poster

Já, robot

 • USA

  I, Robot

 • Německo

  I, Robot

 • Slovensko

  Ja, robot

Sci-Fi / Akční / Mysteriózní / Thriller

USA / Německo, 2004, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • brit84
  ***

  Na tento film jsem slyšel vcelku chválu - hodně akce, hodně triků. Od začátku je jasné, že ve sci-fi filmu je možné mnohé. Ale myslím, že i v tomto případě by si film měl udržet jakýsi ráz reality. Vše jsem překousl, ale závěrečný souboj s počítačem a roboty, kdy Smith přeskakuje z lávky na lávku, aniž by spadl a ještě u toho zvládá bojovat... To na mě byla příliš silná káva.(21.5.2008)

 • J*A*S*M
  ***

  Strašně mi vadí, když se z potenciálně myšlenkově hlubokého filmu udělá jednoduchý akční výplach, který má jen jeden úkol - pobavit. Asi budu v menšině, ale já se u takovéhoto tématu primárně bavit prostě nepotřebuju. Navíc všude čtu samou chválu na triky ... mne ta všudypřítomná do očí bijící digitálnost naopak hrozně lezla na nervy. Předčil ji jen Will Smith v hlavní roli, jehož v té typické coolové póze nesnáším. Proyas svou výtečnou režií zachraňuje co se dá, takže se mi na I, Robot koukalo dobře, k závěru jsem byl dokoce i v napětí... ale raději bych to holt viděl zpracováno jinak. Když si představím, jak dopadne Asimovova Nadace v rukou Emmericha, je mi do pláče.(30.6.2009)

 • KevSpa
  *****

  Nečekala jsem od filmu vůbec nic a dostalo se mi inteligentní sci-fi s mnoha výbornými akčními scénami, velmi slušnými dialogy i hláškami a takřka bezchybnými triky. Snímek má naprosto skvělou atmosféru a Will Smith je cool!(10.8.2004)

 • Hal_Moore
  *****

  Nejlepší sci-fi film, který byl natočen na počátku třetího tisíciletí. Dobře odvedená práce. Předvedl se jak režisér, tak všichni herci (snad až na Bridget Moynahanovou). Během filmu se nebudete nudit ani minutu a o to tvůrcům šlo především. Na škále od jedné do sta dávám 98. Já, Robot je zářícím klenotem poslední dobou průměrné Hollywoodské produkce. Je prostě perfektní. Will Smith je charakterní, výborný a zatraceně cool. Ostatní hrají to, na co mají. Naopak Bridget Moynahanová předvádí šílený výkon, který je hoden Zlaté Maliny. Nemůžu se dočkat, až si koupím DVD.(25.6.2005)

 • EdaS
  ****

  Hodně zábavné, ale těch klišé je fakt dost. Inteligentní? To snad ne... :o) Proyas je skvělý režisér, ale bez kvalitního scénáře geniální film holt nenatočíš. Škoda, potenciál tady byl. A Asimova bych do toho už vůbec netahal...(1.10.2004)

 • Will Smith

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace