary chlastat a blbnout a vůbec? – Taky je ale nevidíš že by se někdy smáli. Mám dojem že kdyby nějakej Švýcar zakopnul o nějakou holku řekne: eins, zwei, drei a přejede ji bobem.(9.8.2006)

Soundtrack Hans Zimmer a Nick Glennie-Smith: 1. Wild Wild Life ,2. I Can See Clearly Now ,3. Stir It Up ,4. Cool Me Down ,5. Picky Picky Head ,6. Jamaican Bobsledding Chant ,7. Sweet Jamaica ,8. Dolly My Baby ,9. Love You Want ,10. Countrylypso ,11. The Walk Home(10.5.2011)

Sanko, seš mrtvej, jo "vole". Neodolatelné a nezapomenutelné hlášky a humor.(1.12.2007)

Milá komedie, kterou si sobotní odpoledne rozhodně nezkazíte.. :-))(13.12.2009)

Kurva lidi, tohle je nezapomenutelná klasika se skvělými hláškami, která pobaví každého ! Ano ! I to toho největšího intouše/teplouše tady ! 99% !(9.12.2007)