Kokosy na sněhu

Studená jazda

Kokosy na snehu

Dobrodružný / Komedie / Sportovní

USA, 1993, 98 min

Čtveřice osmahlých zimních olympioniků mne baví pod rozpáleným sluncem, v mrazáku, ve vaně i v ledovém korytu. Mých pět hvězd přesto nedává za normální povětrnostní situace žádný smysl, ale já jsem ovlivněný uragánem způsobeným nadšeným smíchem našlapaného sálu při dávné premiéře tohoto snímku a to mi nedovoluje žádnou pěticípou ubrat z tehdejšího stoprocentního zážitku.(11.9.2011)

"Někteří lidi nevěří, že jamajskej bob zvítězí.Ve předu je Denis a za ním Junior, Yul a Sanka... Vyhraje Jamajka." / "Myslím, že kdyby Švýcar viděl pěknou holku, řekl by: Ein, zwei, drei... a přejel by ji bobem."/ Irv: "Bob je v celku jednoduchá věc". Černoch v hledišti: "To je hajzl taky!... xD A to je jen zlomek kultovních hlášek z tohoto filmu mého dětství, hlavně z nostalgie musim dát 5*.(18.8.2012)

Milá komedie, kterou si sobotní odpoledne rozhodně nezkazíte.. :-))(13.12.2009)

S pravidelným opakováním v TV 3x do roka začíná být člověk alergický i na upoutávky k tomuto filmu, ale proč nepřiznat, že napoprvé se mi to líbilo moc a ani napodruhé nebyly "Kokosy" špatné. Dobrá komedie, pokud jste ji ještě neviděli. 75%(30.3.2009)

On ten jamajskej bob opravdu kdysi startoval a skončil až na olympiádě v 1994 v Norsku. Zpátky k filmu, jedná se o příjemnou rodinnou rábavu, kdy si parta Jamajčanů usmyslí že se za každou cenu dostanou na olympiádu a jediná šance, kterou mají je zrovna zimní olympiáda v Calgary. Co na tom že sníh a led nikdy neviděli.(18.5.2007)